Autor Téma: Čas vánoční  (Přečteno 383 krát)

Offline Kejklir

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
Čas vánoční
« kdy: Prosinec 06, 2017, 06:12:18 »
Tak děťátka,kdyby jste měli možnost splnit si svůj sen v přímé spojitosti s touto zálibou,co by jste si přáli od Ježíška, kdyby jste věděli,že se vám to na 100% splní.
Přeji všem krásné prožití svátků vánočních a spokojený vstup do roku 2018

Offline luba

• 101 a více
Re:Čas vánoční
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 06, 2017, 07:16:15 »
Velmi zajímavý příspěvek teď před vánoci.
Co já bych si nejvíc přál? Zní to fantasticky, ale neutralizační látku, jakou popisuji ve svém cyklu Převratná novinka.
Určitě by to mnohým plenkařům pomojlo odbourat tabu a také to prokletí uvnitř v sobě.
Neutralizační látka by kromě toho měla i kladný vliv na zdravotní stav. Střeva jsou vlastně odpadním košem našeho těla a pokud by se tento odpad neutralizoval, odpadlo by riziko vzniku rakoviny.
Také, co bych si přál, aby zde vznikaly dobré povídky, jako doposud. Chci zdůraznit, že úroveň se zde značně pozvedla.
Dovolte mi, abych vám všem popřál hezké prožití vánočních svátků a v tom novém roce 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních, studijních i pracovních úspěchů.
Doufám, že se zde všichni budeme scházet u skvělých povídek a vzájemně se obohacovat.

Offline peja

• 50 a více
  • Malé pokakané batolátko
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 06, 2017, 22:25:58 »
Přál bych si abych potkal maminku která by se o mě starala jako o miminko. Nemusel bych chodit do práce. Maminka by se o mě starala, krmila, koupala, přebalovala kdybych se počůral nebo pokakal, mohl bych si hrát s hračkami a dívat na kreslené pohádky. Maminka by mě brala ven na procházku a obecně se ke mě starala jako k dítěti. Je to ale pouze krásný sen a vím že se nikdy nestane.

Offline Kejklir

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 07, 2017, 06:12:07 »
Ale sen je to krásný,bohužel jsme si tohle vybrali už jako děti a to jsme nevěděli co nám sudičky dají do vínku.
Přeji všem krásné prožití svátků vánočních a spokojený vstup do roku 2018

Offline pyžamáček

• Existující tvor
  • 50 a více
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 07, 2017, 14:52:22 »
No, já se přiznám, že jsem ( trošku ) zlobil  ::), takže možná by mě mohl Ježíšek přinést KONEČNĚ !!! tu klecovou postel.. ;)

Offline littlebaby

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 07, 2017, 16:14:56 »
K Vánocům si přeji pochopení té záliby. Najít pravou lásku není snadné :) To je to nejkrásnější, co může být.

Offline Kralka

• Registrovaný člen BPM
  • 101 a více
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 07, 2017, 19:28:39 »
Já asi jen to aby jsme se tady zase všychni po Novém roce setkali. Jste super komunita. Děkuji že tady mohu být.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline skarfacee

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 08, 2017, 10:49:04 »
Pral bych si nejakou slecnu se stejnou zalibou ale to je takrka nesplnitelne tak aspon nejakou zasobu plinek at nemusim kupovat :)

Offline goodnite

• 101 a více
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 08, 2017, 12:13:10 »
Já  bych si přál stát se na chvíli zase dospívajcím děckem což se nesplní . Potom bych chtěl najít nějakou slečnu co by měla trochu pochopení pro moji zalibu. Jináč  dostatečnou zasobu plínek nejlépe potíštěných obrázkama dostatečně savé . Takže  Všem uživatelům  fora přeji ty nejkrásnější Vánoce hodně splněných přání a hlavně ať se tu všichni sejdeme i ten následujcí rok plni povídek a dobrých nápadů. :-* :-*