Autor Téma: Dvě miminka 18. díl  (Přečteno 581 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 18. díl
« kdy: Dubna 26, 2022, 09:56:58 »
Uplynulo již víc než 14 dnů od soudu. V panu Novotnému se hnulo svědomí,  a také již nejspíš chtěl nad touto nepříjemnou událostí udělat tlustou čáru.  Na našem společném účtu přibylo vysouzených 10 milionů, a konečně jsem se dočkal satisfakce. 
Když mně jednoho dne poté Jana přebalovala,  tak mi řekla: "Fanoušku,  mám pro Tebe a Klárku novinku. Firma Thrust Vector,  která vyrábí plenky Crinklz, se rozhodla natočit videa o svých produktech také v češtině. Zjistili, že zde mají dost klientů,  kteří jejich produkty používají. Vypsali tedy konkurz, do kterého jsem Tebe a Klárku přihlásila, a vybrali si vás."
Ležel jsem na podložce, kde mi zatím Jana zapínala novou plenku, a přemýšlel jsem o tom,  co mi Jana právě řekla. 
Mezitím mně Jana oblékla, a šli jsme spolu do salónku na kávu,  kde již čekala Klárka s Petrou.  Jana všem řekla to, co mi již při přebalování řekla, a Petra zareagovala: "To je hodně zajímavé, a to tady mají opravdu tak velkou skupinu klientů?"
"Pokud vím,  tak jen za loňský rok u nás prodali přes milion balení plínek a ne právě zanedbatelné množství podložek," odpověděla Jana, "náš trh se pro tuto firmu stal zajímavý." "Jano,  a kdy má proběhnout natáčení?" zeptala se Klárka,  která dosud mlčela. 
"Klárko,  natáčení má být ode dneška za týden.  Agentura nám již poslala smlouvy, " odpověděla Jana, a přinesla nám je.
Zvedl jsem mobil,  a zavolal panu doktorovi.  "Dobrý den, doktor Balabán, " ozvalo se na druhém konci.
"Dobrý den, pane doktore,  Morávek. Děkuji za pomoc v případu Marek Novotný,  už nám poslal vysouzenou částku.  Ale chci Vás ještě o jednu věc požádat, " řekl jsem.
"Děkuji za Vaši zprávu,  pane Morávku.  Jsem rád,  že to dobře dopadlo.  A s čím Vám ještě mohu pomoci?"
"Víte,  pane doktore,  jde o kontrolu smluv.  Po telefonu bych to nerad řešil."
"Dobrá tedy, byl bych u Vás za hodinku,  vyhovuje Vám to?"
"Dobrá,  jsme domluveni,  pane doktore.  Budu se na Vás těšit, " ukončil jsem hovor.
Za hodinku opravdu přijel pan doktor Balabán,  a přečetl si smlouvy,  které nám Agentura poslala. 
"Vše je v naprostém pořádku,  pane Morávku,  tyto smlouvy můžete bez obav podepsat, " ujistil mně pan doktor Balabán. 
"Tak to jsem rád, "řekl jsem,  podepsal smlouvu i s doplnenym číslem účtu,"přijmete pozvání na kávu?"
"Děkuji,  velmi rád.  A ten honorář jsem v pořádku dostal,  můžete být bez obav.  To prohlídnutí smluv ani účtovat nebudu,  to byla maličkost, " odpověděl.
Chvilku jsme spolu poseděli u kávy a přátelsky jsme si povídali.  Z pana doktora Balabána se stal rodinný přítel,  a to vlastně již v době mého sporu s panem Novotným. 
"Již budu muset běžet,  čeká mně nějaká práce v kanceláři, "řekl pan doktor Balabán s omluvným pohledem na hodinky,  "kdybyste cokoliv potřeboval,  klidně zavolejte. "
"Ještě jednou děkuji za vše,  pane doktore, " rozloučil jsem se, a šel do svého pokoje. 
"Fanoušku,  nebudeš potřebovat přebalit?" zeptala se Jana,  která za mnou přišla,  a všimla si mých již nápadných plínek, "pojď,  dám Ti čisté plínečky,  ať jsi zase hezký chlapeček. "
Vzal jsem Janu za ruku, ta mi pomohla vylézt na přebalovací pult, a začala mně přebalovat.
Pozoroval jsem,  jak mi vkládá čisté plínky pod zadek,  a zeptal se přes dudlík:
"Jano,  ploc musim mít plínky?"
Jana, která mne právě zapudrovala rozkrok,  a chystala se mi protáhnout plínky mezi nohama,  odpověděla: "Fanoušku, ještě si neumíš říct,  že potřebuješ čůrat nebo kakat,  proto musíš nosit plínky.  Kdybys neměl plínky,  měl bys mokré a špinavé oblečení,  víš?"
"Neci plínky,  neci, " odpověděl jsem na to, a pokusil se shodit plínky,  které jsem již měl na bříšku a které jen chybělo zafixovat. 
"Fanoušku,  už to bude.  Za chvilku pojedeš s Klárkou na procházku, " řekla Jana a rychle dokončila přebalování.  Jen co jsem dostal ještě modré dupačky,  vjela do pokoje Petra s kočárkem,  ve kterém již ležela Klárka.  Za chvilku jsme všichni tři vyrazili na procházku,  s Klárkou jsme na sebe koukali, a Petra nás u toho pozorovala a jemně houpala kočárkem. 
Dny rychle utíkaly, a přišel den natáčení.  Pro mě,  Klárku,  Janu a Petru přijel vůz z agentury,  která měla natáčet reklamu na plínky. 
Ani ne po hodině jízdy jsme přijeli do vilky,  kde již bylo vše připraveno, včetně pohoštění. 
"Takže klidně můžeme začít, pane Morávku,  půjdete tady s paní Janečkovou, která Vás přebalí. Nebojte se,  ve videu nebude vidět Vaše tvář, " řekl mi režisér. 
Paní Janečková na mne zapůsobila velmi dobrým dojmem, něco z ní prostě vyzařovalo, co mne naprosto uklidnilo. 
První záběry byly na balíky plínek Crinklz, o kterých paní Janečková mluvila,  a pak už jsem přišel na řadu já. 
Podle pokynů jsem si lehnul na podložku umístěnou na přebalovacím pultu, a slyšel paní Janečkovou: "V tomto videu si ukážeme přebalování chlapečka.  Chlapečkové mají často ve zvyku po rozbalení čůrat,  proto po rozbalení plenku přidržíme na penisu..."
Tak se i stalo, paní Janečková se na mne mile usmála,  pak pokračovala dál v přebalování, a všechno komentovala.
"Tak, a nyní již máme chlapečka hezky přebaleného v čisté plínce. Zbývá ji ještě upravit,  a to je vše, " dokončila přebalování. 
"Stop, všechno je v pořádku,  děkuji, " řekl režisér, a dostal jsem pokyn,  že můžu slézt.
Odešel jsem do vedlejší místnosti  kde mi Petra řekla: "Fanoušku   byl to moc hezký výkon.  Zahrál si to výborně. "
Všiml jsem si,  že v místnosti byl monitor,  na kterém bylo možné sledovat natáčení.
Na něm mi bylo také přehráno natočené video.
"Tak jak se Vám to líbilo?" zeptala se mně paní Janečková s úsměvem, která si ke stolu přišla pro pití a menší svačinku. 
Pro nás všechny zúčastněné byl k dispozici švédský stůl s neomezeným množství jídla i pití,  který byl průběžně doplňován. 
"Tak teď bude na řadě Klárka.  A neboj se,  nic to není, " řekla Jana, "vždyť jsi to viděla. "
"Já vím, " odpověděla Klárka,  a připravila se. I její plenka, stejně jako ta moje předtím,  již byla zralá na výměnu. 
Sledovali jsme i Klárčin výkon před kamerou, a šlo jí to velmi dobře. 
"Pane Morávku,  ještě nás čeká přebalení do plen Crinklz Astronaut a do Crinklz Aquanaut. Kterou si zvolíte jako první?" zeptal se mne asistent režiséra, mladý muž. 
"Tak teď bych si zvolil Crinklz Astronaut, " odpověděl jsem, a postupně došlo k přebalení do obou druhů plen.
"Dneska nám to výborně jde od ruky," pochvaloval si režisér, a také nás herce pochválil za dobré výkony. 
"Chybí jen natočit reklamu na přebalovací podložku Crinklz. Chcete se toho zhostit,  pane Morávku?" oslovil mne.
"Proč ne, to nebude problém, " odpověděl jsem,  a režisér mi dal stranou pokyny.
Za chvilku se kamera rozjela,  a paní Janečková konstatovala: "Jak sami vidíte,  přebalovací podložka Crinklz je velmi prostorná a pohodlná.  Její vyvýšené okraje spolehlivě zabrání spadnutí i velmi aktivního miminka, její potah je navíc snadný na údržbu..." na její slova jsem ležel a různě se převaloval na podložce.
Záběr skončil,  a mohl jsem slézt dolů. 
"Tak, a všechno máme natočené, " pochvaloval si režisér, "všem ještě jednou děkuji za spolupráci."
"A klidně se bavte, jídla i pití máme dost," dodal manažer agentury, která reklamu natáčela a dělala také fotky. 
Den se blížil ke konci,  a jako zvláštní pozornost nám firma Thrust Vector darovala každému kartony plen Crinklz, Crinklz Astronaut a Crinklz Aquanaut spolu s přebalovací podložkou Crinklz. 
Přijeli jsme domů oba již velmi unaveni, avšak přesto spokojeni.
Když mně Jana vykoupala a přebalila do plínek na noc a uložila do postýlky,  během chvilky jsem upadnul do říše snů.  Než jsem definitivně tvrdé usnul,  cítil jsem,  jak se mi plní plínky. 
« Poslední změna: Dubna 26, 2022, 10:56:47 od FrantaM »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 18. díl
« Odpověď #1 kdy: Dubna 26, 2022, 13:28:46 »
Opravdu moc hezké, budu se těšít na další pokračování.
Velmi mne těší, že se zde opět najdou lidé, kteří píší. Všem přeji hodně literárních úspěchů.