Autor Téma: Dve bábätká 5. diel  (Přečteno 407 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dve bábätká 5. diel
« kdy: Srpna 09, 2022, 21:06:37 »
Dni rýchlo ubiehali, a blížila sa doba školských prázdnin. Koncom mája nám Hedviga v škôlke oznámila, že v júli bude škôlka uzavretá.
Prišiel som za Maruškou, ktorá mi ako obvykle nadojčila, a keď mi nechala odgrgnúť, povzdychla si: „Tak Fanúšiku neviem, čo vlastne budem celý júl robiť.“
Zamýšľal som, a po chvíľke som povedal: „Vieš čo, Maruška, nechceš byť u nás? Miesta je tam dosť, a aj Klárka bude rada, že budeš s nami.“
Maruška mi pomohla preliezť do kočíka, dala mi do úst cumlíka, a vyšli sme von do záhrady na prechádzku. Chvíľu so mnou išla po cestičke, a potom povedala: „Vidíš, Fanúšik, o tom som vôbec nepremýšľala. To je dobrý nápad, ale ešte o tom prehovor s Klárkou, áno?“
Prikývol som na súhlas, a po malej prechádzke sme sa vrátili späť medzi ostatné deti. Išiel som do ohrádky, kde už sa hrala Klárka s plyšákmi, a oslovil som ju:
„Klárko, čo by si povedala na to, že by bola u nás celý júl Maruška? Vraj nevie, čo by celý mesiac robila, keď bude škôlka zatvorená, tak som jej ponúkol, že by bola u nás.“
„Tak to je dobrý nápad, Fanúšik. Obaja by nás dojčila, a starala sa o nás s Petrou. Ja som za, aby bola Maruška,“ povedala Klárka, a radostne zatlieskala.
Hneď na druhý deň som túto radostnú správu oznámil Maruške, ktorá ju s povďakom kvitovala. Priblížil sa posledný deň v júni, a Hedviga sa rozhodla pre nás usporiadať malú besiedku. Dôvod, prečo bola škôlka v júli uzavretá, bol v tom, že ju bolo nutné znovu vymaľovať, doplniť zásoby plienok a oblečenia, a zároveň vykonať najrôznejšie opravy, ktoré počas prevádzky škôlky nedali uskutočňovať.
Besiedka prebehla v krásnom duchu, a všetky deti sa pobavili. Nakoniec prebehlo záverečné fotenie, a Hedviga nám sľúbila poslať fotky.
Nasadli sme, všetci štyria, do auta, a vypravili sa do vily. Maruška si prezrela oba naše izbičky, a bola úplne nadšená.
„Máte to tu naozaj veľmi pekné a roztomilé, naozajstný raj pre bábätká,“ povedala mi aj Klárke nadšene, a nemohla sa na to vynadívať.
Nastal čas na kúpanie pred spaním. Tentokrát sa o to postarala Maruška, ktorej jemné pohyby žinkou a starostlivosťou som si náležite užíval.
Druhý deň ráno po raňajkách ma Maruška prebaľovala do čistých plienok, a ja som povedal niečo, o čom som už dlhšie premýšľal: „Maluška, zaujímalo by ma, ako to vlastne vyzerá, keď cikám do pienok uvnič.“
„Aha, to je zaujímavá myšlienka, Fanúšik. Preberiem to s Petrou, a na niečo prídeme, hej?“ povedala Maruška, doobliekla mne, a dala do ohrádky, aby sa mohla venovať Klárke.
Po popoludňajšom spánku mi Maruška povedala: „Máme pre Teba malé prekvapenie Fanúšika.“ Vyliezol som s Maruščinou pomocou na prebaľovací pult a roztiahol nohy, aby mi mohla poriadne očistiť v rozkroku. Dumlal som si spokojne veľkého cumlíka s potlačou Macka Pú a hral sa s plyšákom, ktorého mi Maruška podala.
Medzitým Maruška podo mňa vložila čistú Crinklz plienku s boosterom a niekoľko látkových plienok, a na okraj jednorazovej plienky jemne umiestnila mikro kameru, ktorú natočila dole.
Maruška ma doobliekla, a na notebooku nastavila synchronizáciu s kamerou. Po chvíľke som na monitore videl svoj penis, ako sa mi borí do látkových plienok. Chvíľku sa vôbec nič nedialo, ale za chvíľku som počul zvuk, a na monitore tiež videl prúd moču, ako vyteká z penisu do plienok, a tie sa postupne sfarbujú zo snehobielej farby dožlta. Po chvíľke prúd zoslabol a nakoniec úplne ustal. Bol to veľmi zaujímavý pohľad, na ktorý sme s Klárkou so záujmom pozerali. Aj Klárku totiž zaujímalo, ako to vyzerá vo vnútri plienok v okamihu, keď ciká.
„Tak to vyzerá, že sa nám Fanúšik teraz pocial,“ povedala Maruška s úsmevom, keď sa pozrela na monitor.
V plienkach som teraz cítil mokré teplo, a zatiaľ príjemne hriali. Maruška mi vzala za ruku, a šli sme spolu do izby, kde mi, rovnako ako v škôlke, nadojčila.
Potom som sa ešte hral s Klárkou v ohrádke, a občas sa pozrel na monitor. Zase som videl, ako moč prúdi do plienok, a zároveň počul aj ozývanie čriev. Ich obsah som napokon za chvíľku zacítil aj na zadočku. Spadol som na zadoček a cítil, ako sa mi kakanie rozlieza medzi nohy.
„Maluška, Fanúšik sa pokakal,“ zavolala Klárka na Marušku, ktorá s Petrou v jedálni chystala stôl na večeru.
Maruška za nami za chvíľku prišla, a Klárka jej pomohla mi odniesť na prebaľovací pult.
„Neboj sa, Fanúšik, za chvíľku budeš mať čisté plienky,“ povedala mi Maruška, dala mi naspäť do úst vypadnutý cumlík, a začala mi prebaľovať. Ležal som pokojne až do okamihu, keď mi dala dole plienky. To som využil, a pretočil sa na bruško, pričom som sa cez cumlík smial. „Teda Fanúšik, ty chceš pásť koníčky?“ spýtala sa mne Maruška, „no ale teraz si pekne hájni na chrbátiku, a vydrž len chvíľočku, než Ti dám čisté plienky, len malú chvíľočku, áno?“
Otočil som sa späť na chrbát, a chvíľku pokojne ležal. Maruška pripravila čisté plienky, a chcela mi ich vložiť pod zadok, ale v ten moment som sa znova preguľil na bruško. Maruška mi len stačila dať látkovú plienku cez penis.
„Ten Fanúšik teda hnevá, však, Klárka? Ty budeš určite dobré dievčatko,“ povedala Maruška.
Do izby prišla Petra, a videla mi, ako ležím na prebaľovacom pulte na brušku. Povedala mi: „Fanúšik, to sa predsa nerobí takto hnevať. Ja viem, že ty sa pri tom bavíš, ale Maruška Ti teraz nemôže dať čisté plienky.“
Po týchto slovách ma znova otočila na chrbát, z poličky nad pultom vzala hrkálku, chvíľku s ním hrkala, a keď som po ňom natiahol ruku, tak prvýkrát ucukla, a potom mi ho podala. Chvíľku som si ho prezeral, potom s ním zamával, a začalo chrastiť. S údivom som sa naňho pozrel, a Petra mi povedala: „Chrástí to, pozri, Fanúšik.“
Maruška medzitým zložila plienky a dala mi ich pod zadoček. Zacítil som ich, a začal kopať nohami. „Ale Fanúšiku, no tak, ešte sa pocikávaš, tak musíš nosiť plienky,“ povedala Maruška, a bez nejakých ďalších diskusií mi ich pretiahla medzi nohami a zaistila lepítky na prednej časti plienky.
O chvíľku ma Maruška doobliekla, a prišla na rad Klárka, ktorá sa tiež pokakala. V tom, že ešte musím nosiť plienky, pretože sa pocikávam, mala Maruška pravdu. Za malú chvíľku, keď ešte Maruška doobliekala Klárku, som cítil, že mi plienky ťažknú.
„Aké boli zábery z kamery, Fanúšik?“ spýtala sa mi medzitým Petra, zatiaľ čo mi obliekala podbradník.
„Bolo to veľmi zaujímavé, Petro,“ vybral som si cumlík z pusy, a odpovedal.
Nastal čas na večeru, keď mi kŕmila Petra a Klárku Maruška. Obaja sme sedeli vo vysokých stoličkách pri stole, a náležite sme si jedlo, ktoré občas skončilo aj na podbradníku, užívali.
Po večeri sme sa ešte s Klárkou pozerali na rozprávku, zatiaľ čo Petra s Maruškou nachystali do práčky špinavé plienky a oblečenie a pripravili kúpanie na spanie.
Nasledujúci deň ma čakala oslava narodenín, a veľa som sa na to tešil. Aké asi budú?