Autor Téma: Dve bábätká 27. diel  (Přečteno 427 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 27. diel
« kdy: Srpna 10, 2022, 01:07:46 »
Oknom izby začali, spočiatku nesmelo, prenikať prvé slnečné lúče. Len som so sebou trošku zavrtel vo svojej postieľke, a pomaly sa prebúdzal, keď do izby vošla Jana, ktorá mi počula v strážke.
"Dobré ráno, Fanúšik," usmiala sa na, a pobozkala ma na cumlík, keď otvorila postieľku, a začala mi rozbaľovať zo zavinovačky. Nastal čas na rannú hygienu a výmenu plienok, ktoré som mal už poriadne ťažké, aj keď len mokré.
Prišli sme spolu k prebaľovaciemu pultu, na ktorý mi Jana pomohla vyliezť, a ja som si naňho ľahol. Vari to tá Jana bude asi robiť? vŕtalo mi hlavou, keď odopla retiazku od cumlíka z overalu, a postupne mi začala vyzliekať. Nakoniec som na pulte ležal iba v plienkach, a Jana mi začala utierať navlhčenou žinkou v detskom tekutom mydle. Pekne mi osušila, obliekla nové body, a začala mi rozbaľovať z plienok.
Hneď po rozbalení som začal cikať, ale Jana na to bola pripravená, a na penis mi priložila a pridržala jednu plienku z hraničky.
"Fanúšik sa nám pocial, ale to nevadí, dáme čisté plienky," povedala Jana s úsmevom v reakcii na to, že som dal počas pociecenia pri rozbalení hlavu na bok.
Nakoniec odstránila poškriabané plienky, a na môj rozkrok nastriekala čistiacu penu. Pena príjemne chladila, a ja som sa začal smiať a kopať nohami.
"Ty si môj smiešok, pozri, Fanúšik?" povedala Jana, a trochu ma pošteklila na brušku. Začal som sa ešte viac smiať, a kopal som ďalej nohami. Jana zatiaľ obrúsky zotrela penu z rozkroku, ale náhle sa zarazila. Došlo jej, že krém proti zapareninám nechala pri druhom pulte, keď večer prebaľovala Klárku, a tak mi zatiaľ cez penis prehodila plienku a išla pre krém.
Využil som situáciu, a začal zliezať z pultu. Už som bol dole, keď sa Jana vrátila aj s krémom, a povedala mi: "Kampak ideš, Fanúšik? Ešte musíme namazať, a dať čisté plienky, tá šup pekne hore," a pomohla mi opäť vyliezť na pult.
Na pulte mi namazala rozkrok krémom, podložila podo mne čisté plienky, a nechala chvíľku rozbaleného. Zatiaľ si pripravila aj púder, ktorým môj rozkrok zasypala, a začala preťahovať plienky rozkrokom.
V tom okamihu som cez cumlík začal kričať a kopať nohami: "Nie nie, nieči pinky, neci!"
"Fando, musím Ti dať čisté plienky, pretože sa pocikávaš, a inak by si mal mokré aj tieto krásne tepláčky," povedala Jana, podala mi do ruky plyšovú kravičku, ktorú som si začal prezerať, upokojil som sa, a Jana ma potom už bez problémov prebalila a obliekla do denného oblečenia.
Pomohla mi zliezť z pultu, ešte ma pred zrkadlom učesala, a ja som sa na seba pozeral a spokojne žmúral očami. Odišli sme spolu dole do kuchyne, kde som si s pomocou Jany sadol do stoličky, a Jana pre mňa pripravila raňajky.
Chvíľku potom sa ozvalo pípnutie mobilu od Petry, kedy ju aplikácia Chytré plienky od firmy Bamboolik upozornila na to, že bude čas prebaliť Klárku. Tú istú aplikáciu používala aj Jana, a mala v nej nastavené, kedy bude treba mi prebaliť do čistých plienok. Pochopiteľne to bol dobrý pomocník, ktorý sa však musel brať s rezervou, a Petra a ani Jána slepo nespoliehali na túto aplikáciu.
Chvíľku po tom, čo som vypil fľaštičku so Sunarom, prišli do kuchyne aj Klárka s Petrou a zároveň aj Marta, ktorá u nás v tieto dni pobývala. Všetci sme v pokoji raňajkovali, ja aj Klárka sme mali okolo krku uviazané podbradníky, a po raňajkách sme sa šli von hrať. Bol naozaj krásny slnečný deň, a tak bola veľká škoda, aby sme ho trávili v chalupe. Tam zatiaľ Jana s Petrou upratali riad a pripravili práčku na pranie.
Okolo desiatej hodiny sme sa všetci usadili v altánku k dopoludňajšej káve a práve upečenej bábovke. Jane zazvonil telefón, poodišla s ním teda bokom, a len sme počuli: "...áno, je to určené na tú adresu, kde sa posledne natáčalo. Za ako dlho asi?..."
Keď sa k nám Jana vrátila, tak nám povedala: "Máme pre vás prekvapenie od firmy, ktorá vás natáčala. O chvíľku tu bude kuriér."
Práve v okamihu, keď sme dopíjali kávu, tak sa na ceste objavila biela dodávka, a Jana išla prevziať zásielku od kuriéra. Boli to dve pekne veľké debny, ktoré ju Marta pomohla odniesť k nám do izby, kde ich vybalili.
Bol som veľmi zvedavý na to, čo v tých debnách môže byť, a povedal som: "Tak už sa veľmi teším na to prekvapenie od spoločnosti, ktorá u nás natáčala. Vari to asi môže byť?"
"Myslím, že tuším, Fanúšik," odpovedala mi Marta, ktorá práve prišla s Janou z chalupy, "snáď sa Ti to bude páčiť, myslím to prekvapenie."
"Tak to som tiež veľmi zvedavá," povedala Klárka, a trošku sa zavrtela, lebo cítila plnú plienku. Aj ja si mimovoľne siahol na rozkrok, vypchatý plienkami, v ktorých som cítil veľké mokro. Prišiel som teda za Janou, a povedal: "Ján, plienky lulu, studia."
"Tak si myslím, Fanúšik, že obaja budete potrebovať prebaliť, viď. A pôjdeš so mnou, alebo s Janou?" spýtala sa s úsmevom Marta, ktorá sedela vedľa Jany, a práve pred chvíľkou dopila svoju kávu.
Chytol som teda Martu za ruku, Klárka prišla za Janou, a tiež ukázala na svoj balík plienok medzi nohami, a všetci sme odišli do izby.
"Tak si myslím, že je čas na to prekvapenie, Fanúšik," povedala Marta, a ja som si všimol nové plienky, ktoré som zatiaľ poznal len z internetu.
Kuriér priviezol balenie plienok Crinklz Buccaneer a Cinklz Fairy Tale, a Marta mi vysvetlila: „Firma, pre ktorú sme natáčali reklamu, teraz uviedla na trh dva nové typy plienok. Zatiaľ boli určené len pre nemecký trh, ale už čoskoro budú aj na ostatných trhoch. , a to vrátane nášho. Tak ktorá z tých nových plienok sa Ti páči, Fanúšik?"
Ukázal som na plienku Crinklz Buccaneer, zatiaľ čo Klárka si vybrala Crinklz Fairy Tale. "Tá plienka s poníkom a princeznou, tá je veľmi pekná, Jano. Túto plienku chcem," povedala Klárka, a ukázala na ňu.
Tentoraz sa prebaľovanie zaobišlo bez akýchkoľvek scén, a namiesto body a tepláčikov mi Marta obliekla tričko s krátkym rukávom, pretože slniečko už začalo veľmi páliť, a body už aj tak bolo mierne navlhnuté. Na Martin pokyn som zliezol z pultu dole, a mimovoľne si rukou zakryl plienku.
"Ale Fanúšik, no tak, bábätká sa za svoje plienky nehanbia, naopak, sú rady, že ich majú. Ukážeš mi svoju plienku?" zareagovala Marta.
Trošku váhavo som dal ruku z plienky a pomyslel si, že na tom niečo bude. Veď nemať plienky, mal by som mokrú postieľku alebo oblečenie, tak prečo by som sa mal vlastne za svoje plienky hanbiť? Tak svoju novú plienku ukážem, veď má veľmi krásne obrázky, tak prečo sa nepochváliť?
"No tebe tá plienka ale pristane, Fanúšik," povedala Marta, keď som dal ruku bokom z plienky, "a čo to na nej máš pekného? Vidím tu takú pirátsku vlajku, medvedíka s lasom a pirátsku truhlu... Je to veľmi pekná plienka, ktorú máš na sebe, Fanúšik."
Medzitým Jana prebalila Klárku, ktorá tiež dostala miesto body tričko, a spoločne sme sa pozreli na naše nové plienky. Treba povedať, že Klárke jej vybraná plienka naozaj pristala, bol na nej hrad, princezná a poník. Alebo to bol jednorožec?... Naozaj neviem, ale faktom zostávalo, že aj Klárke jej plienka veľmi pristala. Museli sme sa ešte pochváliť Maruške a Petre, aké to máme na sebe krásne plienky. Firma Thrust Vectors, ktorá ich vyrába, nás naozaj veľmi milo prekvapila.
"Vy obaja máte veľmi krásne plienky," povedala Maruška, keď nás videla prichádzať. Už som sa za svoju plienku nehanbil, veď bola veľmi pekná.