Autor Téma: ADHD  (Přečteno 1068 krát)

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
ADHD
« kdy: Října 12, 2023, 21:34:03 »
Ahoj je tu někdo s ADHD a autismem?

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:ADHD
« Odpověď #1 kdy: Října 13, 2023, 15:28:43 »
Nade vší pochybnost. Já asi taky něco mám, ale ve spektru určitě nejsem.

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: -5
Re:ADHD
« Odpověď #2 kdy: Října 16, 2023, 12:13:37 »
Ja mám oboje oficiálne diagnostikované

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:ADHD
« Odpověď #3 kdy: Října 28, 2023, 22:23:15 »
V ranném věku jsem to měl i diagnostikováno, od té doby netuším.    Nicméně, adhd mám nejspíše stále. Jelikož co se týče impulzivního nákupu a všeobecných rozhodnutí, ty dělám stále. Viz minulý měsíc.... wow karavan za super cenu! Volám, platím, odjíždím ... až cestou domů si říkám, ty vole....kde to chceš parkovat?  ;D ;D ;D a tak my si tu žijeme  ;D ;D
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:ADHD
« Odpověď #4 kdy: Října 29, 2023, 08:03:15 »
ADHD se nedá nijak moc léčit, musí se s tim naučit nějak žít.

BTW, co sis to pořídil za karavan ?

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:ADHD
« Odpověď #5 kdy: Října 29, 2023, 09:34:18 »
Také si myslím že to není úplně reálné s tím léčením. Snad jsem z toho už trochu vyrostl ale i tak stále takové výkyvy mám. No co už, hraji s kartami co mám. I včetně ABDL světa.

A karavan, no je to starší herka, pominu li fakt že podlaha je v dezolátním stavu, zbytek interiéru je celkem udržovaný a zdá se nezatečený.  Příští rok snad nějaký výlet podniknu  :) níže link na neaktivní twitter.... sem mi fotka nahrat nesla. https://twitter.com/mianee96/status/1718546366085939529?t=mW0uiy9Zzyz_JxXRbB7Hjg&s=19
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:ADHD
« Odpověď #6 kdy: Října 29, 2023, 14:15:38 »
Ta je to sice trochu pakárna ta podlaha, ale neni to nic, co je nějak extra drahý. Ale pořiď si silnější auto... S Favoritem pojedeš kamkoliv sto let.

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:ADHD
« Odpověď #7 kdy: Října 29, 2023, 16:17:34 »
S tím jsem to kupoval, naštěstí v práci je k dispozici nevyužívaná garáž kam s tím můžu najet a pomalu si hrát.
 Silnější auto by jsem měl, ale jedno je po srážce se zvěří a v druhém jezdí půl republiky daleko otec  :D aktuálně byl favorit to nejsilnější co jsem měl s tažným a v pojízdném stavu. Ale jak říkáš, na normální tahání to zdaleka není... těch 100km z OVY domů jsem jel prakticky pořád na 4. rychlost. Chudák dědoušek...
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:ADHD
« Odpověď #8 kdy: Října 29, 2023, 19:28:29 »
To seš dobrej, že si umíš opravit karavan, tiše závidím