Autor Téma: Dve bábätká 24. diel  (Přečteno 348 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 24. diel
« kdy: Srpna 10, 2022, 00:33:07 »
Časť dňa z pohľadu Marušky
Odišla som ku kočíku, kde už sa Klárka s Fanúšikom prebudili. Fanúšik sa na mňa cez cumlík usmieval, a roztomilo kopal nohami. O chvíľku prišla ku kočíku I Petra, ktorá pomohla Klárke vyliezť von, a potom spolu odišli do chalupy.
"Tak čo, Fanúšik, dáme čisté plienky?" spýtala som sa Fanúška, ktorý si mimovoľne siahol na vypchatý rozkrok.
"Plienky studia, Maluska," odpovedal Fanúšik.
"Neboj sa, Fanúšik, za chvíľočku dáme čisté plienky, a budeš zase pekne v suchu."
Rozopla som Fanúšikovi dupačky a body, pod ktorým boli už značne ťažké plienky.
Fanúšik v kľude ležal až do okamihu, keď som mu rozopla plienky, a v tom momente začal cikať. Bola som na to pripravená, takže som mu na penis priložila plienku, do ktorej sa vyčúral, ale zároveň dal hlavu na bok. Odstránila som mokré plienky, a chystala sa Fanúšikovi očistiť rozkrok, ale v tom okamihu dal ruky na penis.
"Musím Ťa očistiť, Fanúšik, aby som Ti mohla dať čisté plienky," povedala som, a dala jemne jeho ruky z penisu, "snáď sa predo mnou nehanbíš, čo, Fanúšik?"
Jemne som ho očistila a natrela krémom. Fanúšik sa na mňa pozeral, a akoby sa pýtal: "Vari to tá Maruška robí? Aha, asi prišiel čas na nové plienky, tak to potom áno."
Stačilo mi pár pohybov a Fanúšik mal plienky tam, kde majú byť. Keď som mu zapínala dupačky, len sa na mňa zvedavo pozeral, občas kopol nohami, a niečo si mrmlal.
Pomohla som mu vyliezť z kočíka, a povedala mu: "Fanúšiku pôjdeme za Klárkou, Janou a Petrou? Dáme si kávičku, a potom obaja dostanete nabumbat, áno?"
Fanúšik ma vzal za ruku, a obaja sme šli do chalupy. Bol naňho krásny pohľad, pod dupačkami sa mu pekne rysovali plienky av puse mal krásny modrý cumlík.
Vošli sme dovnútra do chalupy, a Jana, ktorá niesla šálky s kávou na stôl, zareagovala: "No nie, nie je to Fanúšik? A čo tam máš?" spýtala sa, a keď položila šálky na stôl, potľapkala ho po pekne vypchatom rozkroku.
"Plienky, Maluška mi dala plienky," odpovedal Fanúšik cez cumlík.
"No áno, máš tam plienky, pozri. To je ale Maruška hodná, že Ti dala čisté plienky."
Dovnútra vošla aj Klárka s Petrou, a všetci sme sa posadili k stolu, kde lákavo voňala káva a čerstvo upečené buchty.
"To si, Maruška, hodná, že si prišla. A čo Fanúšik, nehneval pri prebaľovaní?" spýtala sa po chvíľke Petra.
"Ale kdeže, bol veľmi dobrý chlapček," odpovedala Maruška.
"Občas dokáže pekne hnevať. Ako teraz Klárka, hádzala sebou, že som ju ani nemohla očistiť. A keď som jej dávala plienky, snažila sa ich zhodiť dole, takže som ich znova skladala."
"Ale no tak, Klárka, rovnako ako Fanúšik ešte musíš nosiť plienky, inak by si mala mokré a špinavé oblečenie, vieš? A Petru alebo Janu nesmieš pri prebaľovaní hnevať," povedala trochu káravým hlasom Maruška.
Postupne sme dopili kávu, Jana s Petrou odniesli šálky do umývačky, a povedala som Fanúšikovi: "Tak poď, Fanúšik, dám Ti pekne nabumbat, aby si bol čoskoro veľký chlapec." Vzala som Fanúšika za ruku, a šli sme spolu do mojej izby, kde bola veľká váľanda. Odložila som si tričko, rozopla košíček pri podprsenke, a podoprela som Fanúšikovi hlavu. Chvíľku hľadal bradavku, potom ju jemne uchopil, a dlaňami si držal prsník. Naozaj veľmi pekne sála, a dokonca si pri tom aj mlaskal. Takto vypil mlieko z oboch pŕs, a nakoniec som ho nechala na ramene odgrgnúť.
Fanúšik dostal späť cumlík, a Jana, ktorá prišla s Klárkou, ho späť uložila do kočíka. Tam sa po nadojčení ocitla aj Klárka, a spolu s Janou sme naše bábätká viezli na prechádzku.
Bol na nich fakt pekný pohľad, občas sa pozreli na nás, občas na seba, a móle sa cez cumlík usmievali. Fanúšik si občas siahol na rozkrok vypchatý plienkami a Klárka sa hrala s plysáčkom, ktorý som dala do kočíka.
"Čúraš do plienok, Fanúšik, áno? No to vieš, ešte bez plienok nikam nemôžeš," povedala som mu, a Fanúšik sa na mňa zvedavo pozeral.
Po krátkej vychádzke sa Klárka s Fanúšikom pozerali na rozprávky, pretože vonku to vyzeralo, že bude pršať. Jana na nich dohliadala, a občas im priniesla fľaše s čajom.
Napokon som mala chvíľku času na to, aby som si vybalila veci do skrine.
Vonku skutočne začalo pršať, a čoskoro sa tvorili veľké kaluže vody.
Nastal večer, a po večeri som pomohla vykúpať Klárku a Fanúšika. Tentokrát sa kúpali spolu vo vani, av celej kúpeľni bolo veľmi nafúkané. Klárke sa veľmi z vody nechcelo, a tak šiel Fanúšik ako prvý na zabalenie do plienok na noc. Dostal Crinklz Astronaut s vloženým boostermi, pričom v plienke bolo päť bavlnených plienok, a na vrchnej z nich bola separačná plienka. Na Crinklz plienku mu ešte Jana obliekla nohavičky na plienky s medvedíkmi, na to natiahla body, a na záver Fanúšika obliekla do veľmi pekného overalu. Fanúšik bol pripravený do postieľky, ale ešte som ho musela nadojčiť, rovnako ako Klárku. Odišli sme spolu do izby, kde som ho nadojčila, a potom si pre neho prišla Jana, aby ju uložila do postieľky a zabalila do zavinovačky.
Nadojčila som aj Klárku, ktorú Petra uložila na spinkanie, a ostala u nich, aby im prečítala rozprávku na dobrú noc.
Jana zatiaľ pozbierala špinavú bielizeň, ktorú roztriedila a nachystala na pranie.
Medzitým sa vrátila Petra, a zapla strážcu. Ešte sme spoločne zasadli k stolu, aby sme sa porozprávali.
Nad krajinou pomaly prevzala vládu noc, a na obzore sa objavili prvé hviezdy.
Aj pre nás troch končil deň, kedy sme si s našimi bábätkami užili mnoho radostí i starostí.