Autor Téma: Dve bábätká 25. diel  (Přečteno 364 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 25. diel
« kdy: Srpna 10, 2022, 00:47:53 »
Jedného dňa, keď mi Jana prebaľovala do čistých plienok, dozvedeli sme sa, že agentúra, ktorá s nami natáčala reklamu na výrobky Crinklz bola s nami veľmi spokojná, a chce s nami natočiť aj ďalšie videá.
"A tie sa budú natáčať tu, alebo opäť vo vile?" spýtala sa Klárka.
"Tentoraz ľudia z agentúry prídu k nám, veľmi ste sa im páčili, obaja. No, hlavne potom Fanúšik bol pre nich očarujúci," povedala Jana.
"A ja som snáď nebola očarujúca?" spýtala sa naoko dotknuto Klárka.
"Ale ty si bola tiež veľmi očarujúca, Klárka. Hlavne sa im páčilo, že ste sa pri nakrúcaní obaja správali prirodzene," vysvetlila Jana, a povedala Petre: "Petro, ľudia z agentúry budú chcieť upraviť jednu izbu ako spálňu. Prečo, to neviem, privezú scenár. Hlavne aby tam boli manželské postele a pult na prebaľovanie, nič bližšieho neviem."
"To rozhodne nebude problém, mám tu jednu izbu, ktorú na tento účel môžeme upraviť," povedala Petra.
Medzitým sa Klárka ozvala, že má veľa načúraných v plienkach, a chcela by prebaliť. Petra si k nej privoňala, a povedala:
"Myslím, Klárka, že tá nebude len mokro, však? Tak poď, dáme čisté plienky, aby si bolo zase pekné dievčatko," vzala ju pri týchto slovách za ruku, a obe odišli do kúpeľne.
"Ani som Jano netušil, že sme boli takí úspešní herci," ozval som sa, keď Klárka s Petrou odišli do kúpeľne. Zároveň som cítil, ako znova cikám do už tak veľa mokrých plienok
"Naozaj ste sa im obaja veľmi páčili. Hlavne pani Janečkovej, ktorá vás vo videách prebaľovala. Tá príde na natáčanie tiež," povedala Jana, a dodala: "Až sa Petra s Klárkou vráti, musíte podpísať zmluvy. Sú rovnaké, aké ste podpisovali pri prvom natáčaní."
Obaja sme po prečítaní podpísali zmluvy, a Jana si potom všimla mokrý fliačik na mojom body.
"Poď, Fanúšik, prebalíme do čistých plienok, a potom si s Klárkou na chvíľku odpočiniete v postieľkach, áno?" povedala Jána, vzal som ju za ruku, a odišli sme do izby.
Klárka zatiaľ čakala s Petrou v kuchyni, a pila Sunar z fľaše s cumlíkom.
Keď mi Jana prebalila do nových plienok, prišla aj Klárka s Petrou, a boli sme uložení do postieľok.
"Nemusíte spinkať, stačí, keď budete chvíľku odpočívať. Musíme s Janou nachystať tú izbu pre natáčanie," povedala nám Petra.
"A ako to, Petro, urobíme s tým prebaľovacím pultom?" počuli sme Janu.
"To bude jednoduché, Jano. Nevidela si niekde môj mobil? Zavolám tomu známemu..." počuli sme ešte, ako Petra odpovedá Jane.
Tých noviniek bolo na mne trošku viac, tak som po chvíľke pozerania na Klárku, ktorá sa v postieľke hrala s plyšovým medvedíkom, zaspal.
Prišiel veľký deň D, natáčanie novej série videí pre spoločnosť Thrust Vector. Keď mi Jana ráno prebaľovala do čistých plienok, spýtala sa: "Myslíš, Fanúšik, že dokážeš byť chvíľku bez plienok? V niektorých videách to bude asi nutné."
Nutné povedať, že som za tú dobu bol na nosenie plienok zvyknutý, a obyčajná spodná bielizeň mi dokázala pripomenúť plienku, a hneď bola mokrá.
"Myslím, že to nebude problém Jano," odpovedal som, a odišli sme dole do kuchyne, kde už Petra s Klárkou raňajkovali.
Po raňajkách upratali Jana s Petrou zo stola, a keď Petra naplnila umývačku riadu, zazvonil Jane mobil. Na chvíľku s ním odišla do vedľajšej izby, a po skončení hovoru nám povedala:
"Tak za chvíľku sú tu ľudia z agentúry na natočenie reklamy. Už sa tešíte?" Len to dopovedala, videli sme prichádzať modrú dodávku s polepmi agentúry, za ktorou ešte išla šedá Toyota.
Išli sme ich von privítať, boli tam nám už známe tváre, a režisér nám dal scenár.
"Takže prvá scénka bude vyzerať takto: Klárka bude mať na sebe sandálky, plienku Crinkz a tričko s krátkymi rukávmi. Fanúšik bude mať na sebe aj sandále a tričko s krátkymi rukávmi, avšak nebude mať plienku, namiesto nej bude mať len kraťasy. Budete si spolu hrať na záhrade, kde sa Fanúšik aj Klárka pocikávajú, avšak zatiaľ čo sa Klárka bude bezstarostne hrať ďalej, Fanúšika tu pani Janečková prezlečie a dostane plienku Crinklz. Potom sa vráti na záhradu, kde sa bude ďalej hrať s Klárkou a povie: Konečne sa nemusím báť nehôd."
Odišli sme do chalupy, kde nás pani Janečková obliekla do požadovaného oblečenia. A šli sme sa hrať na záhradu. Byť teraz bez plienky bolo zvláštne, avšak neuplynulo ani päť minút, a na mojich kraťasoch sa mi objavil mokrý fľak. Rozplakal som sa, a šiel za pani Janečkovú. "Fanúšik, ty si sa pocial? Tak poď, zložíme tie mokré nohavice," povedala mi pani Janečková, a odišla so mnou do pripravenej spálne.
Tam mi dala dole mokré nohavice, a dostal som plienku Crinklz. Vrátil som sa na záhradu, Klárka si ma hneď všimla, položila mi ruku na plienku, a ja som jej povedal: "Teraz sa už nemusím báť nehôd, mám plienku Crinklz, ktorá mi udrží v suchu, a to aj keď sa pocikám."
Pani Janečková k tomu dodala: "Plienky Crinklz sa vyrábajú v prevedení Crinklz, Crinklz Astronaut a Crinklz Aquanaut, a to vo veľkostiach S, M, L a XL."
"Výborne," povedal režisér, "som úplne spokojný. Teraz sa pozrite na tú druhú scénku."
Jana s režisérom vošli do pripravenej spálne, a režisér sa spýtal: "Tak ktorá posteľ bude pre Fanúšika? Tá s tým žltým prestieradlom?"
Jana prikývla hlavou na súhlas, a s Klárkou sme sa začali chystať na druhú scénku. Zatiaľ bol pokoj, členovia štábu odišli na pripravené pohostenie do chalupy, a pani Janečková mi povedala: "Bol si úplne skvelý, Fanúšik. Hlavne tie slzy sa ti podarili, tak keby si ich mohol zopakovať? A skúste obaja na chvíľku zaspať, aspoň pre kameru . V tej druhej scéne ide o to, že sa obaja pocikáte v spánku."
Sľúbil som jej to, a po chvíľke som cítil, že mám v plienke dosť načúrané. Zatiaľ oblečený v pyžamovom kabátiku av plienke som s pani Janečkovou odišiel do spálne, kde mi ju dala dole, a dostal som namiesto nej pyžamové nohavice. O chvíľku prišla aj Klárka v nočnej košieľke, ktorá jej veľmi pristala. Ľahli sme si do pripravených postelí, a naozaj sme za chvíľku zaspali. Ale len som zavrel oči, a rozbehla sa kamera, cítil som pod sebou mokro. Znova sa mi podarilo rozplakať, po chvíľke ku mne prišla pani Janečková, a keď zistila, čo sa stalo, dostal som na prebaľovacom pulte plienku Crinklz. Teraz mi však prišla trošku silnejšia, než akú som mal predtým. Opäť som bol uložený do postele, kde som chvíľku spal, a po prebudení som sa podľa scenára na pani Janečkovú spokojne usmial, a pani Janečková povedala: „S plienkou Crinklz budete zaspávať a prebúdzať sa spokojní. Pre zvýšenie ochrany nočného spánku ju tiež môžete doplniť boostery."
"Skvelá práca," pochválil nás režisér, "teraz si dáme pauzu na jedlo, a potom natočíme záverečnú scénku. Za ako dlho môže mať Fanúšik plnú plienku?" obrátil sa na záver na Jánu.
"Tak za hodinku ho môžem prebaliť. To už určite bude mať v plienke niečo načúrané, a asi nie je nutné, aby mal úplne plnú plienku, že?" odpovedala Jana, a prevzala od asistentky dve plienky inej značky.
"To rozhodne nutné nebude. Takže tak za dve hodinky by sa dalo natočiť tú poslednú scénku?"
"Asi tak to vidím. Ale pozerám, že má tu tá plienka prúžok, ktorý upozorní na to, že už v plienke niečo je, tak možno to pôjde aj rýchlejšie, ak budete chcieť, pán režisér," odpovedala Jana.
Za dve hodinky došlo na záverečnú scénu. Ležal som už na prebaľovacom pulte v plnej plienke inej značky, kopal som nohami a plakal. Tá druhá plienka ležala pripravená na pulte. Pani Janečková sa mi chystala prebaliť, a už rozlepila plnú plienku. V ten moment prišla Klárka, ktorá mala na sebe plienku Crinklz.
"Mamička," oslovil som pani Janečkovú, ktorá mi v tej chvíli utierala vlhčenými obrúskami.
"Čo by si rád, Fanúšik?" spýtala sa mne, a na končeky prstov naniesla z dózy krém proti zapareninám, ktorý mi roztierala v rozkroku.
"Mamička, mohol by som tiež dostať plienku Crinklz? Táto nie je veľmi pohodlná, a hneď v nej cítim mokro," odpovedal som.
"Fanúšik veľmi dobre vie, že plienky Crinklz sú veľmi pohodlné na nosenie a v prípade nehody ihneď pohltia vlhkosť, takže je pokožka v suchu, a môže pekne dýchať," povedala Klárka, ktorá sa pozerala so záujmom na moje prebaľovanie.
Pani Janečková sa usmiala, a povedala: "Tak dobrá, Fanúšik dostane plienku Crinklz. Záleží mi na spokojnosti môjho chlapčeka."
Skutočne už nachystanú plienku schovala, namiesto nej vytiahla z balíka plienku Crinklz, a zabalila mne do nej. Spokojne som sa na pani Janečkovú usmial, zliezol z pultu, a šiel sa hrať s Klárkou.
"S plienkou Crinklz budete vždy spokojní a vždy v suchu," dokončila pani Janečková, a scénka skončila.
"Dobrá práca," pochvaľoval si pán režisér, "ani som netušil, že to pôjde takto rýchlo, dokonale zohraný tím, hlavne Klárka s Fanúšikom."
Pani Janečková upratovala svoje veci, a Petra jej povedala: "Nechcete sa pozrieť, ako to tu Klárka s Fanúšikom majú zariadené?"
"To by som hrozne rada, tak či môžem. Mimochodom, pri poslednej scénke mne Fanúšik dostal tým oslovením mamička, to v scenári síce nebolo, ale vyšlo to úplne prirodzene," povedala pani Janečková, a spolu s Petrou si išli prezrieť našu izbu v podkroví a okolie chalupy.
"Fanúšik s Klárkou to tu majú naozaj veľmi pekne zariadené, ako pre dve bábätká," povedala nakoniec pani Janečková, keď si prezerala izbu, "veď predsa Fanúšik a Klárka sú dve roztomilé bábätká."