Autor Téma: vaše oblíbené hračky  (Přečteno 760 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
vaše oblíbené hračky
« kdy: Prosince 26, 2023, 07:56:00 »
Zdravím, je to  spíše věc AB členů, ale napadá mne otázka: Jaké máte své oblíbené hračky, se kterými si i případně hrajete? Myslím si, že už dávno neplatí rozdělení auta pro kluky a holky pro panenky... Ve svém pokojíčku mám vystavené i modely aut čs výroby, ale to je spíše pro potěchu oka a řekněme kvůli jisté nostalgii, kdy si většinu z modelů pamatuji ještě v běžném provozu... Od Ježíška (resp. maminky - asi chtěla naznačit, že i ode mne čeká vnuka či vnučku...) jsem obdržel zajímavé dárečky (škoda že sem nemůžu vložit fotky), a to dvě miminka.
To menší, Karlíček, (kluk 43 cm od Baby born) má ve své výbavičce i pár doplňků (lahvička, nočníček, dudlík, plenky) umí i čůrat do plenky, lze ho nakmit jídlem z misky.
Větší kluk, Lukášek, je svojí velikostí novorozenec (má 60 cm) a lze mu oblékat běžné novorozenecké oblečení a taky ho zabalit do plenky (i když čůrat do ní neumí, ale stačí složit bavlněnou do některého ze skladů pro miminka). Celkem dost jsem s nimi vyhrál (až mne samého to překvapilo  :D). Snad do konce roku se ještě dočkají sestřičky od Baby Annabell (má 54 cm). Pochopitelně mám i pár plyšáků a nějaké to chrastítko.
A co vy, jaké máte oblíbené hračky, se ktermi si rádi hrajete?
« Poslední změna: Prosince 26, 2023, 08:25:13 od FrantaM »

Offline bojko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: 0
Re:vaše oblíbené hračky
« Odpověď #1 kdy: Prosince 29, 2023, 00:17:41 »
Ja mám len plyšákov, bez nich už nezaspím a kopec senzorických hračiek (popit-y, fidget-y, hryzátka a iné).

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:vaše oblíbené hračky
« Odpověď #2 kdy: Prosince 29, 2023, 15:58:20 »
Od matky (skutečný) jsem dostal pár plyšáků, tak je mám v postýlce, ale když už si s něčím hraju, tak většinou lepím papírový modely...

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:vaše oblíbené hračky
« Odpověď #3 kdy: Prosince 29, 2023, 20:36:56 »
Já mám jen nějaký BDSM hračky. Jednoho plyšáka mám pověšenýho na zrcátku v autě. Jinak žádný věci, který se daji považovat za hračky fakt nemám, leda na kšeft - s tim si ale nehraju.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:vaše oblíbené hračky
« Odpověď #4 kdy: Ledna 16, 2024, 18:45:01 »
Medzi časom som prišiel aj o toho modrého zajačika. Sestra upratovala izbu a odobrala mi ho- dala ho naspäť na tú kopu hračiek. Niečo malé poriešim v budúcnosti. Medzi tými hračkami som našiel aj plyšové slniečko, pekné žlté, možno nepotrvá dlho a  bude zdobiť moju posteľ.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline dominik

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re:vaše oblíbené hračky
« Odpověď #5 kdy: Ledna 18, 2024, 12:49:17 »
jsem sice spis DL.. ale jo.. mam plysovyho medvidka a nekdy se s nim mazlim pred spanim :D

Offline babyika

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:vaše oblíbené hračky
« Odpověď #6 kdy: Ledna 18, 2024, 13:32:02 »
Já mám u postele dvě panenky a jsou jak miminka