Autor Téma: Nová škola 8  (Přečteno 467 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Nová škola 8
« kdy: Února 09, 2024, 07:54:01 »
Nastal náš poslední den na horách.  Eva s Martinem si nás velmi oblíbili, takže nás k našemu velkému překvapení nedovezli jen na nádraží, ale k našim domovům. 
"Jsme hrozně rádi,  že jsme vás poznali,  všichni jste byli opravdu hrozně okouzlující,  tak se na vás všechny budeme zase těšit v našem penzionu, " řekla nám všem Eva,  než jsme nasedli do dodávek. 
"Také my jsme tady strávili moc hezký týden a děkujeme vám za péči , kterou jste nám věnovali, " řekla za nás naše učitelka Ája. 
Po příjezdu domů mně a Štěpánka všichni uvítali,  a Lenka mi řekla: "Fanoušku,  nepotřebuješ přebalit?"
Moje plenky v rozkroku již byly hodně nápadné,  a zároveň jsem tam ucítil i něco lepkavého navíc, takže jsem vzal Lenku za ruku a já se spíše batolil k přebalovacímu pultu. Lenka mně tam postupně svlékla a když mně rozbalila z plínek,  začal jsem čůrat. 
"Tak ty jsi mně chtěl počurat,  Fanoušku?" řekla Lenka s humorem, ale byla na to připravena, a na penisu mi přidržela látkovou plenku. Tou pak otřela i zbytek stolice že zadečku a k mému údivu mně neotřela vlhčenými ubrousky.  Z police totiž vzala malou lahvičku se sprejem,  na které jsem si všiml nápisu "Medvídek ". Tím hezky postříkala rozkrok a ubrousky mně otřela.  Ten Medvídek měl hrozně příjemnou vůni a i na pokožce byl příjemný.  Lenka mně zabalila do čistých plínek, oblékla mně na doma, a když přebalila a převlékla Štěpánka,  šli jsme všichni do obývacího pokoje, kde jsme měli překvapení pro naše. 
"Ty kalhotky s potiskem Tlapkové patroly jsou opravdu moc hezké, máme pro vás také překvapení, " řekla maminka.
Přivezené dárky se jim také moc líbily, a až do večera jsme si povídali. 
Po vykoupání nás Lenka s mamkou přebalili do plíneček na spaní,  a dočkal jsem se překvapení. Mimo kalhotek s potiskem Tlapkové patroly jsem dostal i body a teploučký overal se stejným motivem a v postýlce mně čekala i deka s polštářem povlečená do stejného motivu.  Tu noc jsem usnul s vědomím,  že mně Tlapková patrola bezpečně ochrání.  Než jsem definitivně odplul do říše snů,  cítil jsem,  jak se mi plínečky pomalu plní močí.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Nová škola 8
« Odpověď #1 kdy: Února 09, 2024, 08:13:45 »
Tento díl je psaný na chalupě,  kde si, byť v omezené míře,  užívám jako batole. Nemám tady látkové pleny,  jen jednorázové Crinklz s potiskem pirátů.