Autor Téma: Dve bábätká 14. diel  (Přečteno 328 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 14. diel
« kdy: Srpna 09, 2022, 22:29:30 »
Ráno sme sa s Klárkou prebudili pekne pritúlení k sebe. Na svojom rozkroku som cítil jej plienky, pekný vypchaté a nasiaknuté močom. To isté cítila Klárka na svojom rozkroku. Milo sme sa na seba cez cumlík usmiali, a čakali sme na Jánu a Petru, až nás prídu prebaliť. Hlavne moje plienky boli ťažké až beda a ďalší pocikaní by asi nezniesli. Nakoniec dovnútra prišli Petra a Jana a obe nás začali prebaľovať. Po rozbalení som to už nevydržal, a začal som cikať, na čo však Jana bola pripravená, a podržala mi na penise plienku. "Fanúšik sa nám pekne počúral, tak mu musíme dať nové plienky," povedala mi Jana s úsmevom, keď mi pekne očistila a namazala kremom. To čo potom nasledovalo, mne celkom šokovalo, a hovoril som si: "Prečo mi chce dať medzi nohy vankúš?!" Jána si môj pohľad všimla, a povedala: "To je, Fanúšik, nová plienka s mantinelmi, malé prekvapenie pre Teba i Klárku." Cítil som, ako sa mi penis rúca do krásne mäkkej plienky, a zároveň cítil fakt výrazné šušťanie nohavičiek na plienky. To si vážne nešlo nevšimnúť. Petra s Janou nás doobliekli a šli sme spolu na raňajky. Po raňajkách nám Maruška pripravila kávu, a Klárka po chvíľke povedala: „Je fakt škoda, že asi nebudem môcť mať deti. Na druhú stranu je to tak zrejme lepšie, vraj nie je žiadne zlepšenie, a s vekom to už lepšie nebude, to skôr naopak. "
"Tiež som nedávno hovoril so svojou doktorkou," povedal som, keď som sa napil kávy.
"A čo si sa dozvedel, Fando?" spýtala sa Petra.
"No, operácia u mňa nepripadá do úvahy, jej výsledok by bol veľmi neistý. Na toho vodiča, ktorý spôsobil nehodu, chce nemocnica podať žalobu," odpovedal som Petre.
"A to prečo, preboha?" spýtala sa Petra.
"Ide o to, že svojím konaním spôsobil ublíženie na zdraví s trvalými následkami," odpovedal som.
"A ty chceš tú žalobu podať, Fanúšik?" spýtala sa Jana, ktorá až doteraz počúvala.
"Ani neviem, bol by to veľmi neistý spor, navyše mi ten muž kontaktoval a ponúkal mimosúdne vyrovnanie," povedal som.
Čoskoro nastal čas obeda a po ňom sme sa rozhodli odísť na chalupu od Petry. Tam naše medové týždne ďalej pokračovali, a mne vyvstala otázka: Mám ísť do pred, alebo pristúpiť na mimosúdne vyrovnanie?