Autor Téma: Trapas 3  (Přečteno 1083 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Trapas 3
« kdy: Července 19, 2023, 10:43:42 »
Usedli jsme se Zdeňkou ke kávě, ke které ještě přinesla připravený dezert, a k mému údivu mi kolem krku uvázala bryndáček s pejsky, moc hezký, fakt se mi líbil,byli na něm na růžovém podkladu vyobrazeni dalmatinové v různých pozicích.
"No, moc se nediv, Fanoušku," řekla mi Zdeňka, když si všimla mého údivu, "malí kluci musí mít při krmení bryndáček, aby si neušpinili oblečení."
V klidné pohodě jsme dopili kávu, u které jsme si navzájem povídali, a když se Zdeňka vrátila z kuchyně, kde odnesla špinavé nádobí, přinesla pro mně ještě láhev se Sunarem, a hezky mně nakrmila. Poslušně jsem sál ze savičky, a Zdeňka mi držela láhev. Když jsem dopil a Zdeňka mi otřela pusu připravenou látkovou plenkou, posadili jsme se naproti sobě, a Zdeňka řekla:
"Tak Fanoušku, tento víkend budeš moje miminko, a já Ti řeknu několik pravidel. Za prvé tě budu sama přebalovat do plínek, čůrání mi hlásit nebudeš, jen když tam bude bobek. Za druhé budu sama určovat, kdy dostaneš jídlo a jaké. Můžu Ti nabídnout buď krmení z lahvičky nebo jídlo pro dospělé s tím, že Tě budu krmit. Za třetí sama určím, kdy půjdeš spinkat,kdy Tě budu koupat a co budeš mít na sobě za oblečení."
"Dobrá, zdeňko, souhlasím se vším. To jídlo lze kombinovat s jídlem pro dospělé a s krmením z lahvičky?" zeptal jsem se.
"Tak jo, vždycky mi řekneš, jestli chceš být nakrmený jako dospělý nebo jestli chceš jídlo z lahvičky," řekla Zdeňka, hezky mně pohladila po zcela zřetelném balíku plínek v rozkroku, a zeptala se: "Fanoušku, ty ses zmiňoval o nějakém skřítkovi?"
"No, to je pravda, Zdeňko. Již od batolecího věku, kdy mně mamka přebalila do čistých plínek, a normálně jsem si hrál, tak mně navštívil skřítek Počůránek, měl na hlavě zelenou čepičku a plínku mezi nohama, a nabádal mně, abych se počůral. A pak i v době, kdy už mně maminka učila chodit na nočník, já jsem si normálně hrál, nebo se koukal s mamkou do knížky, tak se mi najednou objevil, vyzval mně, abych se počůral, a já jsem najednou s údivem zjistil, že mám teplý mokrý flek v rozkroku," vysvětlil jsem Zdeňce.
"Tak to je hodně zajímavé, a teď Tě skřítek Počůránek taky navštívil, Fanoušku?" zeptala se Zdeňka s úsměvem, a sáhla mi do plínek, aby je zkontrolovala. No, káva a Sunar už udělaly své, a v plínkách bylo celkem dost mokro, takže jsme šli spolu nahoru.
"Tak, dáme dudlíček, a hezky chvilku lež, za chvilku už náš Fanoušek dostane čisté plínečky," řekla mi Zdeňka, když už jsem ležel na přebalovacím pultu, na kterém byla hezká přebalovací podložka zelené barvy. Zdeňka se opravdu ukázala jako vzorná pečovatelka, a její přebalení do čistých plínek bylo něžné a přitom rychlé. ani jsem se nenadál, a už jsem měl mezi nohama čisté plínky, přes které mi deňka přetáhla body a zároveň oblékla moc hezké dupačky modré barvy.
"Tak, a je hotovo," poplácala mně Zdeňka po rozkroku, když mi ještě nazula pletené bačkůrky modré barvy s bambulkou. S její pomocí jsem slezl dolů, a Zdeňka mi ukázala celou vilku i ložnici, kde spolu budeme spát. V blízkosti její postele, pohodlné pro dva, již byla připravena i moje postýlka s postranicemi, kde na matraci bylo igelitové prostěradlo, ale především moc hezká zavinovaka modré bavy s krajkami a také nachystaná deka povlečena s krásnmi motivy medvídků.
"Je to tady fakt moc krásné, zdeňko, ale to mi vysvětli, jak se ti to povedlo všechno tak rychle připravit?" zeptal jsem se.
"To je jednoduché, Fanoušku, mám ve vsi známého truhláře a švadlenu, kteří mi ochotně vyšli vstříc. Znali se s mými rodiči, vůči kterým se cítí být dlužni za to, co pro ně udělali," vysvětlila mi Zdeňka s úsměvem.
Den rychle plynul, povídali jsme si se Zdeňkou, chvilku si se mnou hrála s kostkami, a pak šla pro mně připravit první večeři. Přišla pro mně, usdila mně v kuchyni do vysoké jídelní židličky, a začala mně krmit. Její jídlo bylo moc dobré, a Zdeňka si dala záležet také na estetickém vzhledu na talíři, aby mi lépe chutnalo. S chutí jsem dojedl veškeré jídlo, Zdeňka mi na závěr otřela pusu, a šli jsme spolu nahoru do pokoje. kde mi Zdeňka sundal všechno oblečení, a to včetně plínek, a řekla mi:
"Fanoušku, musíš chvilku vydržet bez plínek, teď Tě hezky vykoupu, abys byl na spaní čistý chlapeček, ale..." najednou se zamyslela, vzala z hraničky dvě bavlněné plínky které složila do čtverce, a když jsem slezl z pultu, raději mi je přidržela na penisu. A dobře udělala, ani nevím jak, ale ještě než jsme došli do koupelny, byly plenky již mokré.
"No jo, Fanoušek je ještě počůránek, viď," řekla Zdeňka, když mi plenky odstranila z penisu, a pomohla mi vlézt si do prostorné vany, ve které již byla nachystaná příjemně teplá voda. Zdeňka mi tam ještě dala plastovou lodičku a několik dalších hraček, a odešla nahoru do pokoje, odkud přinesla již od pohledu příjemně teplý župan.
"Koukám, Fanoušku, že si hezky hraješ," řekla mi Zdeňka, a hezky pečlivě mně celého umyla, a na závěr i osušila. No, moc se mi nechtělo z příjemně teplé vody...
Přišel čas na noční zabalení do plínek, kterých byl slušný balík, a na závěr mi Zdeňka oblékla nádherný modrý flísový overal s pejskem na hrudi. Nastal čas jít do postýlky, kde mi Zdeňka ještě přinesla láhev se Sunarem, následně zabalila do zavinovačky, pustila pohádku na dvd, a odběhla se sama osprchovat, a zároveň zapnout pračku.
Když se Zdeňka vrátila do ložnice, stále jsem v postýlce sledoval pohádku, a všiml jsem si, že je Zdeňka oblečena do moc hezké noční košile. Nenápadně přisunula svoji postel blíž ke mně, a za chvilku jsme oba dva kousek od sebe usínali.
Čekaly na mně ještě další dva dny jako miminko, a můžu říct, že jsem se na ně moc těšil.

Pokračování příště

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Trapas 3
« Odpověď #1 kdy: Července 20, 2023, 00:08:19 »
Nádhera, dobře se to čte a jsem zvědav jak to bude pokračovat. :)

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Trapas 3
« Odpověď #2 kdy: Července 20, 2023, 10:03:47 »
Veľmi krásne  :-[
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 282
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Trapas 3
« Odpověď #3 kdy: Července 22, 2023, 14:13:46 »
Dnešné pokračovanie bolo vymazané kvôli rozporu s pravidlami.
ababyi, admin