Autor Téma: ABDL Bordel  (Přečteno 4356 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
ABDL Bordel
« kdy: Února 13, 2018, 12:47:18 »
Tato povídka je smišlená.
Za chyby jse předem omlouvám, nejse kamarád s češtinou.
Také chci dodat že to bude jednorázová povídka a nejspíš nebude poračování.

Moje mišlenky se upíraly na jednu věc proč je výce mužů než žen ale ještě výc proč výce muži než ženy jsou na ABDL.
Nedalo mi to spát a rozhodla jsem se že podniknu něco šílenýho, ale nejdříve něco o mě.

Jmenuji se lenka a moji rodiče zemřely při autonehodě, když mi byly tři roky. V osumnáci jsem zdědila noční klub po otci a ktomu 73 589 201Kč a to mě zarazilo já vyrůstala v děckým domově a rodiče měly takové jmění. Jasně byly mi tři tak jak bych se o sebe uměla postarat, ale v tom děckým domově mě chytla jedna záliba, která zezačátku vypadala hrozně a taky je to podle ostatních úchilné. Byla to zályba v plenkách ale já se toho rozhodla využít.

Noční klub jsem předělala na ABDL Klub Maminek (vše pro chlapečky) kde se chlapci mohly svěřit mamince která se o ně postará. Zaměstnávala jsem 12 žen ztoho (podle profese a služeb)
8 maminek
2 servírky
A 2 vyhazovačky které jsou bejvalé kulturistky

Podnik velice dobře prosperoval a zájem byl takový že se zaveldy rezervace, jeden muž za rezervaci zaplatil v přepočtu 80 000 korun a čekal výce než rok. Zákazníci byly ochotni zaplatit docela velkou sumu za to že je maminka nakrmí, nebo je přebalí. Některé maminky byly natolik dobré že si vydělaly výce než 20 tisíc korun za den a rozhodně to byly jen dýška.
Zákazní i se jen hrnuli a my neměly dost míst ani maminek. Byla to pastva pro oči.

Ptáte se jak to vše probíhalo? no je to jednoduché místo sexy nahých žen tam byly ženy oblečené jako miminka a některé zase jako maminky. Když si chlapečci vybrali jestli chtějí být malý anebo velcí tak mohly požádat tanečnici o soukromé hrádky.
Když jste si vybraly být malý tak kvám přišla maminka, dala vám plenky a dudlíček poté nějaké body a dupačky. Pak už jste si vybrali co budete provádět, nejvíce lidi chtěly krmit a poté hrát si. Každému podle chuti.
Ale když jste si vybraly že chcete být velcí tak se role otočily a vy jste se staral o malou holčičku, ale zase jste dělaly vše po domluvě.
Podnik takhle vydělával neskutečné množstvý peněz a za rok byly investice zpátky. Chtěla jsem aby jsme se rozrostly dále a v praze jsem si našla dvě volná místa (dva kluby) které jsem chtěla koupit ale nejdřív jsem si musela ověřit jestly by tam někdo zašel a protl přišly na řadu procenta.

Do klubu chodí
56% 18-22 let
32% 23-30 let
12% 31 a výše
Což znamenalo že se chci zaměřit na občany ve věku 18-22 let. V první oblasti je to skoro 74% a v druhé přes 90% takže to by šlo a co peníze. Obě oblasti jsou s movitějšíma obyvatelama, takže jo to jde. No a jde se stavět...

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL Bordel
« Odpověď #1 kdy: Února 13, 2018, 13:21:43 »
Velmi skvělé, takový klub by byl určitě zajímavý.
Určitě by to chtělo další pokračování.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:ABDL Bordel
« Odpověď #2 kdy: Února 15, 2018, 18:59:21 »
Super klidně pokračuj.