Autor Téma: Dve bábätká 10. diel  (Přečteno 336 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 10. diel
« kdy: Srpna 09, 2022, 22:04:50 »
Tento diel píšem z pohľadu Jany.
"Tak, Fanúšik, vymeníme plienky, nech si zase pekný chlapček," povedala som, a začala som ho prebaľovať.
Keď som mu rozopla plienky a začala s očistou v rozkroku, tak sa Fanúšik pocikal. Neváhala som, a prilozila mu plienky na penis. Fanúšik dal hlavu na bok av rozpakoch cucal palec.
"Ale Fanúšik, palček do pusy nepatrí, mám pre Teba niečo lepšie," dala som mu pri týchto slovách do pusy cumlík, ktorý Fanúšik prijal. Pekný som ho medzi nohami a na zadočku namazala a pripravila čisté plienky. Položila som mu ich pod zadok a chystala ich pretiahnuť medzi nohami, keď v tom začal Fanúšik kopať a chcel si ich zhodiť z penisu. "Fanúšik, ešte musíš nosiť plienky, pretože si nevieš povedať, že chceš cikať alebo kakať." Fanúšik cez cumlík povedal: "Nieč piny, nie ci!!!!" Podala som mu do ruky medvedíka, ktorého si začal prezerať a rýchlo som dokončila výmenu plienok a doobliekala som ho. Fanúšik len spokojne žmurkal očami a siahol si na rozkrok, kde sa mu výrazne rysovali plienky.
Blížil sa koniec dňa v škôlke, a s Petrou sme pripravili Fanúšika i Klárku, obe naše bábätká, na cestu domov. Doma som pre Fanúšika pripravila kúpeľ, ale nejako sa mi nezdal. Vždy bol celkom živý, aj keď už mal ísť do postieľky, ale teraz bol veľmi unavený a akoby horel.
"Maruška, prineste mi, prosím, teplomer, potrebujem Fanúšikovi zmerať teplotu," zavolala som na našu gazdinú. Medzitým som Fanúška pekne vykúpala a poriadne usušila. Maruška priniesla teplomer a Fanúšikovi sme namerali 38,5.
"Neboj Fanúšiku, dostaneš prášok a čaj a ráno budeš ako rybička," povedala som mu, keď som ho ukladala do postieľky a poriadne zabalila.
Avšak v noci Fanúšik niekoľkokrát plakal, dvakrát som ho musela prebaliť do čistých plienok, a potom celé dopoludnie prespal. Avšak večer už bol opäť bez teplôt a bol veľmi živý práve v čase, keď mal ísť spinkať.
Veľmi som si vydýchla, že to nebolo nič vážne, a vzhľadom na blížiace sa vianočné sviatky som sa ho spýtala: "Vari by si si prial pod stromčekom, Fanúšik?"
"Chcel by som, aby si u nás už navždy zostala, Jana."