Autor Téma: Dvě miminka 25. díl  (Přečteno 868 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 25. díl
« kdy: Července 06, 2022, 08:20:24 »
Jednoho dne, když mně Jana přebalovala do čistých plínek, dozvěděli jsme se, že agentura, která s námi natáčela reklamu na výrobky Crinklz byla s námi hodně spokojená, a hodlá s námi natočit také další videa.
"A ty se budou natáčet tady, nebo opět ve vile?" zeptala se Klárka.
"Tentokrát lidé z agentury přijedou k nám, moc jste se jim líbili, oba dva. No, hlavně pak Fanoušek byl pro ně okouzlující," řekla Jana.
"A já jsem snad nebyla okouzlující?" zeptala se naoko dotčeně Klárka.
"Ale ty jsi byla taky hodně okouzlující, Klárko. Hlavně se jim líbilo, že jste se při natáčení oba chovali přirozeně," vysvětlila Jana, a řekla Petře: "Petro, lidé z agentury budou chtít upravit jeden pokoj jako ložnici. Proč, to nevím, přivezou scénář. Hlavně aby tam byly manželské postele a pult na přebalování, nic bližšího nevím."
"To rozhodně nebude problém, mám tady jeden pokoj, který pro tento účel můžeme upravit," řekla Petra.
Mezitím se Klárka ozvala, že má hodně načůráno v plínkách, a chtěla by přebalit. Petra si k ní přičichla, a řekla:
"Myslím, Klárko, že ta nebude jen mokro, viď? Tak pojď, dáme čisté plínečky, abys byla zase hezká holčička," vzala ji při těchto slovech za ruku, a obě odešly do koupelny.
"Ani jsem Jano netušil, že jsme byli tak úspěšní herci," ozval jsem se, když Klárka s Petrou odešly do koupelny. Zároveň jsem cítil, jak znova čůrám do již tak hodně mokrých plínek
"Opravdu jste se jim oba moc líbili. Hlavně paní Janečkové, která vás ve videích přebalovala. Ta přijede na natáčení také," řekla Jana, a dodala: "Až se Petra s Klárkou vrátí, musíte podepsat smlouvy. Jsou stejné, jaké jste podepisovali při prvním natáčení."
Oba dva jsme po přečtení podepsali smlouvy, a Jana si pak všimla mokrého flíčku na mém body.
"Pojď, Fanoušku, přebalíme do čistých plíneček, a pak si s Klárkou na chvilku odpočinete v postýlkách, ano?" řekla Jana, vzal jsem ji za ruku, a odešli jsme do pokoje. Klárka zatím čekala s Petrou v kuchyni, a pila Sunar z lahve s dudlíkem.
Když mně Jana přebalila do nových plínek, přišla i Klárka s Petrou, a byli jsme uloženi do postýlek.
"Nemusíte spinkat, stačí, když budete chvilku odpočívat. Musíme s Janou nachystat ten pokoj pro natáčení," řekla nám Petra.
"A jak to, Petro, uděláme s tím přebalovacím pultem?" slyšeli jsme Janu.
"To bude jednoduché, Jano. Neviděla jsi někde můj mobil? Zavolám tomu známému..." slyšeli jsme ještě, jak Petra odpovídá Janě.
Těch novinek bylo na mně trošku více, tak jsem po chvilce koukání na Klárku, která si v postýlce hrála s plyšovým medvídkem, usnul.
Přišel velký den D, natáčení nové série videí pro společnost Thrust Vector. Když mně Jana ráno přebalovala do čistých plínek, zeptala se: "Myslíš, Fanoušku, že dokážeš být chvilku bez plínek? V některých videích to bude asi nutné."
Nutno říct, že jsem za tu dobu byl na nošení plínek zvyklý, a obyčejné spodní prádlo mi dokázalo připomenout plenku, a hned bylo mokré.
"Myslím, že to nebude problém Jano," odpověděl jsem, a odešli jsme dolů do kuchyně, kde už Petra s Klárkou snídaly.
Po snídani uklidily Jana s Petrou ze stolu, a když Petra naplnila myčku na nádobí, zazvonil Janě mobil. Na chvilku s ním odešla do vedlejšího pokoje, a po skončení hovoru nám řekla:
"Tak za chvilku jsou tady lidé z agentury na natočení reklamy. Už se těšíte?" Jen to dořekla, viděli jsme přijíždět modrou dodávku s polepy agentury, za kterou ještě jela šedá Toyota.
Šli jsme je ven přivítat, byli tam nám již známé tváře, a režisér nám dal scénář.
"Takže první scénka bude vypadat takhle: Klárka bude mít na sobě sandálky, plenku Crinkz a tričko s krátkými rukávy. Fanoušek bude mít na sobě také sandály a tričko s krátkými rukávy, ovšem nebude mít plenku, místo ní bude mít jen kraťasy. Budete si spolu hrát na zahradě, kde se Fanoušek i Klárka počůrají, ovšem zatímco si Klárka bude bezstarostně hrát dál, Fanouška tady paní Janečková převlékne a dostane plenku Crinklz. Pak se vrátí na zahradu, kde si bude dál hrát s Klárkou a řekne: Konečně se nemusím bát nehod."
Odešli jsme do chalupy, kde nás paní Janečková oblékla do požadovaného oblečení. A šli jsme si hrát na zahradu. Být nyní bez plenky bylo zvláštní, ovšem neuplynulo ani pět minut, a na mých kraťasech se mi objevil mokrý flek. Rozbrečel jsem se, a šel za paní Janečkovou. "Fanoušku, ty ses počůral? Tak pojď, sundáme ty mokré kalhoty," řekla mi paní Janečková, a odešla se mnou do připravené ložnice.
Tam mi sundala mokré kalhoty, a dostal jsem plenku Crinklz. Vrátil jsem se na zahradu, Klárka si mně hned všimla, položila mi ruku na plenku, a já ji řekl: "Teď už se nemusím bát nehod, mám plenku Crinklz, která mně udrží v suchu, a to ikdyž se počůrám."
Paní Janečková k tomu dodala: "Plenky Crinklz se vyrábí v provedení Crinklz, Crinklz Astronaut a Crinklz Aquanaut, a to ve velikostech S, M, L a XL."
"Výborně," řekl režisér, "jsem naprosto spokojený. Teď se podívejte na tu druhou scénku."
Jana s režisérem vešli do připravené ložnice, a režisér se zeptal: "Tak která postel bude pro Fanouška? Ta s tím žlutým prostěradlem?"
Jana přikývla hlavou na souhlas, a s Klárkou jsme se začali chystat na druhou scénku. Zatím byl klid, členové štábu odešli na připravené pohoštění do chalupy, a paní Janečková mi řekla: "Byl jsi naprosto skvělý, Fanoušku. Hlavně ty slzy se ti povedly, tak kdybys je mohl zopakovat? A zkuste oba na chvilku usnout, alespoň pro kameru. V té druhé scéně jde o to, že se oba počůráte ve spánku."
Slíbil jsem jí to, a po chvilce jsem cítil, že mám v plence dost načůráno. Zatím oblečen v pyžamovém kabátku a v plence jsem s paní Janečkovou odešel do ložnice, kde mi ji sundala, a dostal jsem místo ní pyžamové kalhoty. Za chvilku přišla i Klárka v noční košilce, která ji moc slušela. Lehli jsme si do připravených postelí, a opravdu jsme za chvilku usnuli. Ovšem jenom jsem zavřel oči, a rozjela se kamera, cítil jsem pod sebou mokro. Znovu se mi povedlo rozplakat, po chvilce ke mně přišla paní Janečková, a když zjistila, co se stalo, dostal jsem na přebalovacím pultu plenku Crinklz. Teď mi ovšem přišla trošku silnější, než jakou jsem měl předtím. Opět jsem byl uložen do postele, kde jsem chvilku spal, a po probuzení jsem se podle scénáře na paní Janečkovou spokojeně usmál, a paní Janečková řekla: "S plenkou Crinklz budete usínat a probouzet se spokojeni. Pro zvýšení ochrany nočního spánku ji také můžete doplnit boostery."
"Skvělá práce," pochválil nás režisér, "teď si dáme pauzu na jídlo, a pak natočíme závěrečnou scénku. Za jak dlouho může mít Fanoušek plnou plenku?" obrátil se na závěr na Janu.
"Tak za hodinku ho můžu přebalit. To už určitě bude mít v plence něco načůráno, a asi není nutné, aby měl úplně plnou plenku, že?" odpověděla Jana, a převzala od asistentky dvě plenky jiné značky.
"To rozhodně nutné nebude. Takže tak za dvě hodinky by šlo natočit tu poslední scénku?"
"Asi tak to vidím. Ale koukám, že má tady ta plenka proužek, který upozorní na to, že už v plence něco je, tak možná to půjde i rychleji, jestli budete chtít, pane režisére," odpověděla Jana.
Za dvě hodinky došlo na závěrečnou scénu. Ležel jsem již na přebalovacím pultu v plné plence jiné značky, kopal jsem nohama a brečel.Ta druhá plenka ležela připravená na pultu. Paní Janečková se mně chystala přebalit, a už rozlepila plnou plenku. V ten moment přišla Klárka, která měla na sobě plenku Cinklz.
"Maminko," oslovil jsem paní Janečkovou, která mně v tu chvíli otírala vlhčenými ubrousky.
"Copak bys rád, Fanoušku?" zeptala se mně, a na konečky prstů nanesla z dózy krém proti opruzeninám, který mi roztírala v rozkroku.
"Maminko, mohl bych také dostat plenku Crinklz? Tato není moc pohodlná, a hned v ní cítím mokro," odpověděl jsem.
"Fanoušek moc dobře ví, že plenky Crinklz jsou moc pohodlné na nošení a v případě nehody ihned pohltí vlhkost, takže je pokožka v suchu, a může hezky dýchat," řekla Klárka, která se dívala se zájmem na moje přebalování.
Paní Janečková se usmála, a řekla: "Tak dobrá, Fanoušek dostane plenku Crinklz. Záleží mi na spokojenosti mého chlapečka."
Skutečně již nachystanou plenku schovala, místo ní vytáhla z balíku plenku Crinklz, a zabalila mně do ní. Spokojeně jsem se na paní Janečkovou usmál, slezl z pultu, a šel si hrát s Klárkou.
"S plenkou Crinklz budete vždy spokojeni a vždy v suchu," dokončila paní Janečková, a scénka skončila.
"Dobrá práce," pochvaloval si pan režisér, "ani jsem netušil, že to půjde takhle rychle, dokonale sehraný tým, hlavně Klárka s Fanouškem."
Paní Janečková uklízela svoje věci, a Petra ji řekla: "Nechcete se podívat, jak to tady Klárka s Fanouškem mají zařízené?"
"To bych hrozně ráda, tak jestli můžu. Mimochodem, při poslední scénce mně Fanoušek dostal tím oslovením maminko, to ve scénáři sice nebylo, ale vyšlo to naprosto přirozeně," řekla paní Janečková, a spolu s Petrou si šly prohlídnout náš pokoj v podkroví a okolí chalupy.
"Fanoušek s Klárkou to tady mají opravdu moc hezky zařízené, jako pro dvě miminka," řekla nakonec paní Janečková, když si prohlížela pokoj, "vždyť přece Fanoušek a Klárka jsou dvě roztomilá miminka."

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 25. díl
« Odpověď #1 kdy: Července 07, 2022, 20:27:39 »
Velmi hezké, psáno s profesionalitou a citem. Budu se těšit na další pokračování. Za mne jednička.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Dvě miminka 25. díl
« Odpověď #2 kdy: Ledna 07, 2024, 08:51:35 »
Ahoj všem, tak jsem se rozhodl trošku rozvinout děj (to, co se do příběhu nevešlo):
Pan režisér si nás, tedy mně, Klárku, Petru a Martu, k sobě zavolal a řekl:
"V první natáčené scénce bude mít Klárka na sobě plenku. Klárko, jaká se Vám nejvíce líbí?"
Klárka se zamyslela, a řekl: "Mohla bych dostat plenku Crinklz Fairy Tale? Ta se mi z nich líbí nejvíce."
"Dobře, to není problém. Mám taky připravené trička pro vás dva, Klárka bude mít růžové, a Fanoušek dostane modré," odpověděl pan režisér, a obrátil se na Martu: "Ten míč, se kterým si budou hrát na zahradě, už je připravený? Jinak paní Janečková, vy budete na zahradě v lehátku, a klidně si tam zatím můžete číst, případně třeba můžete něco plést."
"Ano, ten míč už je venku, pane režisére. vezmu si sebou pletení, doma na to nemám moc času," odpověděla Marta.
"Tak to bychom měli," řekl pan režisér spokojeně, a obrátil se ke mně: "Fanoušku, zatím budete mít na sobě šortky, které jsem pro Vás přivezl.Ale teď ohledně plínky, kterou dostanete od paní Janečkové: jaká se Vám nejvíce líbí?"
"Za mně se nejvíce líbí Crinklz Buccaneer," odpověděl jsem.
"Taky si myslím, že to bude dobrá volba, Klárka dostane tu plenku Crinklz Fairy Tale a Fanoušek zase plenku s piráty," ozvala se Petra, "no zatím dám Fanouškovi šortky přes plenku, a těsně předtím, než půjde na zahradu, mu plenku sundám. Dlouho bez plenky nevydrží."
"Tak to je dobrá volba," souhlasil režisér, a odešel, aby nás podle jeho pokynů mohly na natačení připravit Petra s Martou.
Klárka s Martou pak odešly na zahradu, zatímco mi Petra na verandě stáhla šortky, a rozlepila plenku. V ten okamžik jsem začal čůrat, ale Petra na to naštěstí (!) byla připravena, a okamžitě mi na penisu přidržela připravenou plenku.
Vyšel jsem jen v modrých šortkách, modrém tričku a sandálkách na zahradu, kde již začalo natáčení.
"Fanoušku, mám pro Tebe míč, chytej!" zavolala na mne Klárka, hodila mi míč, který jsem chytil a hodil ji ho zpátky.
Vzápětí nato jsem počůral, a z očí mi vytryskly slzy. Podle všeho se ovšem i Klárka počůral, neboť její plenka se vzadu mírně prověsila. Klárka si však zatím hrála dál, zatímco jsem šel k Martě.
Ta seděla v lehátku a něco pletla z modré vlny, že prý pro mně a Klárku chystá překvapení. Když jsem k ní přišel blíže, všimla si mého mokrého fleku v rozkroku a mých slziček.
"Copak, Fanoušku, ty ses počůral? Ale to nevadí, pojď, dáme plínečku, ať nejsi v mokrém," řekla mi Marta, otřela mi kapesníkem slzy, a šli jsme spolu do chalupy.

Děj pak dle pokračuje, jak je uvedeno v povídce. Pokud by byl zájem, rozvinu děj i u dalších dvou scén při natáčení.