Autor Téma: nováček  (Přečteno 493 krát)

Offline dominik

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
nováček
« kdy: Října 10, 2023, 15:59:51 »
ahoj je mi 21 let  a jsem spíše DL  plenky mně přitahovali od dětství  ale teprve  až kolem 19 když jsem už bydlel sám  tak jsem uvažoval že si je objednám no a nakonec  před asi 2měsíci jsem si koupil první plenky abena M4 pak 3ky ale to nebylo ono :D ted mam na sobě tena slip ultima a u těch asi i zůstanu. chtěl bych se take zeptat na nejaké rady jak se počurat do plenky v posteli? za leže prostě jak se donutit?   daří se mi to zatím jen v sedě nebo ve stoje :D

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 30
  • Karma: 0
Re:nováček
« Odpověď #1 kdy: Května 06, 2024, 21:41:49 »
Je to sice staré téma, ale třeba to někomu pomůže. Taky jsem si musela v posteli sedat, protože vleže mi to pustit nešlo. Jak jsem byla zvyklá na čůrání vsedě, zkusila jsem jít trochu dolů, do polo sedu, opřená o lokty. Když jsem dokázala čůrat v téhle pozici, zkusila jsem si postupně lehat, a časem to šlo. Třeba s roztaženýma nohama a kolenama nahoru. Když jsem neměla problémy s čůráním vleže na zádech, začala jsem to postupně zkoušet vleže na břiše, což nám nejradši. No a časem i to šlo bez problémů. Sice to může trvat dlouho, než ti to půjde pustit v posteli, ale stojí to za to.  :D Já mám už spíš opačný problém. Zvykla jsem si čůrat v posteli, takže často jak si lehnu, hned se mi chce.  ;D

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 107
  • Karma: 0
Re:nováček
« Odpověď #2 kdy: Května 06, 2024, 22:04:33 »
No to já jsem v posteli taky vždycky míval spíš opačný problém.  ;D

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 30
  • Karma: 0
Re:nováček
« Odpověď #3 kdy: Května 06, 2024, 22:25:44 »
Já musela tvrdě trénovat.  ;D Úmyslně mi to nešlo. A to navzdory tomu, že jsem měla jako malá nehody. Pamatuju jak jsem se jednou počůrala ve spánku. Samozřejmě po probuzení jsem hned automaticky zastavila. Ale srdce mi bušilo, a došlo mi, že se mi to líbí. Tak jsem si zkusila do postele učůrnout ještě trochu, a to šlo. Ale pak o chvilku později, v plném probuzení, už to zas nešlo.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 107
  • Karma: 0
Re:nováček
« Odpověď #4 kdy: Dnes v 10:29:00 »
Tak to já jsem zas tak trénovat nemusel.  :D Občasné nehody jsem míval prakticky celou pubertu až do dospělosti. Ale ty nehody byly opravdu občasné. Tak jednou do týdne až jednou do roka. Vím, že je to velké rozmezí, ale bylo to prostě jak kdy.  :D Nějak se u mě střídala suchá a mokrá období. No tak jsem to začal řešit plínkama, když se mi to zároveň i líbí. Pak to teda začalo být trochu častější, když jsem si na ně zvykl...