Autor Téma: Dve bábätká 7. diel  (Přečteno 338 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 7. diel
« kdy: Srpna 09, 2022, 21:38:12 »
Ráno po oslave som sa prebudil, a po nutnej výmene plienok a raňajkách sme posadili ku káve. Trochu som sa zamyslel, a Petra sa mi spýtala: "Stalo sa niečo, Fando? Máš mokrú plienku?" "Nie, Petr, len som si spomenul na jeden príbeh z doby, keď mi boli asi dva roky," odpovedal som, a upil kávu zo šálky. "To by mohlo byť zaujímavé, chceš o tom hovoriť?" spýtala sa Petra. A tak som začal rozprávať svoj príbeh. "Ako batoľa som plienky nosil do troch rokov cez deň, na noc potom oveľa dlhšie. Od cca dvoch rokov už bol problém mi prebaliť, pri výmene plienok som sebou celkom hádzal, zhadzoval plienky z penisu, a vôbec som aj hlasno protestoval." "Tos teda musel byť pekné číslo, Fanúšik," ozvala sa Klárka.
"No, to je pravda, avšak nie vždy som takto hneval. Mamka mi však nikdy neplácla cez zadok, maximálne zvýšila hlas, keď už som veľmi hneval. A to aj tak, že som si rozopinal zipsy alebo cvoky na nohavičkách. Gombíky som ešte rozopínať nevedel, tak mamka potom používala hlavne nohavičky na gombíky." "A aký je teda ten Tvoj príbeh?" spýtala sa Petra. "Ten deň mne otec uložil k popoludňajšiemu spánku, a použil nohavičky na cvoky. Mimo týchto nohavičiek som mal len pyžamový kabátik. Neviem, či ich zle zapol, alebo som ich sám uvoľnil, skrátka keď som sa prebudil a počul, že prišla Jana s tetou, šiel som zo svojej podkrovnej izbičky ich privítať.Keď som šiel zo schodov, tak som začal cikať.Mať nohavičky správne zapnuté, tak som cikal len do plienok, avšak takto to šlo aj mimo plienky.Jana, moja v tej dobe 6ročná sesternica ,Mne uvidela a povedala: "Fanúšik sa nám prebudil. Teto, môžem ho prebaliť?" Keď sa o mne Jana starala, tak som aj v tom čase dokázal ležať pokojne a nehnevať. povedala: "Prečo nie, Jano. Fanúšikovi, Jana Te teraz prezlečie, aby ste sa mohli spoločne hrať, áno?"
Vzal som Janu za ruku a šli spolu do mojej izbičky." "To bola Jana veľmi dobrá, a je zaujímavé, že v tomto veku sa rada starala o batoľa, ktoré nosí plienky," povedala Klarka, ktorá az doteraz pozorne počúvala. "Áno , Jana mala materský cit," odpovedal som Klárke, a pokračoval v rozprávaní. "Prišli sme do izbičky, Jana mi dala dole kabátik a obliekla body. Potom som si na jej pokyn ľahol na starú deku, krytú igelitovou plienkou a veľkou plienkou. Jana mi rozopla nohavičky a chystala sa mi vytiahnuť mokré plienky. V tom okamihu som začal cikať, na čo bola Jana pripravená, a dala mi na penis plienku. Z rozpakov som si začal cmúľať palec, a Jana povedala: "Fanúšik, palček nie je veľmi dobrý, mám pre teba niečo lepšie," a dala mi do úst cumlíka. Začal som sať a Jana zatiaľ nachystala nové nohavičky a päť bavlnených plienok, ktoré mi pretiahla medzi nohami a zaistila. Ešte zapla body v rozkroku, natiahla pančucháčky a pripravila košeľu a tepláčiky. Tie mi potom behom chvíľky obliekla a ešte mi dala na nohy papučky. Potom si spomenula na retiazku na cumlík, ktorý mi chcela pripnúť na traky od tepláčikov a krúžku od cumlíka. Začal som vrtieť hlavou, a Jana mi povedala: "Neboj sa, Fanúšik, cumlíka Ti nevezmem, len ho musím pripevniť, aby si ho nestratil."
Potom som si ho nechal pripevniť, Jana mi ešte učesala, a šli sme dole.“ Chvíľku som sa odmlčal, aby som sa napil, a pokračoval v rozprávaní. „Prišli sme s Janou do izby, kde sedela teta s mamkou, a keď mi teta uvidela, povedala: "No nie, kto k nám prišiel? A čo tu máš?" Pri týchto slovách mi potľapkala po rozkroku, kde sa mi výrazne rysovali plienky. Odpovedal som ju cez cumlík: "Plienky, Jana mi dala plienky." "No áno, Fanúšik, máš plinky, to aby si nemal mokré tepláčiky, vieš?" Kývol som hlavou, a šiel sa hrať s Janou.“ „Tak to bol krásny príbeh, no a ja si idem zbaliť veci,“ povedala Maruska, „veď od zajtra už zase funguje škôlka.“ Ozval sa zvonček, vonku pred vilou stála moja sesternica Jana.Išiel som ju otvoriť, a Jana sa mi spýtala: „Ahoj Fanúšik, tak čo, nebudeš potrebovať vymeniť plienky? Neboj, všetko, čo sa stalo, viem od Petry."