Autor Téma: Reklamy  (Přečteno 443 krát)

Offline jazy2

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 4
Reklamy
« kdy: Března 21, 2024, 11:09:30 »
V poslední době je čím dále více reklam na inkontinenční pomůcky. Nevšímáte si toho, máte trochu radost nebo to naopak vadí? Já toho tak trochu využívám k pohledu, že používat plenky je celkem normální. Jak pro sebe tak i z pohledu manželky. Myslím že to přispívá k tomu, že nošení plen už není takové tabu. Dokonce jsem nedávno v kempu viděl, že do koupelny přišel někdo oblečený jen v plenkových kalhotkách.

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #1 kdy: Května 01, 2024, 23:58:48 »
Tedy být svědkem toho, že někdo někam přijde jen v plíně, tak bych se asi zeptala jestli ji nosí ze zdravotních důvodů, nebo z jiných.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #2 kdy: Včera v 20:34:17 »
Proč? Nebylo by to v dané situaci trochu nevhodné?

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #3 kdy: Včera v 22:34:34 »
Protože jsem zvědavá.  ;D
No vzhledem k tomu, že ten člověk se tu plenu nesnažil vůbec zakrýt, tak hádám tyto dvě možnosti:

* nosí ze zdravotních důvodů a je mu jedno že o tom ostatní ví
* nosí protože se mu to líbí, a možná přímo chce aby se ho na to někdo zeptal

Takže v tomto případě nevhodné asi ne. Zkusila bych to.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #4 kdy: Dnes v 10:54:30 »
No a pokud by to byl zrovna případ 1, nepřišlo by ti nevhodné se na to ptát?  :D To, že to neskrývá, ještě neznamená, že se o tom chce s každým na potkání bavit.

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #5 kdy: Dnes v 12:00:23 »
No tak si má vzít něco na sebe. Cokoliv. Já se taky neptám každého na kom vidím že má plínu. Ale když by to bylo zřejmé že je tam úmysl aby si toho ostatní všimli, tak bych se zeptala. A nevzít si na sebe nic jiného, to je hodně velký úmysl.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 49
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #6 kdy: Dnes v 12:49:08 »
Tak to môžem byt rád že si ma nevidela keď som bol v nákupnom centre v BA nedávno v hrubej viditeľnej plienke a ešte s chvostíkom na opasku 🤭🤣 asi by si sa opýtala

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 282
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Reklamy
« Odpověď #7 kdy: Dnes v 13:01:27 »
My sme v našej dedine na chvostíky zvyknutí, býva tu viackrát ročne Con. Mačičky v električke tiež nie je problém stretnúť 🥰

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Reklamy
« Odpověď #8 kdy: Dnes v 13:45:36 »
asi by si sa opýtala
No a hned by bylo o čem si povídat.  :D Třeba bych řekla že jsem taky v plíně. A třeba bych řekla že jsem zrovna mokrá.  :-[

Ale většina případů, co jsem si všimla, tak to byly zřejmé zdravotní důvody protože to jsou většinou starší lidi. Ale i mladou holku jsem zahlídla. (mladší než já) To jsem pak chvíli přemýšlela, jestli to má taky ráda. (ale s největší pravděpodobností měla jen silnou menstruaci)