Autor Téma: Jsi tím , jak se chováš 3  (Přečteno 965 krát)

Online chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 292
  • Karma: 2
Jsi tím , jak se chováš 3
« kdy: Prosinec 03, 2018, 17:00:57 »
                                                   Jsi tím , jak se chováš .

3. vzájemné přebalování , David , začátek záhady .

Omlouvám se za pravopis .

Když jsem se ráno vzbudil , tak jsem hned pochopil , proč mě mamka dala tak silné plínky . Byl jsem mokrej a to pořádně . V tu chvilku jsem cítil , že zase čůrám do plínek . Když jsem byl hotovej , tak se vzbudil Péťa .

,,Ahoj Vlastíku , tak jak jsi se vyspal ? No já celkem dobře a jsem ti člověče úplně mokrej . Ani nevím kde se to ve mě vzalo . Jo hele , o jaký zavinovačce to teta včera mluvila ? '' pozdravil mě on .

,,Ahoj Péťo , no já jsem taky mokrej a to pěkně . Tu zavinovačku používají u mamky v práci na skutečně neklidné děti hlavně v noci . Většinou jí vyfasujou kluci . Nejdřív se jim dá balík plínek , dostanou kojeneckou košilku a potom jsou zcela pevně zavinuti do zavinovačky . Mohou jen ležet a koukat do stropu . Jídlo se jim dává pokud jí maj i přes den pouze z láhve . Viděl jsem to několikrát a musím říct , že asi nic moc pocit . '' odpověděl jsem mu já .

Za chvilku zazvonil mobil . Volala mamka .

,,Ahoj Vlastíku , tak pěkně vstaňte a vzájemně se přebalte . Vemte si jednorázovku a do ní jednu bavlněnou . Přijďte oba ke mě do práce . Mám pro tebe totiž úkol . David  kterého znáš , tak potřebuje plínky , ale on se jim zoufale brání . Počůrá se i několikrát za den do kalhot či tepláků a o noci ani nemluvím . On na tebe dá , tak sním zkusíš promluvit ať si nechá dát normální plínky . Pokud bude souhalsit , tak by byla možnost ho vzít přes vánoce k nám domů . '' pověděla mi mamka .

Slíbyl jsem , že se o to pokusím . Sednul sem si v postýlce , rozepnul fusak a stáhnul postranici postýlky dolů . Vylezl jsem ven a šel pomoci Péťovi . Oba sme odešli do koupelny . Péťa který šel předemnou se zastavil a já využil toho , že je otočený zády a svléknul mu dupačky a gumové kalhotky . Rozepnul jsem jdenorázovku a vybalil ho ze zcela mokrých bavlněných plínek . Když stál předemnou nahý , tak svléknul on mě . Vlezli sme si do vany a vzájemně se opláchli .

,,Hele když sme sami , tak se budeme asi ptát sebe navzájem zda chceme na velkou . Tak se tě ptám zda se po umytí chceš vykakat do nočníku ? '' řekl jsem Péťovi .

,,No já bych celkem i chtěl . A jak je to u tebe ? Ty nepotřebuješ kakat ? '' .

,,Jo já budu taky potřebovat '' odpověděl jsem mu já .

Když sme vylezli z vany , jsem vyndal naše nočníky a pomohl se na jeden Péťovy posadit . On na oplátku podržel mě , když jsem si sedal .

,,Hele Péťo , až se vykakáme , tak bude následovat zabalení se do plínek . Potom tady uklidíme vše a posnídani se vydáme k mamce do práce . Kus půjdeme pěšky a kousek se svezeme MHD . U mamky v práci je jeden klučina který se jmenuje David . Normálně mluví , chodí a je moc fajn . Pokud vím tak ho k mamce dala jeho nevlastní matka , protože se začal počůrávat . Mamka mě žádá , abych se ho pokusil k plínkám přemluvit . Zkusíme to spolu a uvidíme . Zatím bych mu neříkal , proč máme plínky my dva . To možná až později . On se totiž možná taky nastěhuje k nám . Teď je důležité ho dostat do plínek .'' pověděl jsem Péťovi .

Když sme se oba vykakali , tak jeden druhému utřel zadeček a vysušil ho z koupele do sucha . Ukázal jsem Péťovi , ať si vyleze na pult v koupelně . On to udělal a pokrčil kolena . Já vzal jednorázovku z balíku , rozložil si jí a dal na ní bavlněnou plínku . Péťa  nadzvednul zadeček a já dal plínky pod něj . Namazal jsem ho všude jemně krémem a když dal od sebe kolínka tak mu protáhnul plínky mezi nohama . Ujistil se , že mu pindík míří dolů a zabalil ho do plínek . Z police jsem vzal bodíčko  navléknul mu ho . Po zabalení , on zcela stejným způsobem začal balit mě . Když protáhnul plínku mezi nohama , tak zároveň zakryl i mojí erekci . On sám jenom zavzdychal . Bylo mi jasné co se stalo . Když jsem dostal bodíčko a slezl dolů , tak sme společnými silami vše uklidili .

Po snídani sme šli do mého pokoje . Tam jsem vzal nachystané punčocháče na ven a navlékl je Péťovi . On na oplátku obléknul mě . Na židli byla taky pro každého připravená moc pěkná modrá mikina s potiskama . Byla velmi jemná a už hrozně příijemná na dotek . Navzájem sem si jí dali a šlo se dolů . Já vzal s sebou peníze na lístek . V předsíni vyseli naše oteplovačky . Po vzájemném oblečení a nazutí bot sme vyšli ven . Všude bylo pěkně bílo . Já zamknul dům a šlo se . Přws kopec sme došli až na zastávku MHD . Já koupil lístky a za několik minut už sme byli u mamky v práci .

,,Ahoj kluci , tak pojďte dál . Já vás svléknu z oteplovaček a pak běžte za Davidem . Je v herně a zase se před chvilkou počůral . Jediné plínky které si nakonec vzal jsou ty na trénink na toaletu , ale rozhodně nejsou dostačující . Zkuste ho přemluvit na normální a klidně ho do nich zabalte '' řekla nám mamka na uvítání .

Když nás oba vybalila z oteplovaček a sundala I mikiny , tak sme dostali bačkůrky a šli za Davidem . Ten byl v herně . Na sobě měl tričko a tepláčky . Na nich měl docela slušně vidět mokrej flek .

,,Ahoj Davide , tohle je můj kamarád a soused Péťa . Přišli sme se na tebe podívat jak se máš '' pozdravil jsem ho zvesela .

,,Ahoj Vlastíku , rád tě poznávám Péťo . Jak se máte kluci ? Hele vy máte plínky oba ? To vám nevadí ? '' otočil se k nám on .

Bylo mě jasné , že si hned plínek všimne . Přece jenom se pod bodíčkem a punčocháčkama nedali přehlédnout . Boule vepředu mluvila za vše .

,,No máme je oba Davide . Já i Péťa sme začali mít nehody a to ve dni i v noci . Řeknu ti upřímně , že taky sme ze začátku nevěděli zda si je nechat dát . Jenže ono se každé ráno vzbudit v promočené a velmi studené posteli je děs . No a když se venku v tomhle počasí počůráš , tak je to taky hodně studené . Ve šklole se nám oběma smáli . Chodíme totiž do stejné třidy . No občas se já kvůli tomu s někým i popral . Jenže nám oběma došlo , že bude lepší nosit plínky a být v klidu . Normální když máš , tak po počůrání nestudí , ale hřejou . Hele nechceš to zkusit ? Ta natahovačka co máš na sobě ti vůbec nestačí . Máš mokrej flek na zadečku . Jestli chceš , tak tě my dva zabalíme do normálních plínek . Budeš v pohodě a nikdo se ti smát nebude to se neboj '' odpověděl jsem mu já .

,,Nojo jenže , mě sem dali z domova proto , že jsem se začal počůrávat . S plínkama si mě zpět nevezmou . To mi možná ani tolik nevadí . Táta si přivedl už týden po tom , co zmizela mamka novou paní . Řekl mě , že se mamka už nevrátí . Nevím kam zmizela . Najednou prostě nebyla , ale věci měla všechny doma . Dokonce jí hledala i policie , ale nic nenašla . No tak dobrá Vlastíku , když se mi nebudeš smát tak já ty plínky zkusím .'' odpověděl mi on .

,,Tak jo Davide , jdeme do koupelny . Péťa zajde za mojí mamkou pro čisté tepláčky a pěkně tě společně zabalíme do plínek '' prohlásil jsem já .

Vzal ho kolem ramenou a odvedl jsem ho do koupleny . Tam si David vylezl na přebalovací stůl . Já jsem mu stáhnul mokré tepláky . Pod nimi měl zcela čůráním nateklou a mokrou natahovací plínku . Tu jsem roztrhnul a dal jí do koše . Mezitím přišel Péťa a přinesl suché tepláčky . Já vzal vlhčené ubrousky a začal jsem ho všude otírat . Péťa mě podal z balíku jednu plínky a já k ní přidal po rozložení ještě bavlněnou . Vše jsem si urovnal a když David nadzvednul zadeček tak jsem jí dal pod něho . Namazal ho krémem a protáhnul mu plínku mezi nohama . Celou dobu jsem na něho mluvil aby se nestyděl , že není jedinný větší chlapec , který potřebuje plínky . Pěkně jsem ho zabalil a po té co sem mu stáhnul tričko , tak dostal ještě tepláčky . Péťa nás celou dobu sledoval .

,,Tak jo a jsi hotovej Davide . No tak jak se v nich cítíš ? Dal jsem ti schválně stejné balení jako máme my s Péťou '' byl jsem zvědavý na jeho dojmy .

,,No Vlastíku nevypadaj zase tak špatně . Jen jsem se už zase hned počůral když sem lezl dolů . Měl jsi pravdu . Plínky pěkně hřejou . Tak jo a teď si budeme chvilku hrát ne ? '' odpověděl mi on .

Šli sme všichni do herny . Mamka se usmívala , když viděla , že ma David plínky . Nechala nás si asi tak hodinku hrát a dala nám všem řádně napít . Potom si mě zavolala k sobě .

,,Vlastíku , vem s sebou Davida a běžte k nám . Ta jeho nová matka tady nahlas prohlásila , že prej nechce doma pochcánka a odešla pryč . Podařilo se mi prosadit , že si vezmu Davida na čas k sobě . Přece jenom se sem nehodí . Než dorazíte domů , tak tam pan Jarda od nás doveze další postýlku . Jinak mu vysvětli pravidla a buďte hodní '' řekal mi ona .

Zašel jsem pro kluky . Musel sem Davidovi vše říct . Nejdřív byl zaraženej , ale potom souhlasil . Byl rád , že odsud odejde . Mamka nás všechny oblékla a my se vydali domů . Když sme vystopupili z autobusu abychom se dostali oklokou domů , tak nám David ukázal dům kde bydlel .

,,Hele ten skleník udělal táta chvilku po tom co mamka zmizela . Nevím proč ho tam dělal . Ta jeho nová paní si přivedla s sebou dva kluky kteří mě nesnáší od začátku a dost se mě smáli . '' pověděl nám David .

,,Tak to se neboj Davide .Před náma se ti smát nebudou . Abys věděl tak tady Péťa dělá závodně karate a já dělal Kung – fu . Takže si snima poradíme když bude potřeba '' pověděl jsem mu já .

,,Jo to si ,možná poradíme , ale ty nic Vlastíku dělat nesmíš '' pověděl Péťa .

Šli sme všichni dál . Po chvilce sme byli doma . Já celou dobu mlčel . Nešlo mě na rozum , proč děla ten Davidův táta ten skleník .

Po příchodu domů sme se navzájem svlékli a šli ke mě do pokoje . Tam už stála postýlka pro Davida .
Já jsem mu vysvětlil pravidla jaká u nás jsou ohledně plínek .

,,Hm atk když se nesmíme sami přebalovat , tak šup Vlastíku na ten pult a my tě s Péťou teď pěkně přebalíme do suchých plínek . Už na první pohled je to potřeba . '' pověděl David a ukázal na pořádně se vydouvající plínku .

Já si lehnul na pult a nechal kluky ať mě přebalí . Při tom jsem stále myslel na ten skleník . Jedniné co mě napadlo , že potřeboval něco rychle uklidit . Jenže jak se tam dostat a dokázat , že není věe náhoda .

Pokračování příště .

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 350
  • Karma: 0
Re:Jsi tím , jak se chováš 3
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 18, 2018, 17:08:00 »
Detektivka - dobrý nápad  ;)