Autor Téma: Kája z práce 5  (Přečteno 2889 krát)

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Kája z práce 5
« kdy: Února 05, 2022, 15:51:11 »
Uplynulo několik dní. Pondělí bylo asi nejdivnější. Poté, co všechno jsem od pátku do neděle s Honzou zažila, vidět ho v práci jen tak, bylo prostě zvláštní. Shodli jsme se, že v práci nedáme nic najevo, minimálně měsíc nebo do doby než odejde šéfová. Její odchod začal být veřejným tajemstvím a oblíbeným tématem mezi skupinkami u kávovaru, před barákem u kuřárny nebo už i na autobusové zastávce. Vždy když jsem Honzu viděla, chtěla jsem se ho aspoň dotknout. Bohužel, můj pracovní rozvrh mě snad pokaždé zabránil v tom, být s ním alespoň chvilku o samotě nebo se alespoň potkat u kuchyňky. Nicméně po práci, to byla naprosto jiná. Viděli jsme se po práci každý večer. Nicméně, jako by byl ve vzduchu zvláštní blok. Samozřejmě bylo fajn, jít se projít, jít posedět na dobrou večeři, dokonce jsme stihli i kino byť film byl šílená blbost a víc než kdy jindy, byla jsem za to šťastná. Držení se za ruce, úsměvy, polibky. Připadala jsem si ve své nenormální situaci konečně normální. Pocitově jsem ale tak nějak doufala, že se dostaneme k mému divočení, nějaký krásný dvojsmysl by prostě neuškodil. Nejistota byla můj největší nepřítel a já mohla jen doufat, že víkend bude symbolem polní trubky volající k útoku na všechny mé pochyby. Neberte to na lehkou váhu. Každý z nás měl určitě někdy dokonalé štěstí, které si prostě nemohl vychutnat, protože čekal, kdy přijde ta rána do odkrytých slabin, takovou jakou jen život umí poslat. Tvrdší neznám.

Cítil jsem se jako zvláštní padouch. Podlehl jsem své touze. Kája po mém nedělním zápichu (musel jsem si dát duševní facku za to pojmenování a opravit se, ale což). Po mém nedělním "zakončení" naší vášně, nic neříkala. Podle mě, mne jen nechtěla zranit nebo to z ní vypadne o fous později. Teď myslím její celkový pohled na věc. Už jsem slyšel v duchu jak říká "to nevadí, příště to bude lepší". Uch. Nějak jsem ani raději nepřipouštěl kvalitu a délku svého výkonu. Po všem tom tlapkání a mazlení a všem, prostě to byla hodně velká rychlovka. Nicméně takhle si jí vzít, aniž bych měl nějaký náznak či souhlas, že můžu... Nepřipadalo mi to později prostě správné. Holt nejsem tvrďák debil, který by tohle neřešil, a ještě by se určitě chvástal. Pravděpodobně před kamarády v klubu pro drsné motorkáře a příležitostné hráče šipek. Snažil jsem se to tedy Káje tak nějak pocitově vynahradit a každý volný večer v týdnu jsme šli kamkoliv, jenom ne k nám domů. Chtěl jsem jí ukázat, že chci znát i to kdo je, než že se o ní budu zajímat jako o nástroj pro uspokojování jedné z fyziologických potřeb muže. Týden ale není nekonečný a po čtyřech dnech přichází pátek. Prozíravě, jako z nějaké předem dané vztahové logiky, náš společný čas budeme trávit u Káji v bytě. Přeci jen, naposledy jsme byly u mě. Rozhodl jsem se vytáhnout své nedělní pochybnosti na světlo a s Kájou to probrat a buďto dostat za uši nebo jí aspoň ujistit, že mi jde hlavně o ní. Takhle, předně mi jde o ní, její tělo a to teplo, vůně... Musel jsem si otevřít okno a pustit na sebe trochu studeného vzduchu. Nechtěl jsem dále předstírat něco, co nejsem a hlavně, nerad bych, aby si Kája o mě myslela něco špatného, hlavně když jsem si uvědomil, že mi na ní dost záleží i po tom všem, co jsme spolu zažili. Tedy, hlavně po tom všem, co jsme spolu zažili. Kája mě v pátek poprosila, zda bychom k ní mohli zajít teprve v sobotu, že za celý týden neměla čas zařídit spoustu věcí a že nesnesou odkladu. Což jsem plně chápal. Každý večer co jsem nebyl doma, hromadila se mi také malá hromádka povinností. Být single, pokud nemáte dost ponožek a trenclí, jeden týden bez domácích prací vás donutí sáhnout si na dno šuplíku. Jasně, moje vášnivá část si pod "musím toho spoustu zařídit" představila spoustu variant. Ta praktická to tam šla ale naházet na 40° a na rychlý program, ať mi to do rána stihne uschnout. Až v sobotu ráno mi došlo, že páteční večer byl první bez Káji.

Nadcházející soboty jsem se bál ale zároveň se jí i nemohl dočkat. Probudil jsem se sám od sebe v šest ráno, tajně doufajíc, že bude alespoň devět hodin. Hodil si sprchu, nasnídal se a až při druhém podívání se na hodiny zjistil, že skoro stojím v botách v předsíni a není ani půl deváté. Asi se půjdu projít. Studený vzduch mi snad rozčísne všechny ty myšlenky, které nyní mám. Tím, že jdu ke Káje, je jasné, že si budeme hrát s jejími věcmi a můj nedostatek znalostí v tomhle oboru mě znervózňoval daleko víc, hned jak k tomu přičtu můj mužský výkon z poslední neděle. Jasně, díval jsem se na internetu na nějaké youtube návody, studoval co se dalo. Z populárních stránek pro zahnání záchodové nudy, jsem se díky bohu rychle dostal k těm, které nabízeli alespoň kvalitní informace. Číst "senza" a šokující články od autorek, které téma plen u dospělých vzaly jako vděčné téma, na zabití deadlinu pro odevzdání článku, mi spíš přineslo zmatek, než nějaké prozření. Nicméně má zákeřná mysl mi znovu vehnala na předek mozku mou nedělní hanbu. Věřím, že každý si tímhle musel projít alespoň jednou v životě, kdy později, když se o několik týdnů, měsíců či let později na tenhle svůj moment v životě zadíval, musel se sám sobě zasmát, jaký vůl byl. S odstupem času, je všechno tak nějak, méně důležité. Nebo mě napadlo další přirovnání, po bitvě je každý generál. Mě se tahle možnost, vysmát sám sobě, měla naskytnout už v sobotu odpoledne. Po té, co jsem ztracen v myšlenkách chodil po okolí přes dvě hodiny, kručení v břiše mi řeklo ať se podívám na hodinky. "Hopla... a do pi*i k tomu... jdu pozdě" a jako když lovecký pes uslyší povel, vyrazil jsem bez přemýšlení k ulici, kde bydlí Kája.

Musela jsem uklidit, nakoupit, uvařit a pak ještě připravit sebe. Poslední týden byl super. Byl "normální". Nicméně já i Honza víme, že je normální a "moje normální". S čím... tedy s jakým očekáváním, ale přijde dnes Honza ke mě domů? Tahle myšlenka mě praštila přes nos, když jsem stála minimálně patnáct minut před svou šatní skříní a nevěděla co na sebe. Pravděpodobně bych nějaké řešení našla ale zvonek mi nedal prostor. "Doprdele, kolik je hodin?" a zděšeně jsem se podívala na hodiny. Pak na mobil. Pak znovu na hodiny. Počkat... já nepřeřídila celý týden zimní čas?

Stál jsem u Kájiných dveří, zpocený jak kůň. Sobotní provoz MHD a nápověda v mobilu udávala nemožné časy a já se prostě rozhodl pro volný klus. Tohle jsem tedy nevychytal. Přišel jsem o deset minut později a zrovna dochvilnost je pro mě něco, na čem si nechávám záležet. Ne, že bych byl nějaký pedantský puntičkář, ale beru to prostě jakou úctu k někomu druhému. Čekal jsem skoro minutu, než se ve bzučáku ozvala Kája, že mě pouští dovnitř. Zlobí se snad? U domovních dveří jsem pak čekal další dvě minutky, slyšel jsem jen zpoza nich "Hned to bude". Přísahal bych, že jsem slyšel pobíhání sem a tam. Nakonec Kája velmi rychle otevřela, aby jí v jejím snažení zastavil řetěz na dveřích. "Doprčic" zaznělo zpoza dveří hned poté, co doznělo dunivé drnčení řetězu, který splnil to co měl. Tedy zabránit otevření dveří. Po opakovaném pokusu na mě konečně vykoukla, zacupitala s rukou na klice do bytu a tím dveře otevřela a já vstoupil. V jeden moment, jsme se oba dva na sebe podívali a nespustili jeden ze druhého pohled.

Tři vteřiny... Kája měla narychlo sepnuté vlasy ale několik pramínků nedokázala zkrotit a ty teď jako na potvoru, trčeli přesně opačným směrem.

Pět vteřin... Honza je celý uřícený, červený v obličeji, běžel snad po schodech?

Osm vteřin ... Kája je červená v obličeji, jako by snad také běžela domů nebo právě docvičila...?

Deset vteřin...

Patnáct vteřin... "Nedáme si sprchu?" Vypadlo z nás obou současně a já jsem ze sebe nechal sklouznout bundu na zem, chytil jsem Kájinu tvář do dlaní a začal jí líbat zatímco ona mi začala rozepínat džíny a spolu jsme couvali do její koupelny. Během chvilky jsme byli oba nazí, kdy Kája ze sebe svou intimku strhla a ladně jí odhodila do kouta. Oba nás zahalilo příjemné teplo sprchy. Líbali jsme se, mé ruce jí masírovali zadek i prsa a Kája neváhala dělat to samé na mém těle. V jeden moment se však Kája zastavila a my se podívali jeden druhému do tváře.

"Promiň Honzí... Chtěla jsem tě pohostit stejně jako ty mě. Chtěla jsem abys měl normální posezení a pak se normálně pomilovali u mě v posteli ale všechno jsem zkazila. Nic jsem od rána nestíhala a pak ještě ke všemu, zjistila jsem že jsem nepřeřídila na zimní čas a teď..." Kája najednou vypadala strašně smutně a přitulila se ke mě, se svou hlavou na rameno.

I já jsem chtěl něco říci ale místo toho, rozhodl jsem se vnitřně rozhřešit svou poslední neděli. "Kájo, moc mě mrzí jak jsem zakončil naší neděli, vím že ti to asi nemuselo být příjemné, že jsem tě takhle..." v ten moment se Kája ode mě odvinula a s překvapenýma očima dokořán povídá "Co blbneš! To bylo naprosto super. Ze všeho nejvíc se mi právě líbil konec, kdy jsem se konečně cítila jako žena, kterou si bere muž..."

Oba jsme se na sebe opět dívali a pak jsem k sobě přivinul Káju. Nechal jsem to celé rozhřešení naší situace vstřebat můj malý ještěří mozeček, ze kterého se díky všem těm posledním deseti minutám odlil veškerý rozum a krev. Chtěl jsem Káju pomilovat hned teď. Hned na místě. Hned tady ve sprše. Došlo mi ale, že k pořádnému milování máme do naší společné neděle tak dva až maximálně čtyři pokusy a nerad bych...

Podívala jsem se na Honzu, jak stále zvláštně přemýšlí, jako by počítal, jakou rychlostí jede vlak z Kolína a jakou vlak z Pardubic a v jakém bodě x se potkají a v kolik, pokud řídí mašinfíra Karel... Já ti ukážu! Jedna ruka mi sjela k jeho přirození a druhou jsem mu přiložila na tvář, kdy jsem palcem ruky jemně začala jezdil po jeho rtech a pravou začala hladit jeho varlata, což jeho penis uvítal okamžitým pozdravem. Palcem jsem mu zajela do pusy a pak ven, abych mohla začít dráždit jeho první bradavku. Honza opřel své čelo o mou hlavu a rukama se opřel o zeď sprchového koutu. Já v odpovědi svým palcem zkoumala vrchol jeho údu. Asi se mi dařilo, v některých momentech jsem cítila, jak je míra intenzity na Honzu moc. Všeho jsem nechala, "pustila" jej a otočila se k němu zády a zadkem jsem nacouvala k jeho klínu. "Pokud si po tomhle budeš pořád připadat jako zlý kluk, ráda se o tebe jako o zlobivého kluka po zbytek víkendu postarám" řekla jsem jak nejvíc sexy jsem mohla a ucítila, jak do mě Honza vnikl. Nasadil takové tempo, až jsem se začala bát o dlaždičky ve sprcháči.

Seru na to. Tohle není maraton nebo sprint na 100 metrů. Soustředil jsem se jen na sebe, na zvuk sprchy, na své ruce...

Když bylo po všem, napadla mě blbá fráze "Bouře ve sklenici vody" kterou jsem si upravila na "Bouři ve sprchovém koutu". Jestli se teď bude Honza za něco omlouvat nebo si nepřipadat jako muž, tak dostane roubík na celý víkend. Díky bohu,  výkon mu vzal dost sil na to, přemýšlet nad blbostma. Objímali jsme se, nechali horkou vodu, aby nás pomalu nechala přetavit v jednu bytost a užívali si nadpřirozený klid v náručí toho druhého. Pokud se chcete zeptat, tak ano, nevyvrcholila jsem ale sakra, bylo to super a někdy je pro nás důležitý úvod, zápletka, postavy a děj, než finále.

Byl jsem šťastný. Po určité době, kterou nedokážu polapit do minut či sekund, mi Kája do ucha pošeptala. "Díky, že jsi normální. Trošku jsem pokákla přípravu a pak projebala čas na vaření. Dáš si pizzu nebo čínu?". Dlouho jsem se tak nezasmál. Nakonec jsme se rozhodli, že něco uvaříme spolu. Cibule nám lítala na všechny strany při předstírání, že umíme profesionálně krájet a ze záměru udělat si špagety "co dům dal", by kde kdo asi omdlel. Jíst se to ale dalo a v žaludku zůstalo. Maso se šouplo do mrazáku, mouka zpět do police a bylo po starostech. Na Káje po obědě pak evidentně byl ale vidět fakt, že nemá tak moc uklizeno, jak by si přála. Kudy šla, tak něco narovnala, posunula, přetřela a nebo rychle odnášela do skříně. Ať už to byla kupa papírů, otevřený počítač do práce, rozložená tiskárna na obývákovém stole. Chtěl jsem jí nějak pomoci ale můj vnitřní pud sebezáchovy, tedy takový ten který vás nenechá zatahat lva za ocas, mi doporučil držet jazyk za zuby. Na Káje šlo vidět, že si sobotu představila o fous jinak.

Chtěla jsem Honzovi ukázat krásný byt, uvést ho k sobě, posadit ho ke stolu s výborným jídlem a pitím a pak... pak třeba něco mého nebo... já nevím co. Cokoliv. Místo toho tu lítám jak můra u semaforu. Ta ztracená hodina času byla prostě znát a teď, když dělám všechno hekticky a nahodile, budou z toho hodiny dvě a ... a pak se to stalo. Zase mi to uteklo. Ale přesně o ten fous víc, než bych chtěla. To jsem tak nervozní? Stres z toho, že nemám uklizeno? Nebo jsem se po sprše tak rychle hnala do kuchyně, že bych si špatně usadila intimku? Z mého zastavení a chvilkového rozboru mého klínu Honza velmi rychle vytušil, co se stalo. Začala jsem si připadat jako lhář. Vždyť jsem mu říkala, že se mi to děje jednou za čas, jen v ojedinělých případech a co se známe, je to už potřetí v jednom měsíci, kdy normálně je to jednou za čtvrt až půl roku... "Doprdele" ulevila jsem si v duchu. "Honzo promiň, já nejsem žádná hysterka nebo... " vypadlo ze mě hned půl sekundy poté, co jsem zjistila že mám slzu v oku. "Opravdu se mi to děje strašně výjimečně, já nevím...."

Vstal jsem, přistoupil jsem ke Káje a objal jí. Pevně a silně. Pravou rukou jsem uchopil temeno její hlavy a jemně jí tak nasměroval svou hlavu na své rameno a tam jí hlavu přidržel. "Vždyť je to normální" uteklo mi, jako začátek mé snahy jí vysvětlit, že normální je, že se nehody stávají. Bohužel v našem vztahu slovo "normální" znamená ledacos. Jako by do Káji někdo pustil proud, najednou jsem jí neměl v náručí ale na délku paží a Kájiny ruce se mi zapírali o ramena a její pohled mi směřoval skrze mé oči až do zadní části mozku.

"TOHLE ALE NENÍ NORMÁLNÍ! Tohle se neděje, tohle není..." byla jsem zdrcená z toho, jak nulovou kontrolu nad svým tělem mám a spustil se mi opět vnitřní filmový pás o nehodách, které se stali s mým bývalým prvním, druhým, třetím... "Já nechci... Já nechci o tebe přijít... nechci aby sis myslel..." a začala jsem blekotat. Honza mi jemně stáhl moje ruce z mých ramen a znovu se mě pokusil obejmout. Nechtěla jsem ale najednou se sehnul, rukou mi zajel pod kolena a podtrhl mi je. Ztratil jsem pevnou půdu pod nohama a našla se v jeho náručí. Honza vyrazil směrem k mé ložnici. První co mi proběhlo hlavou bylo, jestli tam mám uklizeno... "já sem fakt nemocná" proběhlo mi hned hlavou poté, co mě můj mužský nesl počůranou do ložnice... a pak mi to trklo podruhé... "můj mužský...".

Když jsem Káju bral do náruče, strašně moc jsem doufal, že se nesvalím, nepraskne mi nějaký utajovaný sval nebo se nezřítíme rovnou oba nebo nedej bože jí nevemu hlavou o futra. Čert vem romantiku, tohle bylo to jediné gesto, které mě prostě napadlo. Strašně doufám, až o mne bude někdo psát román, vynechá tu část, kdy otvírám kliku od ložnicových dveří nohou... na druhý pokus. Káju jsem položil na postel, dal jí dlaň přes oči a řekl "Kájo, zavři oči, nedívej se a uvolni se". Kája měla zavřené oči jako malá holka, která nechce vidět čerta. Jedna slza jí i přes to silné zavření očí však proniklo. Rychle jsem se rozhlédl kolem, balík s dospělýma plenkama byl tam, kde jsem jej tenkrát našel poprvé. Stáhl jsem tedy Káje jako tenkrát poprvé tepláky s malou mokrou skvrnou v rozkroku. Díky bohu, nehodnotil jsem, že je o dost menší než tenkrát "poprvé". Po tepláčkách jsem na boku intimky přetrhl síťku a dal jí stranou. Kája rovnou přitáhla obě svoje paty k zadku a jemně roztáhla nohy, čekajíc na moment, kdy pod ní budu chtít zasunout velkou plenku. Hned jak jsem jí rozprostřel pod jejím zadečkem a po dosednutí, uvědomil jsem si, že má na nočním stolku i pudr v malé modré plastové lahvičce a nezaváhal jsem ani minutu. Po prvním šplíchu pudrového prášku, Kája otevřela oči překvapením a podívala se na mě. "Neboj, dostaneš plný servis" a usmál jsem se od ucha k uchu, abych jí ukázal, že mě to baví a že vůbec neexistuje ve mě ani kapka odporu, pochybnosti či opovržení v tom, co právě nyní děláme. Kája si jen přikryla předloktím své uslzené oči a dál odevzdaně ležela. Ještě jsem tedy dvakrát zmáčkl modrý podavač pudrového prášku a hezky zasněžené svahy jejího klínu schoval přehnutím dílu plenky. Díky bohu moje pudrové sněžení lepítka přežila bez úhony. Nicméně jsem nebyl spokojen a rychlé oční prozkoumání ložnice na první dobrou nenašli to, co jsem hledal. Zariskoval jsem. Otevřel jsem první šuplík nočního stolku. Vycvičen americkými seriály a scénami z motelu, čekal jsem bibli nebo zase jinými ... ehm... scénami vibrátor. Díky bohu, bylo tam to, co jsem hledal. Na světlo jsem vytáhl obrovský bílý dudlík s velikým štítem. Oplenkovaná Kája s předloktím přes oči dál nehybně ležela na posteli bez jediného pohybu.


Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:Kája z práce 5
« Odpověď #1 kdy: Února 05, 2022, 15:51:20 »
"Takhle to být nemělo!" proběhlo mi hlavou, zatímco mě Honza balil do plínky. Tedy, plenku dal správně a takhle to být rozhodně má ale tenhle sobotní večer měl být Honzův. Měl být o tom, že jsem chtěla poznat jeho, ne že mi on zase bude dělat servis jako posledně u něj doma. Najednou jsem ucítila ruku na svém zápěstí od ruky, kterou jsem si snažila zahalit moje uslzené oči. Jemně jí dával stranou a když jsem konečně zaostřila, uviděla jsem u svého nosu gumovou savičku svého dudlíku. "Honzo já... umlf... HM!" vyjelo ze mě v momentě, kdy mi Honza dudlík zasunul mezi rty do pusy a pak na něj položil svou dlaň. Nemohla jsem mluvit, protestovat, poděkovat... nemohla jsem nic. Hlavně jsem nevěděla co se svýma rukama a tak jsem je prostě založila před sebou na prsou. Pozdě mi došlo, že to nebylo to nejlepší gesto, protože jsem musela vypadat jak trucující protiva. "Karolínko, nezlob se" řekl mi Honza jemně. Jednu ruku mi zasunul pod hlavou a naznačil, ať se posadím, jemným tlakem na temeno mé hlavy. Když už jsem se do toho pustila, rozhodla jsem se si své ruce nechat založené i nadále. Nicméně to nemělo trvat dlouho. "Karolínko... kde máš prosím kalhotky na plenky?" zeptal se Honza nevině a já měla dvě možnosti. Obě vedli k tomu, že jsem musela rozplést svoje ruce. Ta první, kdy si vyndám dudlík s pusy a řeknu mu to nebo ta druhá, pro mě lepší varianta pro stydlivou Káju, ukázat mu prstem. Zvolila jsem druhou a ukázala na svou skříň. Pozdě mi došlo, že tuhle ještě Honza otevřenou neviděl. Dobrých devadesát procent skříně, co devadesát, skoro devadesát devět procent mojí skříně zabírali normální věci. Kabát, šaty, sukně, košile. Honzu ale zaujalo to poslední procento.

"wow" proběhlo mi hlavou. Jedna osmina skříně byla plná Kájiných speciálních věcí, které bych musel vytáhnout na světlo a pořádně si prohlédnout, abych zjistil jak vypadají. Na první dorbou jsem poznal Kájino noční pyžamko, do kterého jsem jí uvěznil úplně poprvé. Hned vedle něho ale na ramínku vyselo něco, co mi spíš připadalo jako nějaký kostým. Hlavní je, nenechat se teď zmást a uhnout z vytyčeného plánu. První krok - kalhotky! V bílé krabici na nižší poličce skříně jsem našel pár složených balíčků a hned první, mléčně bílý a neprůhledný, byly igelitové kalhotky na patentky. Otočil jsem se na Káju a řekl "Děkuji a šup lehnout!" hraným přísným hlasem a byl překvapen, jak rychle si Kája opět lehla na záda a přistrčila paty k zadečku, to aby se zase mohla nadzvednout, až jí budu dávat kalhotky. Bez jakéhokoliv povelu, v dokonalé souhře, dal jsem pod Káju plenkové kalhotky, nechal jí se na ně posadit a pak její plenku obepnul igelitem a zajistil patentkami. Kalhotky měli dvě řady patentek a já se rozhodl pro tu "užší" variantu. Igelit byl dostatečně napnutý, aby ovíjel Kájinu plenku a zdůrazňoval její zadeček a zároveň tak akorát, aby se druky nerozcvakli či nedej bože kalhotky praskly ve švu. Pak jsem měl konečně možnost prozkoumat to, co mi poprvé udeřilo do očí. Když jsem vyndal onen šatní doplněk ze skříně. Káje se lehce rozšířili oční štěrbinky a to byl pro mě signál, že mám pokračovat. Sundal jsem ho z ramínek a roztáhl a zjistil, že jsou to dupačky. To co mě původně zmátlo byla vycpaná partie v okolí rozkroku a pak také popruh, který začínal na pravém prsu a byl dlouhý cca dvacet centimetrů, zakončený klipsem. Pak mi to došlo. To je na dudlík!

Honza si prohlížel dupačky, které jsem měla na sobě jen jednou a pak už nikdy. Byl s nimi problém, že mi nešli dopnout přes zip. Chtěla jsem mu to říct ale jedna moje část nechtěla v mojí roli pustit z pusy dudlík a moje druhá část chtěla vidět, jak se s tím popere. Honza mi vzal za ruku a jako by někdo někoho vyzval na taneční parket, Honza mě vyzval ať si stoupnu před skříň, aby mi mohl obléct dupačky. Jako bych byla astronaut, lezoucí do skafandru, postavila jsem se do rozložených dupaček a Honza začal vytahovat nohavice, pak vycpanou oplenkovanou část. Uvědomila jsem si, že se mi zatajil dech v momentě, kdy mi dupačky začali obepínat oblast rozkroku. Dupačky po igelitu jemně klouzali vzhůru a i když byly přilnavě těsné, díky igelitu to udělalo jen příjemné pumf. Díky jemné gumě okolo pasu, dupačky by klidně drželi na místě tím, jak obepnuli plenku a neměli jak sklouznout opět dolů. Půlka hotova! Honza se v mém oblékání na chvilku zastavil. Sundal mi tričko, rozepnul podprsenku a já spatřila jeho toužebný pohled na moje prsa. Akorát tak dlouhý, aby mi poskytl vodítko, jak ho jednou potrápím já sama. Pak, jako by se probudil z mocného kouzla, pokračoval v oblékání dupaček. Nechal mi natáhnout ruce a pak mi dal přes hlavu kapucku. Moje škodolibé já čekalo, jak si poradí se zapínáním na zádech, když najednou, zip prostě vyjel od mého zadku až nahoru ke krku. Dupačky mě těsně objali v místě plenky, okolo pasu a teda i prsou a ty si vysloužili druhý delší pohled od Honzy. Ten ke mě už jen předstoupil, vzal popruh a upevnil ho u rukojeti mého dudlíku, který jsem měla po celou dobu v puse. "Hotovo" pronesl. Pak se ke mě přivinul, moje ruce mi navedl kolem jeho krku a svoje ruce si usadil na mém oplenkovaném zadku. Kontroloval svou práci a pro mě se čas zastavil. Vycpaný zadek klouzal po igelitu plenky, která se ani nehnula. Pudr to celé završoval a já byla v sedmém nebi. Vědět, že mám doma takovýhle klenot, se zipem bych nevzdala boj hned po prvním pokusu s tím, že jsem špatně trefila míru a musím zhubnout. Z úvahy mě ale vyvedl Honza, který si lehce přidřepnul, podebral mě pod zadkem a nahodil si mě na sebe a já se ho automaticky jako koala chytla nohama okolo pasu. S tím jsme vyrazili do vedlejšího pokoje. Honza si se mnou sedl na gauč a já na něm vlastně začala sedět. Nebýt mé vlastní velikosti, naše oči by se pravděpodobně potkali ve stejné rovině ale místo toho měl dokonalý výhled na má prsa. Využila jsem tedy toho a svůj hrudník jsem mu pomstychtivě natlačila do obličeje a objala ho kolem hlavy.

Chvilku jsem se bál zipu u těch dupaček. Člověk musel držet obě strany zipu při sobě jednou rukou a táhnout zipem, jinak by se zip kousl a šlo by to hodně ztěžka. Říkal jsem si, jak musí být Kája šikovná, když si tohle oblékala sama. Ale s výsledkem jsem byl dokonale spokojen. Po umístění klipsu na Kájin dudlík, jsem měl čas si jí několik vteřin prohlédnout. Bílé dupačky bez uzavřených rukou i nohou objímali Káju pevně a hlavně vypolstrovaná část mnohem víc zvětšovali její zadeček a nedovolovali prostoru pro pochyb, že Kája má plenku. Díky tomu, že jsem jí nesundal ponožky, měl jsem jistotu, že jí nemůže být zima a rozhodl jsem si jí odnést do obýváku. Vím, že je u ní ta zvláštní hranice, kdy nechce být mimino ale dospělá žena co má ráda dupačky, plenky a dudlík. Hodně divný popis, pokud si ho člověk řekl takhle v duchu. Já ten rozdíl ale asi chápal a byl zároveň rád, že jak to tedy vlastně chápu, nemusím nikomu vysvětlovat. Když jsem si jí přidržel pod zadečkem a nahodil jak batůžek na sebe, díky bohu se chytla jak klíšťátko a já se vydal do Kájina obýváku. Posadil jsem se opatrně na gauč a Kája ve své celé měkkosti dosedla na můj klín. Chvilku jsem se jí díval do tváře. I přes štít dudlíku šlo vidět, že se červená a sklopila oči dolů. Abych se najednou ocitl v malém nebi. Po pár vteřináchj, jsem z toho měkoučkého ráje zahlásil: "Kájo, jestli chceš, v klidu tu můžeš dodělat cos potřebovala, já si zapnu zatím televizi a nebo sjedu nějakou hru na mobilu. Nebo si můžeme v klidu vymyslet jinou alternativu". Pravou rukou jsem jí pohladil po kapucce a viděl, jak její ruka sahá k dudlíku a pomalu si ho vytahuje z pusy ven. Její rty objímali savičku tak něžně...

Seděla jsem na Honzovi a při představě, že mu tu takhle vyzdobená chodím po bytě a uklízím, připadalo mi to hrozně... super. Na druhou stranu, víkend s Honzou strávit tím, že ho nechám čučet do mobilu zatímco budu uklízet, když už ho tu mám byla lákavá na půl. Chtěla jsem rovnou něco říct ale dudlík mi v tom zabránil. Ještě, že jsem si to uvědomila včas. Ta představa, že mi odpadne od pusy jak koze tráva. Pomalu jsem si ho vyndala z pusy a dávala si pozor, aby mi nevysela slinka. Takže jsem savičku řádně obemkla rty. Nechala jsem ho viset na klipsu a rukama se Honzovi zapřela o ramena. "Jaká varianta se ti Honzí líbí nejvíc?" zkusila jsem to od lesa ale moje vyjednávací pozice nebyla docela dobrá. Teda takhle, moje pozice byla super ale i když jsem si viděla s Honzou z očí do očí, nějak jsem si nepřipadala že bych mohla diktovat. "Ano, přála bych si trošku uklidit, nemám dobrý pocit z toho, že vážená návštěva tu nesedí v dokonale připraveném prostředí. Posledně u tebe jsi připravil super oběd, měl si uklizeno a prostě jsi byl připraven na mě a já na oplátku jsem prostě všechno moc nevychytala". Bylo mi to líto a zároveň jsem se i dost styděla. Podívala jsem se na Honzu.

Chvilku jsem přemýšlel, co na to odpovědět. Upřímně, s Kájou byla každá situace trošku jiná a co by normálně byla správná odpověď, v tenhle moment to mohl být základ na dobrý průšvih. Takže jsem udělal znovu to jediné správné - nepřemýšlel jsem. Vzal jsem Káje její dudlík, dal jí ho zpátky do pusy a řekl, že má hodinku a pokud by jí napadlo, jak bych jí mohl pomoci, ať mi dá vědět. Karolínka se na mě jen podívala, vyplivla dudlík, dala mi obrovskou pusu, rychle si ho vrátila zpět a už se hnala ke konferenčnímu stolku, na kterém měla otevřený pracovní počítač a nějaká lejstra bokem. Věděla, že se koukám na její zadek a tak jím i provokativně zavrtěla. Pak se napřímila, otočila se na mě a se vztyčeným prstíkem, naznačující, že si právě na něco vzpomněla, batolila se do kuchyně. Přestože měla plenku, vyducání dupaček nebylo tak velké, aby se musela batolit jako já tenkrát. Kája otevřela lednici a postavila se zpět přede mě jako hosteska z reklamy a položila na stoleček pivo. Ukázala na něj rukou od shora dolů, jako by právě představovala nejnovější model mobilního telefonu a dalším gestem mě vyzvala, zda mám o tento kus zájem. Rozverně jsme blbnuli. Musel jsem kývnout, protože abych se přiznal, měl jsem z toho všeho napětí dost sucho v krku a jazyk se mi lepil na patro. Kája měla do půl hodinky svou práci hotovou a já své pivo také. Vzala poslední štos čehosi, co nešlo ani považovat za nepořádek a Karolínka naposled odběhla. Hned jak přišla, plácla sebou vedle mě na gauč a položila svou hlavu do mého klína a prosebně se na mě podívala.
 
Došlo mi, že možná považovala mnou nasazený dudlík za formu trestu, kdy neměla mluvit, nebo z naší první zkušenosti, kdy mohla jen kývat ano či ne. Rozhodl jsem se jí trošku potrápit a na štítek jejího dudlíku jsem položil svůj ukazováček, a jemně jsem zavyklal. Cítil jsem, jak jí savička narážela na jazyk a jak zase na oplátku, svými ústy rozhýbala dudlík Karolínka. Pohladil jsem jí po hlavě a rozhodl se této idilky využít k popovídání. "Karolínko, nemáš žízeň? Pokud bys měla, vzala bys prosím ještě jedno pití pro mě?" Karolínka jen zamrkala a už svištěla do kuchyně. Slyšel jsem po dvířkách od ledničky ještě vrznout šuplík a drobné rychlé štrachání a Kája se opět vrací a na konferenční stolek staví dvě otevřená piva ale znovu v rámci role hostesky představující něco nového, ukazuje na dlaň své pravé ruky. Na dlani byla velikostí podobná savička, jako jejího dudlíku, ale tahle nebyla upevněná ve štítu ale byla na něčem, co vypadalo jako větší zátka, či kovový tubus. Kája pokračovala dále v prezentaci a přes svůj dudlík mumlala, předstírala, že popisuje jak to celé funguje. Na otevřenou láhev nasadila víčko, kdy podržela spodní část víčka a jako by točila dalekohledem, zakroutila horní částí víčka protisměru. Uslyšel jsem drobné cvakání, jako by se něco utahovalo. Pak Kája vzala pivní láhev s nainstalovaným dudlík a zamumlala "ta dá". Pak do druhé ruky vzala druhou pivní láhev bez dudlíku a začala nabízet buďto levou ruku nebo pravou ruku jako možnou variantu pro mě. Zvolil jsem si nevylepšenou láhev a hned na to jsem měl Káju opět zpátky hlavou na svém klínu.

Podruhé jsem se zavrtala hlavou na Honzově klíně a čekala, co bude. Pohladil mě po hlavě, "omylem" mi šáhl na prso a pokračoval pohybem až tam, kde začínal popruh od klipsu. Pomalu po něm klouzal, až začal popruh být napnutý a začal mi vytahovat dudlík z úst. Trošku jsem si připadala, jako když odšpuntováváte vanu. Když byl venku, poděkovala jsem a rozhodla jsem se pořádně napít. Velká savička byla o dost lepší, než mít pivo ve své "velké" láhvi. Normálně používám svou velkou láhev jen na nealko, hlavně tedy čaj. Stačilo jen vzít univerzální uzávěr na láhve pro víno, trošku provrtat a použít tavnou pistoli. Pivo teklo mnohem lépe skrze velký dudlík a chuť byla o dost lepší. Posledně mě ani nenapadlo Honzovi něco vysvětlovat. Hned jak jsem uhasila prvotní žízeň, omluvila jsem se Honzovi ještě jednou za to, že vše neklape tak jak má ale jemu to vůbec nevadilo. Začali jsme si normálně povídat. Bylo to zvláštní. Tedy, abych se přiznala, furt čekám, že se něco posere. Zkuste se vžít do mé situace. Ležím hlavou v klíně mého kluka. Dobře, až sem to zní docela normálně. Znovu jsem si v hlavě rozjela ještě jednou, popis mojí situace. Ležím tedy svou hlavou v klíně mého kluka. Ležíme na gauči, povídáme si o práci a u toho pijeme výběrové pivní kousky. Akorát, že já ho piju z láhve přes speciální dudlík. Ležím před ním oblečená do dupaček s vycpanějším rozkrokem, plíně pro dospělé a s velikým dudlíkem připnutým klipsem k mým dupačkám. A jemu to nepřipadá úchylné, odporné, divné.

V jeden moment našeho hovoru se Kája na chvilku zamyslela. Nebo spíš přesněji, připadalo mi, že se ztratila v myšlenkách. Chvilku jsem si řekl, jestli náhodou nečůrá nebo jí něco netahá či netlačí. Raději jsem se tedy zeptal "Kájo, všechno v pořádku? Nepotřebuješ převléci?" a hned na to jsem musel upřesnit svou myšlenku. Nechtěl jsem, aby si Kája myslela že si myslím, že měla nehodu. "Tedy, myslím tím, jestli tě někde netahá nebo něco netlačí... dělal jsem to docela spěšně".

"Buď mám šeredně velikou kliku, nebo se šeredně za pár týdnů spálím" proběhlo mi hlavou, při Honzově dotazu. Uvědomila jsem si pak s ještě větším hrknutím, že jsem se o Honzovi sama sobě zmínila, jako o svém klukovi. "Vše v pořádku Honzí!" odpověděla jsem spěšně, abych zamaskovala své rozpaky. Musela jsem se ale znovu ptát. Já vím, pořád dokola to samé, ale pokud se tak dlouho schováváte před světem pod kamenem, je divné, když ten šutr nad vámi někdo takto odvalí a nejen to. On přinese ještě pohodlnější kus šutru a schová se s váma pod něj. "Honzí, chceš se na něco zeptat? Na cokoliv? Připadá mi, že pořád jsi se mnou jen kvůli tomu že se ti líbí moje prsa" a zkusila jsem vložit do svého prohlášení tolik roztomilosti, kolik jsem jen dokázala spolu s tónem humoru a nadsázky.

Prohlédl jsem si znovu Káju a při zmínce jejích prsou, jsem se trošku zastyděl. Nicméně měla Kája pravdu. Pár otázek jsem měl. Nač chodit kolem horké kaše. Prostě jsem polknul a zeptal se na věci, které mě zajímaly okolo Káji. "Karolínko, pokud by se ti teď chtělo na záchod, zvolila by sis plínku nebo by sis odběhla?"

Vydechla jsem, natáhla si pivo z dudlíku, polkla a přiznala se. "V tenhle moment, by se mi nechtělo od tebe vstávat. Moc si užívám tuhle polohu". Honza mě jen pohladil po hlavě. Bez zaváhání, bez divného výrazu v obličeji, bez úšklebku, bez tiku v oku nebo zkamenělého výrazu. Pak se dál zeptal: "Dobře, pokud by jsi pak chtěla třeba... převléct, řekneš mi nebo si by ti to vadilo a chtěla by sis to raději zařídit sama?". Podle horka na obličeji, počítám, že muselo být jasně viditelné moje začervenání se. Můj přítel (ano, znovu jsem si to řekla) se nepozastavuje nad tím, že bych se počůrala před ním do plínky a ještě ke všemu se ptá, jestli by bylo v pořádku, že by mě přebalil? Musela jsem se znovu napít z láhve. "Líbilo by se ti, pokud bych tě svázal?" Honzova další otázka na mě dopadla jak bomba a já se zakuckala. Musela jsem se posadit a trošku odkašlat. Cítila jsem Honzovu ruku na svých zádech, jak mě jemně poplácává.

Kája začala kašlat a z toho kuckání jsem usoudil, že jí po mé poslední otázce muselo zaskočit pivo. Posadila se do polosedu a zatímco jsem jí jemně plácal po zádech, pořádně si odkašlala. Chvilku pak ještě strnule seděla a já se musel zeptat "Kájo, jsi v pořádku?" Neviděl jsem jí do obličeje ale uslyšel "Ano, prosím". Chvilku jsem přemýšlel a musel se pro jistotu zeptat. "Kájo, to bylo na kterou otázku?".

"https://www.deviantart.com/pieceofsoap/art/Mira-718214642"

Offline KukuricaP

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 2
Re:Kája z práce 5
« Odpověď #2 kdy: Února 06, 2022, 09:28:04 »
Tyjo, Hříšníku, Ty jsi rozený spisovatel. Nádhera. Doufám, že Ti ještě vydrží múza na pár dílů  :D

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Kája z práce 5
« Odpověď #3 kdy: Února 06, 2022, 22:45:11 »
Další pěkné pokračování, díky moc a těším se, jak to bude dál.
MS

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Kája z práce 5
« Odpověď #4 kdy: Února 07, 2022, 18:40:25 »
Pěkně napsáno. To ten můj seriál asi končím, absolutně bez ohlasů...

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Kája z práce 5
« Odpověď #5 kdy: Února 10, 2022, 13:00:00 »
Velmi poutavé, nepostrádá to děj, ano, jsi dobrý spisovatel.