Autor Téma: Netradiční zážitek z masáže  (Přečteno 821 krát)

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Netradiční zážitek z masáže
« kdy: Ledna 15, 2024, 08:11:47 »
Chtěl bych se s vámi podělit o reálný zážitek, který se nedávno stal. Po velmi dlouhé době jsem se rozhoupal, sebral odvahu a napsal do jednoho nejmenovaného masážního salónu, jestli by bylo možné absolvovat masáž v případě, že na sobě musím mít po celou dobu oblečenou plenu. Odpověď jsem dostal obratem, že to není žádný problém, že se mám normálně objednat a masérka bude o dané skutečnosti informovaná. Nastal den D. Vybavil jsem se na cestu plenkami Better Dry a vyrazil jsem na skoro hodinovou cestu. Dlouhá cesta způsobila, že byla plenka v době, kdy jsem dorazil do salónu, už 2x počůraná a navíc jsem cítil, že budu ji budu potřebovat použít brzy znovu. Nicméně jsem na nic nečekal a vešel dovnitř. Na recepci jsem se zahlásil a ověřil si, jestli ví o nutnosti mít během masáže celou dobu nasazenou plenu. To mi bylo potvrzeno a byl jsem zaveden do místnosti, kde měla masáž probíhat. Před začátkem jsem požádal, jestli bych mohl před začátkem použít toaletu. Ve výrazu obsluhy problesklo velké pochopení a toaleta mi byla ukázána. Tam bylo naštěstí dostatek prostoru, abych si mokrou plenu bez problémů vyměnil. Počůranou plínku jsem hodil do koše, který v podstatě celý vyplnila, a vrátil jsem se do masážní místnosti. Tam bylo potřeba se převléknout do tenkého trička a kalhot, ve kterých měla masáž probíhat. Začal jsem se tedy svlékat a ve chvíli, kdy jsem stál uprostřed místnosti pouze v plence, přišla urgentní potřeba čůrat. Věděl jsem, že si nechci nechat zkazit zážitek tím, že by se mi po celou dobu masáže chtělo na záchod a tak jsem v tu chvíli pouze ztuhnul na místě a rychle se zvětšující žlutý flek na plence dával najevo, že masáž v suché plence neproběhne. Celé to trvalo dobrých 20-30 vteřin, po kterých mi mezi nohama visela značně zbytnělá a viditelně počůraná plena. V tu se zpoza dveří ozvalo, jestli už jsem připravený. Rychle jsem odpověděl, že ještě ne, kvapně jsem si oblékl připravené oblečení a lehl jsem si na masážní lehátko. Mokrá plenka příjemně hřála, když přišla masérka do místnosti. Celá masáž pak probíhala standardně s tím, že se jednalo o celotělovou masáž. Během masáže tak pravidelně docházelo k masírování spodní části zad a hýždí, což doprovázelo tiché šustění. Masérka ale nedávala nic najevo, přítomnost plenky jednoduše ignorovala a normálně masírovala přes ní. V několika případech se tak opírala oběma rukama o plenu. Takto proběhla celá masáž bez jakýchkoliv problémů. Po skončení jsem se rozloučil, poděkoval za vřelý přístup a zeptal se, zda by případně bylo možné takto absolvovat i masáže, které je nutné podstoupit pouze ve spodním prádle, v mém případě v pleně. To mi bylo opět potvrzeno, že jestli to nevadí mě, nemají s tím žádný problém. Takže možná "To be continued...." :-)
« Poslední změna: Února 09, 2024, 21:34:28 od Santa54 »

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Netradiční zážitek z masáže
« Odpověď #1 kdy: Ledna 18, 2024, 15:28:47 »
Upřímně, mě by to asi bylo blbý vůči obsluze. Nevím, no. Ale nikdy neříkám nikdy.

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Netradiční zážitek z masáže
« Odpověď #2 kdy: Února 18, 2024, 13:39:57 »
Taky jsem si vyzkoušel masáž a nemám co dodat bylo to skvělý 😉 měl jsem na sobě jen tena Ultima L, a co se týče masérky tak od ni byl přístup velice skvělý 👍

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Netradiční zážitek z masáže
« Odpověď #3 kdy: Února 21, 2024, 15:05:02 »
Já jsem zažil něco podobného (plínky nosím ze zdravotních důvodů). Byl jsem si koupit a nechat upravit oblek na míru v pánském krejčovství. Paní co mě obsluhovala a brala mi míry, jsem jen slušně upozornil, že ze zdravotních důvodu potřebuji mít volnější střih v sedu a v rozkroku. A to bylo vše. Jak při braní měr a následně i u zkoušek obleku, se doteky vyhýbala daným partiím. Bylo evidentní, že paní je profesionálka a ví jak se v těchto situacích chovat a co si může dovolit aby mě nedostala do trapné situace a co potřebuji upravit. Takže třeba i během oblíkání a zkoušení různých košil atd... vždy přísně dodržovala moje soukromí a ve zkušebně mě nechala samotného. Oblek po dvou zkouškách dopadl na 1*. Mám super oblek, který sedí a vše diskrétně schová.