Autor Téma: Problemy v noci  (Přečteno 998 krát)

Offline abc333

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: -6
Problemy v noci
« kdy: Září 19, 2023, 16:15:34 »
Ahoj,mam taky problem ze nech si dam v noci akokolvek silnu plienku tak vzdy ked si lahnem na chrbat alebo este horsie na bok a pustim do nej naraz vecsie mnozstvo mocu(vobec nemusi byt uplne cely mechur)tak mi skoro okamzite zacne pretekat okolo nôh.Jedina plienka ktora to ustala na boku bola trest elite lenze to su extremne save no aj drahe plienky a skusal som to asi len 3 hodiny na boku a na chrbte som to neskusal.Tiez som ich skusal utesnit okolo nôh a pasu lepiacov paskov alebo potravinovou foliou dokonca aj vsetko dokopy no moč si aj tak nasla cestu.Nieje to nahodou otom ze hromadnejsi unik mocu v leze proste nedokaze ustat ziadna plienka?Tak lebo ja inkontinenciu nemam ale prepokladam ze tam sa skor jedna o castejsi mimovolny unik slabsieho mnozstva ktory dokaze plienka hned absorbovat nie?Lenze co potom napr leziaci imobilny pacienti v nemocniciach co su plne pri vedomy a vedia kontrolovat mocenie no plienku maju preto ze si neviedia dojst na zachod?Zazil to niekdo z vas?To vas vzdy sestricka na zaciatku upozorni aby ste do nej mocily racej castejsie v mensich mnozstvach aby nepretiekla?A dokaze sa niekdo vymocit aj pocas spanku tak aby sa neprebral?Ak ano ako sa to da natrenovat?


Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:Problemy v noci
« Odpověď #1 kdy: Září 26, 2023, 12:54:32 »
Už mi zdejší administrátoři aktivovali plnohodnotný účet, takže k tvým dotazům.

Plenky mají nejlepší stupeň ochrany v leže na zádech. Takže pokud protečeš v této pozici, je zjevně něco špatně. Já klidně v průběhu noci čůrám i pět nebo šest krát, a neproteču. I když asi pouštím menší množství. A když toho pustím hodně, proteču spíš horem na břicho, pokud ležím na zádech, nebo na záda, pokud ležím na břiše. Ale kolem nohou to většinou těsní. Takže doporučím kouknout na výšku "leg guards". Chlapi mívají problém s tím, že pokud mají tam dole větší "výbavu", leg guards díky tomu netěsní. Zkus jestli seženeš pleny které se používají společně s vloženou plenou (booster). Ty mají vyšší leg guards. Případně pokud tohle nepomůže, tak snad jen trénovat lepší techniku zabalení se.  :)

Co se týče protíkání v leže na boku, tak to je celkem jistota. Na boku neležet.

A počůrávání ve spánku se asi natrénovat dá, ale je to na dlouho. A u mně osobně to chce i dobrý balanc ohledně pití. (tzn nepít moc, abych stihla usnout než bude potřeba příliš silná) A i tak jsou výsledky různé. Každopádně je třeba počítat s tím, že si oslabuješ schopnost to držet, což se může projevit kdykoliv. Takže já se občas počůrám v posteli i když spím bez plenky. Což někomu může vadit.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Problemy v noci
« Odpověď #2 kdy: Září 26, 2023, 19:42:19 »
U pánů taky záleží na tom, zda mají namířeno nahoru nebo dolů. Kdo má namířeno hore, tak má pravděpodobnost hraničící s jistotou, že mu to poteče ven... teda pokud nemá nějakýho mini pindíka. Zase ale kdo míří dolů, tak má jinej problém, co souvisí se stimulací téhož orgánu.

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:Problemy v noci
« Odpověď #3 kdy: Září 27, 2023, 08:34:16 »
A je to časté, že ho chlapi dávají směrem nahoru? To je pravda, že pak ta plína skoro nemá smysl. Ale skoro závidím.  :) Já mám moc ráda když proteču, ale musím se hodně snažit. Nejdřív se počůrat aby nasákl prostředek plenky mezi nohama. Pak to držet aby se mi chtělo hodně, tisknout nohy k sobě, a pustit to naplno. Pak mi to proteče směrem nahoru na břicho a na boky. Nádhera.  :-[

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Problemy v noci
« Odpověď #4 kdy: Září 27, 2023, 11:57:11 »
Já nemůžu mluvit za druhý... Ale všechno má řešení.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Problemy v noci
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 19, 2023, 15:50:06 »
Myslím, že tretioko to vystihuje asi nejlíp. Lehnout na záda zamířit dolů a pouštět postupně. Pro mě to ze začátku taky bejvalo peklo, hlavně to míření. Už jen samotný použití plenky v leže se mi zdálo skoro nadlidský, ale když je člověk trpělivej, což fetišisti jsou chtě nechtě všichni :-) , tak to nakonec všechno klape jak má :-) .