Autor Téma: Plenkový model  (Přečteno 1590 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Plenkový model
« kdy: Dubna 23, 2022, 19:11:02 »
1. Jak vše začalo a focení .


Omlouvám se za pravopis a úpravu textu. Příběh je psán z mobilu .

Jmenuji se Vlastík a tohle je můj zvláštní příběh . Byl jsem normální kluk ve svém věku . Jezdil na kole , měl kamarády se kterými jsem hrál fotbal a chodil do školy . Odmlouval učitelům a nerad dělal úkoly . Jen jednu věc jsem nikdy nikomu neprozradil a to ani kamarádovi ze
 sousedství Petrovi . Každou noc jsem se totiž počůral do postele a to i několikrát . Trvalo to už delší dobu a mamka se kterou jsem žil sám mě vždy říkala , že když stím nepřestanu tak mě bude muset dávat pleny . Já se , ale začal počůrávat občas i přes den . Vše se jeden pátek změnilo . Přišel jsem ten den odpoledne ze školy jako vždy . Bylo to před jarními prázdninami  . Věděl jsem , že bude problém . Ráno jsem se vzbudil pořádně mokrej a po cestě ze školy se počůral do kalhot . Chtěl jsem nepozorovaně projít k sobě do pokoje a tam se převléknout. To se , ale nepovedlo .

,,Ahoj Vlastíku , pojď sem ke mě do kuchyně hned ,, zavolala na mě mamka .

Šel jsem za ní a věděl , že je malér opět . Ona seděla za stolem a na něm byl zvláštní balík . Bylo vědět , že je v něm něco měkkého .

,,No tak jak vidím , měl jsi opět nehodu viď ? A totéž bylo i v noci . Takže začneš dostávat plenky . Dám ti je už teď přes den . To dostaneš jeden druh a na spinkání druhej . Bude to pro tebe i mě lepší . Teď ti dám hned plenku v koupelně . Pojď jdeme na to ,, prohlásila maminka a odvedla mě do koupelny . Vzala s sebou ten balíček . Bylo mě jasné , že v něm jsou plenky .

Tam mě sundala mokré kalhoty , ponožky , slipy a i tričko . Postavila mě do vany a důkladně umyla . Když skončila , tak jsem si všimnul , že mě myla sprchovým gelem pro menší kluky než jaký jsem běžné používal  . Moc pěkně , ale voněl po jahodách . Utřela mě všude a odvedla do mého pokoje .

Když sme došli do pokoje , tak jsem se hned zarazil . Byl tam novej velkej stůl . Na něm ležela přebalovací podložka jako pro malé děti , ale byla velká natolik abych se na ní vešel . Pod stolem byla police plná plen . U stolu byly schůdky a aniž by mě mamka něco řekla , tak jsem po ní vylezl sám . Ona mě přetočila a položila na záda . Roztrhla ten balík který nesla s sebou a já viděl balík dalších plen . Ten vypadal jako pro batolata , ale byl větší . Na sobě měl nápis . Pampers junior extra .

Bylo tam prázdné kolečko s otazníkem . Mamka ho roztrhla a jednu plenku vyndala . Rozložila jí a já aniž by mě vyzvala nad zvednul zadeček. Maminka dala plenku pode mě a já se na ní položil . Ona mě roztáhla od sebe nohy a protáhla plenku . Tu vytáhla co nejvíc a když se ujistila , že mě míří pindík dolů , tak jí zalepila . Ujistila se , že plenka všude sedí . Dostal jsem potom už jen svoje tričko a já slezl dolů .

,,Tak plenku si sám nebudeš sundávat . Teď když ji máš na sobě , tak si povíme další ,, .

Posadila mě na postel . Plenka poskytovala příjemný pocit . Byla měkká a pohodlná . Jen mě zlobilo , že měla na sobě dětské obrázky a celkem i šustila při pohybu .

,,Tak jak jsem řekla . Plenku si sám nebudeš sundávat . Budeš jí používat na to co je určená . Když se počůráš , tak mě nic nebudeš říkat  . Já si tě sama budu kontrolovat . Když se pokakáš tak přijdeš za mnou a řekneš mě , že máš plnou plenku . Další věc o které s tebou musím mluvit je taky důležitá . Jak víš , tvůj otec přestal platit na tebe alimenty , takže nám začínají chybět peníze . Ty můžeme , ale vidělat a to slušné . Jak jsi se možná všimnul , tak na obalu plenek není obvyklý obrázek dítěte . Je to z toho důvodu , že hledají na obal chlapce v tvém věku jako tvář pro ty plenky . Z tohoto důvodu, jsem tě tam přihlásila . Kontakt jsem dostala od Péťovi maminky . On totiž plenky potřebuje taky a to na noc . Za chvilku přijde a já vás oba na fotím a pošlu vše do té soutěže . Tak teď si připrav s čím si budete hrát . Vezmete si to pak kluci dolů . Pokud bys zkoušel zlobit , tak budeš potrestán ,, pověděla mě ona a odešla .

Seděl sem jako v šoku . Potom jsem začal zkoumat plenku . Byla celkem pohodlná . Jen mě vadili ty obrázky . Plenka vypadala jako pro batolata , jenže byla v mé velikosti  . Ozvalo se zaklepání na dveře a vešel Petr . Ten měl na sobě teplákovou soupravu a pod ní pěkně se rýsující plenku .

,,Ahoj Vlastíku , tak koukám , že už máš plenku taky na sobě . Hele omlouvám se , že jsem ti nikdy neřekl , že mám potíže v noci . No jinak ti ta plenka sluší ,, .

Vzal jsem hračky a šli sme dolů . Péťa měl na sobě tričko a tepláky , když nechal mikinu u mě v pokoji . Pod nima byla vidět plenka . Tak jako u mě , bylo slyšet jak plenka šustí . Došli sme dolů do obýváku . Tam seděla Péťova maminka . Pozdravil sem jí a dal na zem hračky . Za chvilku přišla maminka a přinesla mě a Péťovi láhev z pitím . Na nic sme nečekali a oba se pořádně napili . Peťova maminka se za chvilku rozloučila a odešla do práce .

,,Hrajte si kluci a mě si nevšímejte . Budu vás oba fotit při hraní . Ty Péťo u nás budeš přes víkend . Tvoje maminka šla na 48 do práce ,, .

Začali sme si hrát . Chvilku trvalo , než jsem přestal vnímat maminku s foťákem která chodila po pokoji a fotila nás . Najednou ve mě něco zabublalo . Ještě chvilku jsem to vydržel , ale pak začal být tlak čím dál větší . Potom se už to nedalo vydržet a já se pokadil do plenky . Vzápětí sem se i počůral . Koukal sem po očku na Péťu . Bylo vidět , že i on bojuje s tlakem ve svém bříšku . Za chvilku to už nevydržel a pokadil se za pěkného zvukového doprovodu do plenky . Na zadečku se mu udělala pěkná boule . Mamka kolem nás běhala a oba fotila . Péťa se tvářil hodně zaraženě a bylo mi jasné , že já mám stejný výraz .

,,Kluci nádhera . Hned vás teď vezmu do koupelny a přebalím tam do čisté plenky . Teď si do toho ještě oba sedněte a bude vše v pohodě ,, .

Nerad , ale poslechnul jsem a posadil se . Cítil sem , jak se mě vše rozlézá v plence do obou stran . Petr udělal to samé . Mamka pořídila ještě pár fotek a potom nás odvedla do koupelny . Šli sme do schodů před ní . Bylo slyšet , jak nás ještě oba ze zadu fotí .

V koupelně nás důkladně oba umyla a v mém pokoji zabalila do čistých plenek . Když do ní balila Péťu, tak jsem vše pozoroval . Nevím proč , ale hrozně mě to vzrušovalo . Líbilo se mě , jak je do plenek balen kluk stejně starý jako já .

,,Tak jo kluci , běžte si pro hračky dolů a hrajte si tady na hoře . Plenky oba používejte na plno . Já vyberu fotky a pošlu je do té agentury ,, prohlásila a odešla .

Zašel jsem pro hračky dolů a vzal nám oběma pití . Když jsem se vrátil do pokoje , tak Péťa měl vytaženou autodráhu .

,,Budeme si s ní hrát viď ? Hele jinak nevím proč , ale jak tě maminka balila do plenky , tak mě to docela vzrušovalo . Jinak bych řek , že v tom pití asi něco bylo . Tohle se mě ještě nestalo se takhle pokadit . To , že jsem se v noci počůral , sem si už nějak zviknul , ale tohle byla síla teda . Jinak se ti musím přiznat , že plenky jsou pohodlné docela ,, .

,,No tobě to taky Peťo sluší v té plence . Jsi pěkný chlapeček ,, odpověděl jsem mu já .

Začali sme si hrát . Při ježdění s autodráhou jsem se opět počůral několikrát do plenky . Jen mě zaráželo , že jsem potřebu cítil až v okamžiku , kdy jsem začal čůrat do plenky . Všimnul jsem si , že Péťa je na tom úplně stejně .

Hráli sme si až do večeře kdy pro nás přišla maminka . Uklidili sme autodráhu a šli za ní . Plenka se mě prohýbala s váhy kterou nesla z toho jak sem se počůrávat po celou dobu . Když jsem si sedal , tak sem cítil jak v plence začvachtalo.


Pokračování příště.



Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenkový model
« Odpověď #1 kdy: Dubna 23, 2022, 20:48:31 »
Opravdu další zdařilá věc, budu se těšit na pokračování.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Plenkový model
« Odpověď #2 kdy: Dubna 24, 2022, 09:45:09 »
Pěkný příběh,  těším se na další pokračování

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Plenkový model
« Odpověď #3 kdy: Dubna 24, 2022, 10:48:26 »
Zajímaví příběh :)  jsem zvědavý jak to bude dále probíhat

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plenkový model
« Odpověď #4 kdy: Dubna 24, 2022, 13:14:48 »
Opět moc moc zdařilí příběh už se nemohu dočkat pokračování.