Autor Téma: www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech  (Přečteno 74105 krát)

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« kdy: Ledna 26, 2019, 17:48:14 »
Ahoj,
Dlouho jsem přemýšlel že v Česku a na Slovensku chybí prodej plen na kusy. Tak jsem se do toho pustil naplno a eshop je na světě.
Chtěl bych vám tedy představit svůj eshop:

www.inkopleny.cz

Hlavní přednost: - prodej plen po kusech

Produkty: -vše co je momentálně na webu, je naskladněno a připraveno k odeslání.
               -moc tam toho ještě není ale postupně budu doplňovat sortiment.
               -Nieje problém sehnat jakýkoliv produkt dostupný na našem trhu, protože jsem domluvený s dodavatelem MK Market, takže budu rád když mi napíšete svou poptávku na inkopleny@email.cz

Ceny: - nikdy nebudou větší než na preskripčních kartách

ABDL pleny:         - ve stádiu řešení se zahraničním dodavatelem
                             - očakávam že v průběhu 1-2 měsíců budou naskladněný

Doprava:         - Kurýr
                        - Zásilkovna
                        -Balík na poštu
                   + Doprava na Slovensko (stačí si v pravém rohu prokliknout eshop na €) (v prípade zásielkovni prosím vyplniť fakturačné údaje s adresou danej zásielkovne )

100% diskrétnost: - baleno v černé fólii
                               - na balení je odesílatel uveden jako: 267775.myshoptet.com, takže ani dopravce neví o jaké zboží se jedná


Eshop je doslova ešte len v plenkách ;) Proto, ten výběr není zatím ohromující, ale to se brzo změní.
Pomozte mi v tom a kontaktujte mě se svou poptávku na mail: inkopleny@email.cz

Pokud chceš být informován emailem o naskladnění ABDL plen a jiných novinkách, prosím kontaktujte mě na mail s žádostí o newslatter

Také budu rád za vaše dotazy, připomínky a recenze.

P.s .: Omluvte mou češtinu, jsem slovák žijící v Praze.

Budu se těšit na spolupráci.

S pozdravem,
Honza


Offline tomíček

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: -1
  • Rád nosím pleny, a jsem intikomentní,
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #1 kdy: Ledna 26, 2019, 18:51:24 »
To je fajn, aspoň bude víc webů.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #2 kdy: Ledna 26, 2019, 23:51:25 »
 Super aspoň nebudu muset mít doma hromadu balíku objednám si vždy potřebné množství.

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #3 kdy: Ledna 27, 2019, 10:02:34 »
Zapomněl jsem ještě na jednu věc ...
Pokud by Vám ihned po dokončení objednávky nepřišel automatický mail s potvrzením , zkontrolujte si spamovou schránku.

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #4 kdy: Ledna 27, 2019, 16:02:20 »
Je to fajn ale bolo by dobré trochu rozšíriť ponuku tovaru. zatiaľ tam toho veľa nieje

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #5 kdy: Ledna 27, 2019, 16:56:08 »
Je to fajn ale bolo by dobré trochu rozšíriť ponuku tovaru. zatiaľ tam toho veľa nieje

Nieje problém sehnat jakýkoliv produkt dostupný na našem trhu, protože jsem domluvený s dodavatelem MK Market .

Chceš niečo čo nieje na sklade kontaktuj ma mailom (inkopleny@email.cz) ... sortiment budem dopĺňať ale na webe sú produkty len ktoré mám na sklade pripravené k odoslaniu aby zákazník nemusel čakať 5 dní na odoslanie objednávky

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #6 kdy: Ledna 28, 2019, 18:28:26 »
Promo AKCE :
udělej nákup v minimální hodnote 500,-kč (bez poštovního ) a ZDARMA dostaneš balík Molicare Mobile super M (14ks) nebo Attends Pull-ons M (14ks) v hodnote 349kč  .

Zadej do poznámky pri dokončení objednávky : molicare nebo attends

-Akce je limitovaná na 20 objednávek

www.inkopleny.cz
inkopleny@email.cz

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #7 kdy: Ledna 30, 2019, 23:56:21 »
Dobrý večer ten váš obchod z plenkami vy padá moc dobře  neříkám že si hned něco objednám ale do budoucna  o tom uvažuji jen se zato taka trochu stydím jak už jsem psal co se tyče abdl sem začátečník a rad bych vyděl jak vypadá balík jedné nebo par plenek na fotce kdy by to šlo   jestli je ta to zásilka  diskrétní nikdo okolo mě neví že se mi plenky libý pleny děkuji
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #8 kdy: Ledna 31, 2019, 11:08:48 »
Dobrý den,
Těší mě Váš zájem. Balíky jsou samozřejmě maximálně diskrétní. Pleny jsou baleny v neprůhledné fólii (při větším odběru v krabici obalené neprůhlednou fólií) a důkladně zafixovány lepicí páskou.
-na štítku je jako odesílatel uveden 267775.myshoptet.com, takže ani dopravce neví o jaké zboží se jedná

Pokud se bojíte že by mohl kurýr dát balík do rukou nesprávné osobě, doporučuji balík poslat na některou pobočku Zásilkovny nebo Pošty ...

Pokud jsem Vás stále nepřesvědčil, klidne mi napište na mail (inkopleny@email.cz) nebo na facebook (https://www.facebook.com/jan.honza.12382923) o jaké pleny máte zájem, já je zabalím a fotky balíku vám rád pošlu :)

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #9 kdy: Ledna 31, 2019, 18:49:15 »
je to pouze iformativni a tak bych vam nechtel přidělávat zbytečnou práci ale dojme tomu že bis jednalo o 1x SENI super- MEDIUM a 1xTena Slip Super - Medium 
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 240
  • Karma: 10
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #10 kdy: Ledna 31, 2019, 19:01:20 »
Nechci autorovi kazit radost z toho o co se tu snazi, ale s cenami a promoaci aktualne bezici se jedna o ekonomickou sebevrazdu. Pokud se bude sortiment rozsirovat, tak mnozstvi otevrenych baleni na sklade bude stoupat s tim i hodnota ivestovanych prostedku s mizernou navratnosti. Nechci tvrdit, ze je potreba na tom ryzovat, ale nejake propocty by neuskodily. Jinak to skonci stejne tak rychle jako to zacalo. Pokud teda autor nema dost prostredku navic a nedela to pouze jako sluzbu ostatnim bez vyhlidek na navratnost investice. Nejvice stoji cas a naklady na dopravu. Tj doba stravavena balenim, papirovanim a dopravou baliku na postu atd. To si malokdo uvedomuje.

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #11 kdy: Ledna 31, 2019, 21:34:07 »
Viem,že na tom nikdy nezbohatnem,  ale ako privýrobok by to bol super , ak by sa to rozbehlo... Avšak na to potrebujem ľudí naučiť nakupovať u mňa.  To sa snažím zmieňovanými promo akciami ktoré dotujem...
Ceny či už nákupné alebo predajné mám vyratané tak , aby to bolo výhodné ako pre mňa ,tak aj pre zákazníka. 
Jasné že by som oveľa viac zarobil kebyže som namiesto tých hodín čo trávim s eshopom, zobral práci presčas,  ale toto ma baví .
Dávam tomu 3 mesiace na rozjazd,  ak mi zisk  po 3 mesiacoch nebude stačiť ani na pokrytie mesačných  nákladov (sklad,web,benzín) tak sa na to vykašlem.

Pokiaľ budem vidieť záujem od Vás , nemám problém do toho pravidelne investovať a rozširovať eshop.
« Poslední změna: Ledna 31, 2019, 22:20:24 od Bibinko »

Offline Defender

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #12 kdy: Února 02, 2019, 11:42:41 »
Výborný nápad, doufám že tvůrci e-shopu vše bude klapat a že rozšíří nabídku. Držím palce. Pleny po kusech na českém trhu podle mě chybí. Takhle máme možnost vyzkoušet všechny značky atd.

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #13 kdy: Února 03, 2019, 21:26:14 »
co konkrétně se ti nezamlouvá?
Dobrý nápad, jen ten design stránek by potřeboval trochu zkrášlit tak, aby se mohl cítit klient bezpečně :)

Výborný nápad, doufám že tvůrci e-shopu vše bude klapat a že rozšíří nabídku. Držím palce. Pleny po kusech na českém trhu podle mě chybí. Takhle máme možnost vyzkoušet všechny značky atd.
Díky :)

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #14 kdy: Února 05, 2019, 12:35:39 »
Díky za feedback :) Snažil som sa to spraviť jednoducho a prehľadne . Primárne svoj čas a peniaze investujem do nových produktov a službám pre zákazníkov .
Design určite budem vylepšovať , ale momentálne to nieje moja priorita . Chcem aby boli zákazníci spokojný so zakazníckym servisom , vzorkami zdarma k objednávke,  promo akciami , dobou dodania a hlavne  pridanej hodnoty v podobe možnosti kúpy kusoviek , ktorých balenie  mi zaberie množstvo času , bez prirážky na cene .
« Poslední změna: Února 05, 2019, 23:06:22 od Bibinko »