Autor Téma: Zdravotnické plenky s igelitovým povrchem dostupné v Čechách  (Přečteno 856 krát)

Offline Snitzer

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: -1
Ahoj, jaké nejlepší zdravotnické plenky s igelitovým povrchem se dají sehnat v Čechách? Došel jsem k závěru, že asi Abena M3. Nemají až tak velkou savost, ale jsou celoigelitové a za dobrou cenu cca 15Kč/kus. Nevíte, jestli se dá někde koupit celej karton za lepší cenu nebo vždy jen po baleních?

Moje motivace je mít nějakou 'budget' plenku na takové to normální nošení. ABDL plenky jsou rozhodně fajn, ale cenově trochu jinde :)


Jinak tady je takovej můj přehled v honbě za 'budget' plenkama:

Abena
 - v Čechách pouze M3
 - na saveexpress mají i M4, ale cenově je to nesmysl více jak 50Kč/kus

Attends
 - Mají igelitový povrch, ale prodyšné boky, nezkoušel jsem

BetterDry
 - Vysoká savost za dobrou cenu, cca 30Kč/kus

Depend
 - V Čechách pouze s textilním povrchem

Forma Care
 - v Čechách se neprodávají, ale chci je zmínit, jelikož saveexpress je měl za cca 18Kč/kus s dobrou savostí, ale bohužel přešli letos na textilní povrch :/

ID
 - Mají igelitový povrch, ale prodyšné boky

Molicare
 - V Čechách pouze s textilním povrchem
 - Na saveexpress Slip Maxi cca 18Kč/kus, ale s poštovnym 22€ rozpočítanym na 6 balíků už je to cca 27Kč/kus

Seni
 - V Čechách pouze s textilním povrchem

Tena
 - V Čechách pouze s textilním povrchem
 - V zahraničí se dají ještě sehnat, ale jsou dražší a s poštovnym už je to cenově taky nesmysl


Vynechal jsem něco nebo mi něco uniklo? :)






Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Zdravotnické plenky s igelitovým povrchem dostupné v Čechách
« Odpověď #1 kdy: Ledna 01, 2024, 20:56:57 »
Chci se zeptat. Ty Abena M3 jsou stále celoigelitové, nebo mají prodyšné boky? Těch FormaCare je mi líto, jsou to plenky s dobrým poměrem cena/výkon.

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re:Zdravotnické plenky s igelitovým povrchem dostupné v Čechách
« Odpověď #2 kdy: Ledna 07, 2024, 04:39:04 »
No moment, oni se ještě dělají igelitové Abri Form M4? Já měl za to že přešli na tu současnou hrůznost globálně.

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Zdravotnické plenky s igelitovým povrchem dostupné v Čechách
« Odpověď #3 kdy: Ledna 07, 2024, 16:25:00 »
Ne! Jen opět český zákazník je specifický trh.

Offline Snitzer

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: -1
Re:Zdravotnické plenky s igelitovým povrchem dostupné v Čechách
« Odpověď #4 kdy: Února 03, 2024, 23:36:07 »
Koukal jsem znova na ty M3 a vypadá to, že mají sice igelitový povrch, ale prodyšné boky. Ale nekoupil jsem je zatím, možná někdo může potvrdit. To by znamenalo, že ve zdravotních potřebách v Čechách již nejdou koupit žádné plenky s celoigelitovým povrchem, pouze s prodyšnými boky - od Abeny (M3 comfort), Attends (Slip Classic) a ID (Slip Super - PE). (Koukám jen na ty s nejvyšší kapacitou dané značky)

Edit: Na zahraničních e-shopech se dají ještě koupit klasické značky (Abena M4, Tena Slip Maxi, Molicare Slip Maxi...) s igelitovým povrchem, ale asi jsou to nějaké doprodeje skladů? Taky finančně stojí zhruba dvojnásobek oproti ekvivalentům s prodyšným povrchem.