Autor Téma: Dve bábätká 13. diel  (Přečteno 333 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 13. diel
« kdy: Srpna 09, 2022, 22:24:07 »
Nastala naša spoločná sobota, kedy sme si s Klárkou povedali svoje „áno“. Na svadbu sme pozvali všetkých svojich kamarátov zo škôlky, a to vrátane Hedvigy a všetkých našich učiteliek. K oltáru mi viedla Hedviga a Klárku Pavlíček, pretože sme už obaja nemali rodičov.
Keď som Klárku videl vychádzať z izby, užasnuto som sa na ňu pozrel. Strašne veľmi jej to pristalo a dlhé biele šaty úspešne zakrývali balík plienok v jej rozkroku. Mne Jana obliekla do elegantného čierneho obleku, a na záver som dostal čierny frak. Ten mi pomohol zakryť plienky. "Obema vám to veľmi pristane," povedala Maruška, keď sme vychádzali von, a urobila nám krížik.
Po obrade nás čakal sviatočný obed v našej vile. Bolo to z toho dôvodu, že až na naše učiteľky, Hedvigu a Marušku sme všetci nosili plienky a bola tam jedna z mála možností prebalení. "Máš to tu veľmi pekný, Fanúšik," povedal Venoušek, keď nazrel do mojej izby. "Áno, ten mi Klára nechala urobiť, keď sa mi stal ten úraz a pre mňa sa plienky stály nutnosťou."
"Aha, tak to máš celkom dobrý, ja si taký komfort mužov dovoliť len v škôlke," odpovedal Venoušek smutne. "Ale, nič si z toho nerob. Dnes sa bavíme," odpovedal som, a odišli sme do salónika, kde prebiehala zábava. Nastal večer, ostatní sa rozišli do svojich domovov, a Jana mne a Klárke povedala: "Máme pre vás ešte jedno prekvapenie, poďte." Išli sme za Janou, ktorá nás doviedla do jednej izby. Pôvodne mal slúžiť ako zasadacia miestnosť, kde by sa konali porady a školenia, avšak teraz v ňom stála nádherná posteľ s nebesami pre novomanzelov. V rohu bol veľký pult na prebaľovanie, na ktorý sme sa ja aj Klárka v pohode vošli a celá izba bola vymaľovaná v nádherných farbách. Nemohli sme sa na to vynadivať, a Petra povedala: "Tak to je pre dnešnú noc vaše hnizdočko lásky. Ale prvýkrát vás pekne vykúpam, aby ste boli pekné bábätká." Pri týchto slovách nás s Janou vyzliekla a odviedla do kúpeľne, kde bola pre nás priestranná vaňa. Chvíľku nás nechali osamote, aby sme si v súkromí užili svoj deň. Po vykúpaní nás pekný obliekli na spanie, a odviedli do našej spoločnej spálne. Tam sme obaja po dlhom milovaní zaspali v tesnom objatí s vedomím, že nám začína nová kapitola v živote.