Autor Téma: Čas vánoční  (Přečteno 7528 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Čas vánoční
« kdy: Prosince 06, 2017, 06:12:18 »
Tak děťátka,kdyby jste měli možnost splnit si svůj sen v přímé spojitosti s touto zálibou,co by jste si přáli od Ježíška, kdyby jste věděli,že se vám to na 100% splní.
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Čas vánoční
« Odpověď #1 kdy: Prosince 06, 2017, 07:16:15 »
Velmi zajímavý příspěvek teď před vánoci.
Co já bych si nejvíc přál? Zní to fantasticky, ale neutralizační látku, jakou popisuji ve svém cyklu Převratná novinka.
Určitě by to mnohým plenkařům pomojlo odbourat tabu a také to prokletí uvnitř v sobě.
Neutralizační látka by kromě toho měla i kladný vliv na zdravotní stav. Střeva jsou vlastně odpadním košem našeho těla a pokud by se tento odpad neutralizoval, odpadlo by riziko vzniku rakoviny.
Také, co bych si přál, aby zde vznikaly dobré povídky, jako doposud. Chci zdůraznit, že úroveň se zde značně pozvedla.
Dovolte mi, abych vám všem popřál hezké prožití vánočních svátků a v tom novém roce 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních, studijních i pracovních úspěchů.
Doufám, že se zde všichni budeme scházet u skvělých povídek a vzájemně se obohacovat.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Čas vánoční
« Odpověď #2 kdy: Prosince 06, 2017, 22:25:58 »
Přál bych si abych potkal maminku která by se o mě starala jako o miminko. Nemusel bych chodit do práce. Maminka by se o mě starala, krmila, koupala, přebalovala kdybych se počůral nebo pokakal, mohl bych si hrát s hračkami a dívat na kreslené pohádky. Maminka by mě brala ven na procházku a obecně se ke mě starala jako k dítěti. Je to ale pouze krásný sen a vím že se nikdy nestane.

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Čas vánoční
« Odpověď #3 kdy: Prosince 07, 2017, 06:12:07 »
Ale sen je to krásný,bohužel jsme si tohle vybrali už jako děti a to jsme nevěděli co nám sudičky dají do vínku.
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:Čas vánoční
« Odpověď #4 kdy: Prosince 07, 2017, 14:52:22 »
No, já se přiznám, že jsem ( trošku ) zlobil  ::), takže možná by mě mohl Ježíšek přinést KONEČNĚ !!! tu klecovou postel.. ;)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Čas vánoční
« Odpověď #5 kdy: Prosince 07, 2017, 19:28:39 »
Já asi jen to aby jsme se tady zase všychni po Novém roce setkali. Jste super komunita. Děkuji že tady mohu být.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Čas vánoční
« Odpověď #6 kdy: Prosince 08, 2017, 10:49:04 »
Pral bych si nejakou slecnu se stejnou zalibou ale to je takrka nesplnitelne tak aspon nejakou zasobu plinek at nemusim kupovat :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Čas vánoční
« Odpověď #7 kdy: Prosince 08, 2017, 12:13:10 »
Já  bych si přál stát se na chvíli zase dospívajcím děckem což se nesplní . Potom bych chtěl najít nějakou slečnu co by měla trochu pochopení pro moji zalibu. Jináč  dostatečnou zasobu plínek nejlépe potíštěných obrázkama dostatečně savé . Takže  Všem uživatelům  fora přeji ty nejkrásnější Vánoce hodně splněných přání a hlavně ať se tu všichni sejdeme i ten následujcí rok plni povídek a dobrých nápadů. :-* :-*

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Čas vánoční
« Odpověď #8 kdy: Prosince 25, 2020, 12:24:31 »
Ahoj tak co splnilo se vám vše co jste si přáli

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Čas vánoční
« Odpověď #9 kdy: Prosince 25, 2020, 14:29:04 »
no je už 25.  ale přát si člověk může kdykoliv  :  Přál bych si

1) abych mohl nosit plenky kdykoliv budu chtít a zároveň aby byli tak nenápadné , že by to nikdo nevyděl
2) nějakou slečnu , která by bud nevadila moje úchylka , nebo ještě lépe mne v tomto podporovala
3) aby mi ježíšek nadělil nějaké plenky a plenkové kalhotky
4) pro všechny " plenkaře " aby se jim splnil jejich sem  ;)

Bohužel se ani jedna z věcí v krátké době určitě nesplní  :'( :'( :'(

Offline petrbrhlik

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Čas vánoční
« Odpověď #10 kdy: Prosince 26, 2020, 12:32:08 »
Tak to máš asi pravdu , bohužel .

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Čas vánoční
« Odpověď #11 kdy: Prosince 26, 2020, 13:16:30 »
Chlapi, nechcete se uz na to fnukani vyprdnout a neco s tim udelat ? Jasne, nespadne Vam zejtra z nebe, musite taky maknout a to hodne. Taky je dobre si dat realnej cil - jako na sp, kde nekdo fnuka po holcine, ktera je zvana kralovnou abk, to se fakt nesplni. Zvlast se to nesplni, kdyz kolikrat tazatel ani neumi cesky napsat kloudnou vetu. Na druhou stranu, pokud jsem chlap a ne fnukal, mam svy kvality, jsem si jich vedom, pak neni problem najit partnerku, ktera me bude milovat a ja ji. No a pak je na Vas, jestli ji to sdelite ci ne. A v neposledni rade, dokud o sobe budete mluvit jako o uchylovi, pak se tezko stane cokoliv. Jsme lidi jako kazdy jiny, neb kazdej ma cosi. Takze, zadny fnukani, a jak rikaji americane, Just do it. Proste jdete na to a hledejta, maknete na sobe a uvidite, ze jakmile se s tim smirite, smirite se sami se sebou, zacnete na sobe pracovat, stanou se veci, ktere by vas ani nenapadly.

Tzn - Nemas pravdu. Jedinej, kdo tohle muze ovlivnit si ty sam = pokud budes leta fnukat na netu, nestane se fakt nic, ale pokud prestanes fnukat a zacnes makat, pak se muze stat cokoliv.