Autor Téma: Dve bábätká 21. diel  (Přečteno 369 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 21. diel
« kdy: Srpna 10, 2022, 00:09:38 »
V tomto diele trochu zoznámim, ako obvykle prebiehal deň na letnom pobyte u Petry.
Petra a Jana vstávali obvykle okolo 6:30. Do doby, než sme sa s Klárkou prebudili, obvykle stačili urobiť nejaké bežné práce okolo domácnosti, pričom v kuchyni mali zapnutý prijímač strážcu.
Keď počuli, že sme s Klárkou hore, išli nás do izbičky prebaliť a prezliecť. Obvykle som bol prvý na rade, nevadilo mi byť pred Klárkou nahý, zatiaľ čo Klárka sa predo mnou väčšinou hanbila, a pri rozbalení z plienok sa snažila skryť si vagínu. Tým pochopiteľne sťažila prácu Petra.
Po prebalení a prezlečení som šiel s Janou do kuchyne, kde sme počkali na Klárku a Petru.
Nasledovali raňajky, ktoré boli pomerne bežné, len keď som chcel ja alebo Klárka napríklad miešané vajíčka, tak sme boli kŕmení. Okolo krku sme vždy dostali podbradník a po raňajkách nám Petra otrela ústa a ruky vlhkým uterákom. Tiež sme sa na raňajkách dohodli, čo bude v ten deň na obed, a na záver som s Klárkou dostali fľaše so Sunarom.
Potom som sa šiel hrať s Klárkou, a to podľa počasia, zatiaľ čo Jána a Petra varili obed, a priebežne nás kontrolovali, prípadne mne alebo Klárku prebalili.
Niekedy sa vareniu venovala len Jana, zatiaľ čo Petra išla s nami na prechádzku do blízkeho lesa, alebo na nás dohliadala pri hraní sa na záhrade alebo na pieskovisku.
Keď prišiel čas obeda, dostal som, rovnako ako Klárka, podbradník, a boli sme nakŕmení.
Po obede sme boli prebalení a prezlečení do dupačiek, a Jana nás uložila k popoludňajšiemu odpočinku do kočíka. Zvyčajne som tam po chvíľke zaspal, rovnako tak aj Klárka.
Medzitým Petra s Janou upratali, pripravili bielizeň na vypranie a upiekli nejakú buchtu alebo bábovku na popoludňajšiu desiatu.
Po popoludňajšom odpočinku a desiate sme väčšinou hrali nejaké hry, prípadne sa pozerali na film alebo rozprávky.
Keď sa priblížil čas na spanie, boli sme s Klárkou vykúpaní a uložení do postieľok, pričom sme na záver dostali Sunar.
Zároveň sme mali pri postieľkach fľaštičky s džúsom pre prípad smädu.
Tak takto v stručnosti obvykle prebiehal deň na chalupe u Petry.
Malý príbeh z pobytu

V ten deň ráno som sa prebudil trochu nevyspalý. Jana to na mne spoznala, a tak zatiaľ čo Klárka išla s Petrou na prechádzku do blízkeho lesa, Jana mne uložila do kočíka. Tam som po chvíľke zaspal, a Jana zatiaľ pripravovala obed.
Asi som bol naozaj unavený, tak som ani nepostrehol príchod Klárky a Petry.
Zobudil som sa až po obede, keď Petra odnášala riad do umývačky.
Jana ma počula, a zavolala: "Fanda, Fanúšik!"
Hneď som ju po hlase spoznal, a začal som nahlas výskať.
Jana išla ku kočíku, aby mi vymenila plienky. Keď som bol rozbalený, prišla ku kočíku aj Klárka, ja som sa pred ňou hanbil, dal si ruky k penisu, a začal kopať nohami.
Jana mi povedala: „Fanúšik, musím Ťa očistiť a dať nové plienky, tak ukáž,“ a dala mi ruky preč z penisu. Klárke povedala: "Klárka, Fanúšik sa pred Tebou hanbí, tak choď zatiaľ za Petrou, áno?"
"Fanúšik, vypadol Ti cumlíček, hneď Ti ho dám späť," všimla si neskôr, hneď cumlík na plienke pod hlavičkou našla a vrátila mi ho do pusy. Ešte ho chvíľku pridržala na puse, než som začal sať, a potom sa venovala očiste môjho rozkroku a plienkovej oblasti.
Ležal som pokojne do okamihu, keď mi dala pod zadok nové plienky a začala ma mazať.
"Plienky, "povedal som, a kopal nohami.
"No áno, Fanúšik, plienky. Pretože sa ešte pocikávaš, tak Ti musím dať plienky," povedala Jana, zasypala rozkrok púdrom, a pretiahla plienky medzi nohami.
"No no, už to bude, Fanúšik," povedala Jana, a rýchlo dokončila prebaľovanie.
Len v núdzi použila nohavičky na plienky so zapínaním na suchý zips, ktoré som sa snažil rozopnúť.
"Necháš to, Fanúšik?" zazubila sa na mňa Jana, rýchlo cez balík plienok stiahla body, a zapla ho na patentky v rozkroku.
Ešte ma obliekla do modrých dupačiek, a šteklila ma nosom na brušku.
Ja sa len cez cumlík smial a kopal nohami. Bol som veľmi rád, že som opäť v suchých a čistých plienkach, ktoré pekne hriali v rozkroku.