Autor Téma: Dvě miminka 16. díl  (Přečteno 1364 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 16. díl
« kdy: Února 16, 2022, 06:52:57 »
"Dobrý den, pane doktore,  pojďte dál," řekl jsem a zmáčknul jsem bzučák.
Za chvilku jsem se s doktorem Balabánem viděl osobně, a udělal na mě velmi dobrý dojem. Muž asi 175 cm vysoký, v seriozním šedém obleku, tak to byl doktor Balabán. "Pojďte do pracovny, pane doktore. Připravil jsem již nějakou dokumentaci ohledně mého případu," řekl jsem, když jsme si podali ruce. "Můžeš nám, prosím, uvařit kávu, Jano?" obrátil jsem se na Janu, která se vrátila z mého pokoje, kde přinesla vyžehlené pleny. "To víš, že ano. A pan doktor určitě nepohrdne domácím koláčem, před chvilkou jsem ho vytáhla z trouby," řekla Jana.
Odešli jsme s panem doktorem do mé pracovny, kde jsem již měl připravenou dokumentaci.
"Tak pane Morávku, prvně vyřídíme plnou moc, abych Vás mohl zastupovat. Vidím, že již máte nachystané nějaké dokumenty, tak se na to podívám," řekl pan doktor, vytáhl z aktovky připravenou plnou moc, kterou jsem podepsal.  Jana nám přinesla šálky s kávou a už z dálky vonící koláč.
"Děkujeme moc, paní Jano " řekl doktor Balabán, "poslyšte, možná je to profesní deformace, ale neznáme se od nějaké kauzy?"
Jana se k nám na chvilku posadila, a řekla: "Máte pravdu, pane doktore. Zastupoval jste mne u rozvodu. Kauza Melichar versus Melicharová. Já jsem sestřenice od Fandy Morávka. Mimochodem, jaká je naděje na úspěch?"
"Tak podle toho, co mi Váš bratranec zatím předložil, tak je naděje velmi vysoká. Z protokolu o nehodě vidím, že viník měl více než jedno promile alkoholu v krvi, Váš bratranec se všemi prostředky snažil nehodě zabránit... Bude to ještě běh na dlouhou trať, ale osobně vidím šanci velmi vysoko."
"Jano, prosím Tě... Promiňte, pane doktore, je mi to velmi trapné, ale jak se dočtete z lékařské zprávy, trpím inkontinencí a musím mít plínky. Jednoduše řečeno: mozek nedokáže říct včas močovému měchýři, že se potřebuje vyprázdnit, a dochází k úniku moči. Prostě bych potřeboval od své sestřenice vyměnit plínky," ozval jsem se, neboť moje plínky již byly pěkně mokré a těžké.
"Vůbec se nemusíte omlouvat, pane Morávku. Měl jsem již klienty, co měli stejný problém. Počkám na Vás, ať Vám Vaše sestřenice vymění plínky," odpověděl s pochopením doktor Balabán. 
Odešel jsem s Janou do mého pokoje, kde jsem si lehnul na přebalovací pult. Jako jeden z dárků k naší svatbě jsem já i Klárka dostali přebalovací podložku od firmy Crinklz, moc krásně udělanou s příjemnou vrstvou.
Jana mi vyndala počurané plínky, jednu látkovou mi přidržela na penisu, a zeptala se mně: "Fanoušku, jaký na Tebe pan doktor Balabán udělal dojem?"
"Je velmi sympatický, a je poznat, že své práci rozumí," odpověděl jsem, a pozoroval jsem Janu, která mne zatím natřela krémem proti opruzeninám, a připravila čisté plínky.
"Tak to je dobře, Fanoušku. Teď buď hodný chlapeček, a chvilku musíš vydržet, dám Ti čisté plínečky, řekla Jana, nadzvedla mi zadek, a podložila mi pod něj nové plínky. Ještě vzala z poličky pudr, hezky mne zasypala, a chystala se protáhnout mi plínky mezi nohama. Zakopal jsem nohama, a Jana řekla: "Už to bude, Fanoušku. Jen ještě zapnu kalhotky, a už budeš mít čisté plínky." Za okamžik už jsem cítil nové plínečky mezi nohama, a Jana mi ještě zapnula body a oblékla kalhoty.
Vyšli jsme z pokoje do mé pracovny, a v chodbě jsme viděli Petru s Klárkou, které se vrátily ze školky.
"Ahoj Fanoušku. Doufám, že jsi Janu moc nezlobil," řekla Petra na přivítanou.
"Ale ne, Fanoušek byl dneska moc hodný chlapeček. A abych nezapomněla, máme tady návštěvu, pana doktora Balabána. Asi bude chtít mluvit i s Klárkou," řekla Jana.
Vešli jsme s Klárkou do mé pracovny, kde nás očekával pan doktor Balabán.
"Pane doktore, to je moje manželka Klára Morávková, rozená Veselá, a to je, Klárko, pan doktor Balabán, který mně zastupuje v žalobě vůči Janu Novotnému. Ten pan Novotný je viník nehody," představil jsem Klárku.
"Velmi mně těší, já jsem Václav Balabán, a zastupuji Vašeho manžela. Vy jste, paní Morávková, byla svědek nehody?" zeptal se.
"Není to tak zcela přesné, pane doktore. Ten den, kdy se nehoda stala, jel můj manžel do firmy. Já ještě hledala nějaké věci a jela jsem tak 5 minut po něm. Když jsem přijíždela do Křížové Ulice, viděla jsem na kraji stát manželovu škodovku, která se srazila s černým VW Passatem od pana Novotného. Manžela jsem viděla, jak je resuscitován pracovníky Záchranné služby. Po dohodě s praporčíkem Karáskem jsem zavolala do firmy Car Service, která pak zajistila odtah vozu, jeho skladování a následně i opravu," řekla Klárka.
"Aha, tak to je zajímavé. Dokázala byste i dneska nakreslit polohu havarovaných vozů?" zeptal se doktor Balabán.
"Pochopitelně ano, pane doktore. Navíc jsem mluvila s přímým svědkem, panem Burešem, jehož Fabii pan Novotný předjížděl," dokončila Klárka.
"Tak dobře, pro dnešek zatím děkuji, pane Morávku. Zjistím ještě nějaké podrobnosti, no a v případě potřeby se Vám ozvu," loučil se pan doktor Balabán.
"Děkujeme pane doktore, že jste se toho případu ujal," podával jsem mu ruku na rozloučenou.
Blížil se večer, a tak mne Jana hezky nakrmila, vykoupala a zabalila do plínek na noc. Hezky mně uložila do zavinovačky, přečetla pohádku na dobrou noc, a když odcházela, nechala mi svítit noční lampičku.
Tu noc jsem usínál s vědomím, že se mi konečně dostane satisfakce za tu nehodu. Bude to sice běh na dlouhou trať, ale snad se spravedlnost postaví na správnou stranu. Jak to asi dopadne?
« Poslední změna: Února 16, 2022, 10:58:34 od FrantaM »

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Dvě miminka 16. díl
« Odpověď #1 kdy: Března 27, 2022, 18:12:14 »
Vzhledem k nezájmu končím tento seriál.  Všem dosavadním příznivcům děkuji.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 16. díl
« Odpověď #2 kdy: Dubna 21, 2022, 18:08:07 »
Příběh je moc hezký, byla by škoday jej v nejlepším ukončit. Navíc, zhlédnutí je dost, tak, že to nevzdávej.