Autor Téma: Ahoj, jsem Stanka  (Přečteno 513 krát)

Offline STANKA-MALÁ

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: -2
Ahoj, jsem Stanka
« kdy: Listopadu 13, 2023, 06:05:28 »
Ahoj, jsem Stanka a je mi 28 a jsem abdl. V minulosti jsem psala příběhy ale ztratila jsem všechny údaje a tahle stránka nefungovala. Od té doby se toho moc stalo co se týče mého nošení plenek a hraní si na malou holčičku.
Momentálně mám mokrou plenku, počůrala jsem se v noci. Mam mokrý celý zadek.
Musím říct že se ani nebojím chodit v plence ven, minule jsem s kamarádkou byla u zubaře a měla jsem plenku kterou jsem tam počůrala. Ale o tom napíšu později. Plenky mam Abu cushies a momentálně na sobě tu počůranou to je teddys.

Offline STANKA-MALÁ

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: -2
Pokakaná
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 18, 2023, 15:35:43 »
Včera jsem šla do boxu pro balík. Nemusím asi psát o jaký balík šlo? Ale ok plenky playdayz. 🙂 Nahodila jsem kabát a šla. Měla jsem plenku mokrou ale i přesto jsem šla. Byla tma a nebylo moc lidí venku. Ruky v kapse a šla jsem.. Cestou jsem cítila svoji plenku jak běhá ze strany na stranu.
Když jsem se blížila ke sloupu s osvětlením pocítila jsem tlačení v břiše a pomyslela jsem si že asi budu. Čím blíž jsem byla k Z-boxu tím víc se mi chtělo. Mysl mě nabádala k tomu abych se zastavila a pustila do plenky. Ale ne, šla jsem dál ale asi 20 metrů od Z-boxu již jsem to nevydržela.
Zastavila jsem se a trochu se rozkročila a v tom 💩.
Z toho co jsem cítila bylo poznat že je to jako paštika, vyčůrala jsem se a zůstala tam nehybně stát. Pak jsem se vzpamatovala a sla si normálně vybrat balík. Cestou domů jsem cítila jak se ta paštika všude lepí a tak.

Pokračování napíšu později