Autor Téma: Miminkem Lenky a Zdeňky 1. díl  (Přečteno 1133 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Miminkem Lenky a Zdeňky 1. díl
« kdy: Prosince 02, 2023, 10:45:46 »
Nový seriál "Miminkem Lenky a Zdeňky volně navazuje na seriál "Trapas", který končí tím, že je Fanoušek s Lenkou u své nové doktorky, a odjíždí domů v novém plenkovém zábalu a jen v punčocháčích.
Seděl jsem již usazen v autosedačce, zatímco se Lenka dál bavila s paní doktorkou.
"Lenko, nezapomínej Fanouškovi dávat ten plenkový zábal, jak jsem ho teď přebalila, a za týden se stavte na kontrolu kyčlí," řekla paní doktorka Lence, a usmála se na mně.
"Dobře, to určitě nezapomenu. A ještě něco jsem se Tě chtěla zeptat: kojím Fanouška, mám v tom pokračovat?" řekla Lenka.
"Kojení je ta nejlepší věc, kterou pro něj můžeš udělat, Lenko, takže v tom klidně pokračuj. Kdykoliv bude chtít Fanoušek nakojit, tak mu dej napít z prsu. Kloboučky na kojení používáš?" řekla paní doktorka.
"To víš, že ano. Takže ho budu dál kojit, myslímsi, že je to pro jeho dobro," odpověděla Lenka,  rozloučila se s paní doktorkou.
Přijeli jsme domů, a Zdeňka řekla: "Ahoj, tak jste dopadli  u paní doktorky?"
"Fanoušek byl moc hodný, a dostal obrázek s medvídkem, viď? Jinak paní doktorka si všimla, že má horší levý kyčel, za týden jdeme na kontrolu, a mám ho vždy nakojit, když bude chtít," řekla Lenka.
U paní doktorky jsme se trochu zdrželi, tak mně Lenka nakrmila, přebalila do nových plínek, a po nakojení mně uložila do kočárku. Za malou chvilku jsem spal jako když do vody hodí, a zatím Lenka s Evičkou a Zdeňkou připravovaly oběd.
Probudil mně teprve zvuk napouštění vody do myčky, do které uložily použité nádobí od snídaně a oběda. Jako první mně slyšela Lukáškova babička, která na mně zavolala: "Fando, Fanoušku!"
Hned jsem ji po hlase poznal, a začl jsem nahlas výskat. Babička šla k mému kočárku, aby mi vyměnila plínky.
"Mami, byli jsme u paní doktorky, a Fanoušek musí dostat více plínek kvůli levému kyčli," řekla Lenka babičce, a ta odpověděla: "Tak dobře, Lenko. Všimla jsem si, jak byl Fanoušek zabalený," a usmála se na mně.
Když mně babička očistila v rozkroku a vložila mi pod zadek nové plínky, začal jsem se smát a kopat nohama. Babička mi řekla: "Drž, Fanoušku, nebo dostaneš, uvidíš!"
Stačilo ji pár zkušených pohybů, a už jsem jen zaregistroval, že mi babička zapíná dupačky v rozkroku. Nové plínky mezi nohama mně příjemně hřály a spokojeně jsem sál dudlík, který mi po vypadnutí Evička znovu vložila do pusy.
"Fanoušku, pojď, dám Ti nabumbat mlíčko," řekla mi Lenka, a pomohla mi s babičkou vylézt z kočárku. Šel jsem za ní k prostorné válendě, kde mně Lenka postupně přes klobouček nakojila z obou prsou a nechala mně odříhnout na rameni. Mezitím pro mně Zdeňka připravila oblečení na vycházku, do kterého mně převlékla, a řekla babičce: "Když pojedeš s Fanouškem na procházku, vem sebou i Evičku. Zítra jede i s Honzíkem za svojí babičkou, maminkou od Honzy, tak jsem se domluvila s Martinou, že se dneska vrátí, aby ji mohla připravit věci na cestu. Jo, a do košíku pod korbičku jsem dala tašku, kde jsou vyprané a usušené plínky od Evičky." Honza byl tatínek od Evičky a Honzíka.
"Dobrá, Zdeňko, zastavíme se na procházce u Martiny. Plínky pro Fanouška, kdybych ho musela přebalit na procházce jsou v tašce na kočárek?" řekla babička.
"Jo, mami, měly by tam být. Ale před chvilkou jsi Fanouška přebalila, tak snad mu plínky vydrží až do doby, než se vrátíte z procházky," řekla Zdeňka, a lehce mně poplácala po výrazně se rýsujících plínkách pod kombinézou.
Vyrazili jsme na procházku, babička na mne stále mluvila a já se na ni usmíval. V plínkách mi postupně přibývalo čůrání, ale po prvním čůrání to zpočátku bylo příjemné mokré teplo. Ovšem kousek od domku, kde bydlela Evička s jejím bráškou Honzíkem a maminkou Martinou, už další počůrání nebylo zdaleka tak příjemné, a dal jsem to patřičně najevo. Plínky mně totiž začaly studit, a navíc jsem tam cítil ještě něco jiného, lepkavého.
Babička mi položila ruku na rozkrok, a zeptala se: "Fanoušku, máš mokré plínečky?"
Kopáním nohou a pláčem jsem ji ujistil, že už nejspíše tomu bude tak, a řekla: "No jo, Fanoušku, ale kde Tě přebalím?"
"Babi, za chvilku budeme u nás, a řeknu mamince, že Fanoušek je počůráný, a musí dostat čisté plínky," řekla Evička, a jen to dořekla, byli jsme u jejich domku. Za chvilku nám přišla otevřít Eviččina maminka, a Evička ji řekla: "Mami, Fanoušek se počůral, a babička ho musí přebalit. Může u nás?"
"Ahoj mami, ale jistě, pojď dál, přece mu nebudeš měnit plínky tady na mraze," odpověděla Martina, Eviččina maminka, a na verandě otřela připraveným hadrem kolečka od kočárku, aby s ním babička mohla přijet do tepla. Evička si zatím šla hrát do svého pokojíčku a nachystat si své oblíbené hračky, zatímco mi babička svlékla kombinézu, čepici a rukavice, aby mi mohla snadněji vyměnit plínky. Když ovšem sáhla do tašky na kočárek, našla tam jen čistící pěnu, náhradní kalhotky a dvě froté plínky. "Copak mami, stalo se něco?" zeptala se Martina, když zkontrolovala obsah tašky, a viděla ji, jak se na to překvapeně kouká.
"Ale, Martino, Zdeňka zapomněla do tašky na kočárek přidat plínky na případné přebalení," odpověděla ji babička, "jsou tam jen dvě froté plínky a náhradní kalhotky."
"No, když nejde o nic horšího, mami," usmála se Martina, a přinesla štos vyžehlených plen spolu s absorberem Geffen Baby s fialovým lemováním a dvě plenky s modrým lemováním od stejné firmy, "zatím se u mně posaď, a já Fanouška přebalím."
Snad skutečnost, že nyní mně přebaluje zase někdo jiný než Zdeňka, Lenka nebo babička, mně natolik překvapila, že jsem se na Martinu zvědavě koukal, copak to vlastně dělá, a spokojeně sál dudlík.
"No Fanoušku, ty máš ale v plínkách nadílku, ale neboj se, hned budeš zase v suchých plínečkách," řekla mi příjemným hlasem Martina, když mi rozepínala kalhotky na plínky, ale jen je odstranila z penisu, začal jsem čůrat. Martina na to byla naštěstí připravena, přidržela mi plínku na penisu a řekla mi s humorem: "Ty jsi chtěl počůrat tetu, Fanoušku?" a lehce mně polechtala na bříšku. Začal jsem se smát a kopat nohama, a to i v okamžiku, kdy mi na vyholený rozkrok našplíchala čistící pěnu.
"Vydrž, Fanoušku, za chviličku budeš opět hezky v suchu," řekla mi Martina, když mi celý rozkrok otřela ubrousky a nanesla zinkovou mast proti opruzeninám. Do připravené plenky si otřela ruce od krému a vložila mi nové plínky pod zadek.
"Teta dá plínky. Ploc, teto?" zeptal jsem se ji přes dudlík, když jsem si všiml, že mi je protahuje mezi nohama.
"Fanoušku, ještě se počůráváš, tak musíš mít plínky, jinak bys měl všechno mokré, oblečení i kočárek," odpověděla mi Martina, podala mi do ruky plyšovou kravičku, která měla uvnitř i kuličky. Prohlížel jsem si ji, a s údivem jsem zjistil, že kravička chrastí.
"Líbí se Ti ta kravička, Fanoušku? A hezky chrastí, že? řekla mi Martina, která mi mezitím protáhla plenky mezi nohama, zajistila je kalhotkama a dooblékla mně.
"No vidíš, mami, a Fanoušek je hezky v suchu. Ty počůrané plínky tu klidně nech, vyperu je i s Honzíkovíma plínkama. A můžete na chvilku posedět, ne"?" řekla Martina.
"Ale jo, Fanoušek už je hezky v suchu, a pro Lukáška do jeslí šla dneska Lenka," odpověděla babička, pomohla mi vylézt z kočárku, a Martina zatím pro nás připravila kávu.
Martina nám přinesla kávu, a zeptala se: "Chceš do kávy mlíčko, Fanoušku? Nebo si dáš ty, mami?"
"Dal bych si, ale jaké mlíčko, teto?" zeptal jsem se Martiny. Dudlík jsem už neměl v puse, ale visel mi na řetízku na svetru, abych ho náhodou někde neztratil.
Martina se usmála, a řekla: "Fanoušku, nech se překvapit, bude Ti chutnat," a odešla k ledničce, kde mlíčko přelila do mlékovky.
Nalila mi mlíčko do kávy, a všiml jsem si, že má zajímavou barvu, a také příjemnou chuť. Stále mi to něco připomínalo...
"Víš, mami, Honzíka sice ještě ráno a na noc kojím, ale musím si také odstříkávat mléko z prsou, už ho moc nechce, raději má tuhou stravu," vysvětlila Martina, a mně došlo, že mlíčko v kávě je od Martiny.
"A ty dneska nejdeš do jeslí pro Honzíka, Martino?" zeptala se babička.
"Dneska Honzíka vyzvedává Honza, za chvilku by tady měli být," odpověděla Martina.
Pokračování příště