Autor Téma: Vzpomínky na minulost  (Přečteno 103643 krát)

Offline gumidek

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #120 kdy: Leden 27, 2020, 21:59:21 »
Když jsem se probíral posbíranými kalhotkami, tak mi rukama prošly i kalhotky, které jsem původně sbírat ani nechtěl. A některé jsou i velmi hezké. Už tu byly kalhotky s motivem Disney. Teď tu představím jiné kalhotky. Uznejte, že jejich uživatel musel být frajer :-). Kalhotky jsou šité tak, že ochranné PVC je uvnitř kalhotek a je po celé ploše kalhotek. Zdraví g.

Offline nuk-boy

• 101 a více
« Odpověď #121 kdy: Leden 28, 2020, 05:32:16 »
Tak ty jsou vážně super

Offline gumidek

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
« Odpověď #122 kdy: Leden 30, 2020, 11:00:59 »
Další z plenkových kalhotek, které trochu vybočují z řady původně sbíraných, jsou kalhotky ortopedické. U nás se prodávaly jako kalhotky Poštulkovy ( někde na předcházejících stránkách je tu najdete ). Tyhle jsou ale ještě vylepšené. Mají do igelitové vrstvy zavařenou takovou tuhou destičku. Na první pohled to vypadá jako nějaká mučící pomůcka. Třeba to bude i někoho ispirovat :-). Ty zapínací jsou Baby-Chic, ty vázací nejsou označené. Ale vzhledem k tomu, že se u nás vyskytovaly, předpokládám, že jsou dovezené z bývalé NDR. Zdraví g.

Offline gumidek

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
« Odpověď #123 kdy: Leden 30, 2020, 11:56:30 »
Ještě pro neregistrované - foto z posledních příspěvků najdete i tady: https://1drv.ms/f/s!ApxASTDAVXwZgQ9fK-DrJTBug2Aw
Najdete tam i moji mailovou adresu, takže je možné i napsat,g

Offline gumidek

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
« Odpověď #124 kdy: Únor 06, 2020, 11:21:09 »
Něco se pokazilo :-(, přesněji jsem pokazil já. Pořídil jsem si nový počítač s instalovaným W10 home. Tak se učím, co to umí. Našel jsem i odkaz na OneDrive, což je ono úložiště, kde jsou všechny předchozí fotky. No a další operací jsem vše nenávratně vymazal. Pokusím se dodat nové, ale bude to nějaký čas trvat. Mrzí mě to,g

Offline gumidek

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
« Odpověď #125 kdy: Září 01, 2020, 19:13:27 »
Ahoj Všem příznivcům igelitových kalhotek z doby pra pra pra  :) . No dobře, z let sedmdesátých, osmdesátých, devadesátých. Už několikrát jsem psal, že těžko seženu něco nového, a hle, občas se podaří. O pár příspěvků výše jsem se rozplýval nad krásnými kalhotkami s motivy obrázků od Disneyho a svěřoval se, že bych rád sehnal další. A povedlo se. Takže registrovaní mohou kouknout na můj nový úlovek. Zdraví g

Offline ababyi

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #126 kdy: Září 02, 2020, 22:19:33 »
Chutné... To asi nebude na pás 120, či?

Offline gumidek

• Registrovaný uživatel
  • 101 a více
« Odpověď #127 kdy: Září 04, 2020, 13:38:53 »
Chutné... To asi nebude na pás 120, či?
Zklamu Tě, fakt to 120 nedá. Leda možná tak dvoje vedle sebe. Takže jen na koukání. Ale představa, že by tohle mohlo být i v dospělácké velikosti je docela vzrušující. Navíc to už nedělají ani v té dětské velikosti. Holt, igelit.