Autor Téma: Hnědá královna krásy  (Přečteno 1205 krát)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Hnědá královna krásy
« kdy: Dubna 26, 2022, 20:56:17 »
Milí čtenáři.
Předkládám vám další příběh. Ten volně navazuje na předchozí Promenádu v plavkách.
Přeji hezké počtení.


Hnědá královna krásy


Pavlu jsme opustili po té, co absolvovala svou nekonvenční promenádu v plavkách při soutěži Česká miss. Pochopitelně, že korunku královny krásy nezískala, spíše prvotní ostudu, která se později proměnila na fascinaci a zvědavost. To bylo způsobeno neutralizací. Pokud by její promenáda v plavkách byla doprovázena zápachem, bylo by to daleko horší, ale toto spíše přitahovalo. Po svém extempore Pavla odjela na Ostrov Robinsona Crusoe, kde byla velmi populární a získala doživotní titul Miss plné plavky s příslušným finančním ohodnocením ze strany královny Blanky, která měla smysl pro humor.
Video její promenády obletělo Internet a zhlédly jej miliony lidí. Když se jí královna Blanka dotázala: „netrápí Tě to“? Odpověděla jí Pavla, že, vůbec, ne, ba, naopak, těší ji to. „Kdybych se zůčastnila soutěže, jakožto čistá dívka a nezahnědila ty plavky, tak bych jednak nevyhrála soutěž, neboť to bylo předem již dohodnuté a také bych nepoznala úplně jiný svět. Ta popularita mne sice těší, ale není to to hlavní, hlavní je, že jsem si to jak se patří užila. Dřímalo to ve mě, až se to probudilo, vůbec to nepovažuji za své prokletí“.
Na Ostrově Robinsona Crusoe toto téma zpracovala, vydala povídku s názvem Promenáda v plavkách, ta byla zde taktéž zfilmována a promítána na Internetu. Za tuto literární činnost získala Pavla nemalé finanční prostředky. Předsevzala si, že v žádném případě nezpychne. Na Ostrově Robinsona Crusoe si našla spoustu přátel. Co se týkalo Česka, zde byla situace poněkud rozpačitá. Pavlin výstup zde na mnohé zapůsobil, jako bomba a vyvolal šok. Ten však i zde vystřídal zájem a fascinace. Novináři Pavlu kontaktovali a ta jim poskytla několik rozhovorů.Řekla, že to udělala ne kvůli tomu, aby se zviditelnila, ale, že ji to lákalo. Pak, že si uvědomila bizarnost celé situace, chtěla vše vzít zpátky, ale zadeček jí to nedovolil. Tento slovní obrat zapůsobil a ta její hláška se stala populární. „Zadeček se mnohdy vyprázdní ne, kdy chceme my, ale, kdy chce on“ říkávala s úsměvem. „Nejprve tady byla ta myšlenka, zadeček se toho chopil a bylo jak se říká vymalováno, srdíčku a zadečku holt neporučíš“.
Pavlina matka byla z toho, co se stalo konsternovaná. Svou dceru vůbec od odchodu z domova neodrazovala, ba, naopak, byla na ni za to, co jak říkala provedla velmi rozezlená a v době, kdy po onom incidentu pobývala doma se k ní chovala velmi chladně. K její zlosti přispělo i video, které zhlédla spousta lidí. „To seš pěkná královna krásy“ říkala jí. „Mami, ale na to se zapomene“ říkala jí Pavla v naději, že ji obměkčí, ale nedařilo se to. Když argumentovala tím, že korunku měla dávno dohodnutou Jitka, vůbec to nepomohlo. „chováš se, jako batole a pak se vymlouváš, že to bylo dohodnuto“ říkávala nakvašeně. Pavla byla ráda, že vypadla z tohoto těsného hnízda. Bylo jí líto, že to takto dopadlo, ale nedalo se nic dělat.
Matka byla stále naštvaná a po té, co její dcera opustila republiku, jen řekla: „alespoň nám nebude dělat ostudu, navíc se ani nesnaží vypadat, jako modelka, zadek má, jak Štýrská kobyla“.
Byla stále zlostnější. „Ta Jitka, která získala titul královny krásy, to je alespoň Holka“ říkala si a tiše jejím rodičům záviděla. Jednou se setkala se svou známou, jejíž dcera byla úspěšná modelka a loni získala onu pověstnou korunku. Slovo dalo slovo a obě šly do cukrárny na kafe. „Božka, ta Tvoje holka to rozčísla“ smála se známá. „Jo, ještě se směj, taková ostuda a víš, co mi řekla? Že prej ty modelky spí s kde kým“. „Jo a víš, že má pravdu“? Odpověděla jí její známá Lída. „Božka, nemáš ani sebemenšího tušení, co špíny je ve světě modelingu. Jo, kdyby se každá zachovala tak srandovně, jako ta Tvoje holka, hned by to bylo veselejší. Moje dcera Míša vyhrála tu Miss, ale jak to s ní pak dopadlo? Měla hodnýho kluka, toho opustila, pak byla nafoukaná, mejdan stíhal mejdan, drogy, sex. A to bys chtěla? Pavla je hodná holka, vůbec není nafoukaná, akorát měla správně nafouknutý plavky. Dívej se na to z tý lepší stránky. Ještě dlouho obě debatovaly, po té se rozešly.
Přišla domů a nad tím, co jí řekla její známá Lída přemýšlela. „Možná, že je tam na tom ostrově šťastná“. Otefřela si láhev vína, byla doma sama. Pustila si video Pavliny promenády v plavkách a po třetí skleničce se tomu upřímně musela zasmát. „Já jí zavolám“ řekla si a již držela v ruce tablet. „Ahoj Pavli“. „Ahoj mami“. „Ty, Pavli, chci Ti něco říct. Mluvila jsem s Lidkou, víš, její Míša byla lońskou miss“. „A co má být“? „Lída mi řekla,jak se to vlastně v tom modelingu má, že Míša bere drogy, střídá kluky. Přemýšlím nad tím a docela Tě chápu. Vzpoměla jsem si na doby, kdy jste byli, jako děcka oba pokadění. Přebalovala jsem vás a vůbec mi to nevadilo a s neutralizací je to asi v pohodě. Víš, Pavli, když seš tam šťastná, tak, proč, ne“. „Tak, že Ty mi odpouštíš“? „Ne, nemám Ti, co odpouštět, já se Ti omlouvám. No, ale, rozčíslas to tam pěkně“. Obou se zmocnila úleva. Ještě hodnou chvíli si povídaly.
Když přišel domů táta, vše mu pověděla. „Byla jsem blbá, když jsem chtěla, aby Pavla ze sebe dělala kašpara, zachovala se poněkud nekonvenčně a na tom ostrově je šťastná. „Stará, já jsem to nebral tak tragicky“ řekl jí muž a objal ji.
Pavlu hřálo u srdce její smíření s matkou. Rozhodla se, že pozve rodinu na Ostrov Robinsona Crusoe. Táta souhlasil, ale bratr se od tohoto nápadu přísně distancoval. „Ty, Honzo, nedělej ze sebe dokonalýho“. „Mami, já si na dokonalýho nehraju, studuju vejšku, prakticky dokonalej jsem“. „Jo, Ty dokonalej, vzpomínáš, jak ses před rokem vrátil z flámu, ožralej a ještě k tomu pokaděnej, my s Pavlou jsme Tě dávaly do pořádku, Pavla se Ti vůbec nesmála,tak tady ze sebe nedělej chytráka“.“Už mlčím“ řekl Honza a zahanbeně sklopil hlavu.
Pozvání na Ostrov Robinsona Crusoe se brzy uskutečnilo, rodiče i bratr si tu nádheru jak se patří užívali. „Víš, ségra, musím se Ti omluvit, mamka mi otevřela oči, pamatuješ, jak před rokem“. „Jo, ale, brácha, kašli na to, teď si užívej tý pohody“. Pobyt rodičů i bratra na Ostrově Robinsona Crusoe trval 14 dnů, matka radikálně změnila názor po té, co svou dceru viděla tak šťastnou.
Pavla nadále pokračovala ve svých aktivitách, říkala tomu zadní modeling. Jednou stála na molu s plnými plavkami, jednalo se o tzv. bombarďáky. Plavky byly řádněnafouknuté a na zadečku se skvěl nápis v několika jazycích: „tam se toho vejde“. Tento se stal brzy reklamním sloganem pro výrobce těchto plavek a Ostrov Robinsona Crusoe za něj získal pohádkové finanční prostředky. Pavla se topila v nadbytku peněz, ale nikterak nezpychla, snažila se přispívat na dobročinné účely. Byla šťastná: „nikdy bych si nepomyslela, že k mému štěstí povede takováto cesta“ říkala si a musela se při vzpomínce na svou netradiční a hlavně nekonvenčnní promenádu v plavkách vždy pousmát.
Jednou jí zazvonil mobilní telefon, na jeho druhém konci byla vítězka té oficiální soutěže o královnu krásy Jitka. Obě se pozdravily a Jitka bez dlouhých úvodů řekla: „Pavli, Tys to rozčísla, sleduji Tvé kroky, k titulu hnědé královny krásy Ti chci pogratulovat. Navíc mne napadlo a přemluvila jsem našeho prezidenta České miss, aby Ti byl udělen titul miss odvaha, neboť to, cos provedla vyžaduje odvahu a hlavně nekonvenční přístup. Bude to vlastně rovnocenné s tím mým titulem královny krásy, neboť Tvoje cesta fakt vyžadovala odvahu, za mě palec nahoru, byl to fakt vodvaz“.

Pavla vůči českým modelkám necítila žádnou nenávist, s Jitkou se brzy spřátelila a ceny za odvahu si nesmírně cenila. Nikdo ze světa modelingu se ji nesnažil napodobit, neboť Pavla byla originál a ve svém oboru nedostižná. Přemýšlela nad svou budoucností, věděla, že něčím musí být, že se musí uplatnit. Byla bohatá, ale největším nepřítelem je zžírající nuda a ona byla akční. Jednou ležela na pláži při Malé zátoce. Měla u sebe tablet a brouzdala po Internetu. Prohlížela si novinky ze světa modelingu. „Z tohoto modelingového světa jsem díky své netradiční promenádě v plavkách odešla a vrátit se do něj je zhola nemožné. Nikterak mne to netrápí i když modeling mne stále baví“ říkala si a v tom ji něco napadlo. „ABDL a plenky. Samozřejmě, budu předvádět plenky a plenkové kalhotky. Myslím, že tady bych se mohla uchytit“. Následovala osvěžující koupel v moři. Plavala a vše si rozvažovala.
Na druhý den se přihlásila na živnostenském úřadu Ostrova Robinsona Crusoe. Založila si živnostenský list a registrovala firmu pod názvem Pavla ABDL modeling. Na pláži při Malé zátoce si zřídila malé molo a na něm počala předvádět plenky, plenkové kalhotky a další vybavení pro mladé dívky, které zaujaly tyto hrátky. Její fotografie obletěly svět a brzy o tento netradiční modeling měli zájem výrobci plenek. Ostrovu Robinsona Crusoe z toho opět plynuly pohádkové zisky. Pavla svou firmu rozšířila o 6 zaměstnanců a to 3 hochy a 3 dívky. Jelikož se jednalo o ojedinělou firmu svého druhu, nebyla napodobována. Časem díky prosperitě mohla na Ostrově Robinsona Crusoe přijmout další modelky. K tomuto netypickému modelingu se brzy přihlásilo několik světoznámých modelek, které na čas přesídlily na Ostrov Robinsona Crusoe a jak později vypověděly, jejich zisky zde byly opravdu obrovské.
Svou netradiční promenádou v plavkách tak odstartovala nový směr v modelingu. Ten se však pro svou jedinečnost nikde jinde, než na Ostrově Robinsona Crusoe neuchytil. Když se na to novináři ptali Pavly, ta jen odpověděla: „vůbec mne to netrápí, neboť Ostrov Robinsona Crusoe je výjimečný a v tomto ohledu nenapodobitelný. Jsem osudu vděčná za tu promenádu v plavkách, nebýt jí, nedošlo by k tomu“. A tak Pavla, která absolvovala již dříve zmíněnou promenádu v plavkách udělala nebývalou kariéru. Ta měla vliv na prosperitu Ostrova Robinsona Crusoe a na ABDL průmysl. Hnědá královna krásy, jak byla nazývána vděčila osudu za nebývalou pohodu. Tu jí poskytovaly endorfíny, jež jsou při podobných příležitostech vyplavovány do krve. Klasik by řekl: „šťastná to žena“.



Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Hnědá královna krásy
« Odpověď #1 kdy: Dubna 26, 2022, 22:03:00 »
Týmto verejne prosím autora o zachovanie aspoň nejakého dekóra, povedzme napríklad v názvoch príbehov. Naozaj sme abdl fórum, nie scat board.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Hnědá královna krásy
« Odpověď #2 kdy: Dubna 27, 2022, 10:46:12 »
Už jen samotný název mě opravdu znechucuje. Fakt doufám, že nějaký neznalec ABDL si nenajde tenhle příběh (nečetl jsem a nehodlám) s tím, že se třeba dozví něco o abdl.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Hnědá královna krásy
« Odpověď #3 kdy: Dubna 28, 2022, 20:08:30 »
Moc jsem zde toho nenapsal , ale teď ač nerad musím se přidat s kritikou . Toto fórum je o plenkách, hraní si na malé děti a pod pokud se nemílím. Opravdu by bylo dobré , se těchto zásad držet . Tedy toho , že se jedná o plenky v různých podobách . Mě tento příběh vůbec nezaujal a myslím si , že by to chtělo nasměrovat děj jiným směrem .

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Hnědá královna krásy
« Odpověď #4 kdy: Dubna 28, 2022, 21:35:39 »
Autor umí psát čtivě, ale ta hnědá tematika je dost jednotvárná a vlastně i díky tomu nezajímavá... spíš odpuzující.