Autor Téma: Dve bábätká 22. diel  (Přečteno 347 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 22. diel
« kdy: Srpna 10, 2022, 00:16:36 »
Bežný letný deň z pohľadu Jany
Mali sme už s Petrou upratané, a Petra práve vonku zavesila vypranú bielizeň, keď sa ozval vysielač strážcu.
"Fanúšik sa už prebudil, tak ho idem prebaliť," zavolala som na Petru, a vybehla hore do izbičky Fanúšika a Klárky.
Pristúpila som k Fanúšikovej postieľke, dala dole bočnicu, a rozviazala zavinovačku. Všimla som si, že mu vypadol cumlík, a tak som mu ho dala späť do pusinky, pomohla mu vstať, a šli sme spolu k prebaľovaciemu pultu.
Pomohla som mu naňho vyliezť, Fanúšik sa na ňom natiahol, a roztiahol nohy.
Bol naňho rozkošný pohľad, vyzeral tak bezmocne, a akoby hovoril: "Jana, tak ideme na to. Už mám mokré plienky, a veľa studí."
Zložila som mu overal na spanie a body, takže ležal len v plienkach. Keď som mu dala preč z penisu aj veľmi ťažké bavlnené plienky, začal cikať, ale na to som bola pripravená. Vzala som z hraničky plienok jednu, ktorú som mu pridržala na penise, a Fanúšik sa do nej pocial. Usmiala som sa na neho, a povedala: "Fanúšik sa nám ale pekne pocial, teraz ho pekne natrieme, a potom dostane čisté plienky," a pritom som ho pekne otrela vlhčenými obrúskami, a začala mazať krémom. Fanúšika to asi studilo, pretože sa začal smiať a kopal nohami. Trochu zvážnel v okamihu, keď som pod neho podložila novú Crinklz a niekoľko bavlnených plienok. V ten moment trošku kopal nohami, a ja som mu povedala: "Neboj sa, Fanúšik, za chvíľočku to bude. No áno, ja viem, že by sa Ti páčilo byť bez plienok." Dokončila som prebaľovanie, obliekla mu nové body, a Fanúšik si siahol na rozkrok, a povedal: "Plienky, mám plienky. A ploc?"
Medzitým dostal Fanúšik mikinu a tepláčiky, a nasadzovala som mu papučky.
„To vieš, ešte si nevieš povedať, že potrebuješ cikať alebo kakať, tak musíš nosiť plienky. Inak by si mal mokré tie pekné tepláčky,“ odpovedala som na jeho otázku.
Medzitým sa zobudila aj Klárka, za ktorou prišla Petra, aby ju prebalila a prezliekla, rovnako ako ja predtým Fanúšika.
"Dobré ráno, Klárka," usmiala sa na ňu Petra, keď dala dole bočnicu a rozviazala zavinovačku, "teraz pekne vymeníme plienky a prezlečieme, aby si zase bolo pekné dievčatko. Pozri, Jana už Fanúšika prebalila..."
Pomohla som Fanúšikovi zliezť dole z pultu, a obaja odišli dole do kuchyne.
Keď sme šli dole po schodoch, neodpustila som si malé potľapkanie po Fanúšikových plienkach. Tak krásne sa mu rysovali na zadočku, a Fanúšik sa len smial.
Prišli sme do kuchyne, a nachystala som zatiaľ riad na raňajky, pričom mi Fanúšik pomáhal.
Chvíľku potom prišla aj Klárka s Petrou, a Klárke to naozaj pristalo, mala krásnu sukňu a pekne učesané vlasy, spletené do dvoch culíkov. Fanúšik aj Klárka dostali podbradníky, a s Petrou sme ich nakŕmili. Fanúšik dostal podľa svojho priania miešané vajíčka, zatiaľ čo Klárka bola kŕmená corn flaky.
Po raňajkách som Fanúšikovi dala fľašu so Sunarom, a poslušne sála z fľaštičky, ktorú som mu držala.
"No nie, ty si ale šikovný chlapček, veľmi pekne bumbáš, Fanúšik," pochválila som ho, "ty raz budeš veľký chlapec."
Fanúšik dopil fľašu, nechala som ho odgrgnúť na ramene, kde som mala položenú čistú látkovú plienku.
Trochu sa začervenal, a ja som mu povedala: "Fanúšik, za to odgrgnutie sa nemusíš hanbiť. Aspoň Ťa nebudú trápiť vetry, a nebudeš Ťa bolieť bruško."
Následne som mu otrela pusinku a ručičky vlhkým uterákom, a Fanúšik sa šiel hrať s Klárkou von na pieskovisko.
Na oboch bol krásny pohľad, Fanúšik staval hrad, a Klárka zdobila jeho okolie.
Využila som krásneho počasia, a tak som práve vyprané plienky zavesila na šnúry kúsok od pieskoviska. Pofukoval mierny vietor, a plienky viali ako plachty na lodi.
Fanúšik sa na to s Klárkou pozerali, a potom povedal cez cumlík: "Plienky, tam sú plienky."
Práve som zavesila na šnúru poslednú, a povedala som Fanúšikovi: „Fanúšik, potrebuješ prebaliť do čistých plienok? .
Tak takto vyzerala časť dňa z pohľadu Jany. V ďalšom diele budú ďalej pokračovať príbehy oboch hrdinov, a to vrátane Jany a Petry.
« Poslední změna: Srpna 10, 2022, 12:33:21 od FrantaM »