Autor Téma: Dvě miminka 12. díl  (Přečteno 1111 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 12. díl
« kdy: Ledna 27, 2022, 07:50:59 »
Nastal štědrý den. Rano po obvyklém prebaleni a snídani začala Maruška zdobit stromeček, zatímco my jsme šli na procházku.
"Tak co bys chtěl pod stromečkem, Fando?" zeptala se mně Klárka.
"Víš, ze ani nevím? Snad nějakou hračku nebo nový druh plenek... Však uvidíme, co nám Ježíšek přinese," odpověděl jsem.
"A myslíš, ze tam něco bude?" zeptala se Petra.
"Myslím, ze tam každý něco najde," řekla Jana, "necháme se překvapit."
Po hodině jsme se vrátili domů, kde už nás čekal slavnostní oběd. Po obědě nás Petra a Jana prebalili do čistých plenek a uložili k odpočinku. Mezitím nadelili pod stromeček dárky pro mně a Klárku, a my je pak následovali po probuzení. Před večeří nás Jana s Petrou vykoupaly a oblékli do svátečního oblečení. Klára už se nemohla dočkat a hltave jedla. Ovšem Petra ji napinala a v klidu si přidala salát. Konečně jsme se dočkali a nastala nadilka dárků. Petra s Janou dostaly plenkový dort, my s Klárkou nové oblečení a hračky. Ovšem hlavní dárek jsme řekli az nakonec. "Jano a Petro, rozhodli jsme se, ze po Novém roce se s Klárkou vezmeme," řekl jsem po vybalování dárků.
"Tak to je krásný dárek. Přeji vám to z celého srdce," řekla Jana.
"Všichni jste zváni ke svatební hostině. Ještě to oznámíme ve školce, " dodala Klárka.
"Doufám Jano, ze mi to odsvedcis," řekl jsem.
"Velice ráda, Fanousku. Těší mně, ze jste se s Klárkou takhle rozhodli. Doufám,ze spolu budete šťastní," řekla Jana dojatým hlasem.
« Poslední změna: Ledna 27, 2022, 09:37:11 od Fanda mimi »