Autor Téma: Znovu miminkem 6  (Přečteno 3848 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Znovu miminkem 6
« kdy: Ledna 24, 2018, 16:51:19 »
   M= Maminka
   N= Nikolka
   T=´Tomášek

  Ráno jsem se vzbudil jako první. Byl jsem přitulený k sestřičce. Bylo to vcelku příjemné. Trošku jsem se zvedl abych se na ni mohl podívat. Spala a vypadala spokojeně. Byla strašně roztomilá. Zpátky jsem si lehl a přitulil se k ní.  Všiml jsem si že mám mokrou plenku. Dostal jsem strach že jsem se počůral ani o tom nevěděl. Ale pak jsem si vzpomněl že jsem se večer počůral chvilku před tím než jsem usnul.  Cítil jsem se tak pohodlně že jsem za chvilku znovu usnul.

   Když jsem se opět probudil sestřička už byla vzhůru. Držela mně u sebe. Všimla jsi že jsem vzhůru. Hned vyplivla dudlík a říká. „Dobré ráno bráško.“ Furt mně držela jak nějakého medvídka. Nestihl jsem ani zarágovat a otevřeli se dveře a v nich stála maminka. Dostal jsem strach co udělá až nás uvidí v jedné postýlce. Okamžitě jsi všimla že u sestřičky postýlky je jedna strana dole. Podívala se na nás. Hned jí zmizel úsměv z tváře dala jsi ruce v bok a trošku přísným hlasem povídá. „Co to má znamenat mladá dámo.“ Okamžitě jsem začal brečet. Nechtěl jsem aby sestřička kvůli mně mněla problém. Proto jsem vyplivl dudlík a začal koktat. „Já já já“ Sestřička mně přerušila a povídá „Maminko bráška večer plakal tak jsem si vlezla k němu abych ho utěšila.“ Maminka se na nás zvláštně podívala. A pak povídá „Dobře ale příště zavoláš mně a nebo se zeptáš jestli můžeš spinkat s bráškou dobře.“ To už se maminka zase usmívala. „Dobře maminko“ Vůbec jsem nechápal  maminka to vzala dobře a vzhledem k tomu že jí sestřička lhala tak asi neví že jsem včera večer vylezl z postýlky já. Než jsem se zpamatoval byla maminka už u nás a mněla sundanou stranu postýlky. „To je dobrý miminko nemusíš plakat.“ Mi řekla maminka a pohladila mně po tváři a vrátila mi dudlík. „Tak já prvně zkontroluji sestřičku a pak  vyměníme plínku tobě miminko tak tu buď hodný dobře hned jsem u tebe. Tak a pojď ty malá raubířko.“ A vzala sestřičku a odnesla jsi ji na přebalovací stůl. Kam Jí položila pošeptala jí něco do ucha bohužel jsem to neslyšel. Ale sestřička se na miminku je podívala vzala jsi dudlík do pusy a usmívala se na maminku. „No tady se nám dneska někdo počůral“ řekla maminka a sestřička na to nijak nerágovala. Maminka vzala tužku kterou mněla schovanou někde na přebalovacím pultu. A vedle na skříň něco napsala. Pozoroval jsem je maminka sestřičku otřela ubrousky  pak vyhodila plínku do koše pod přebalovacím pultem. A pak sestřičku celou svlékla a dala jí tričko z jedné ze dvou kopiček které mněla připravené na přebalovacím pultu poté jí nevleklá nějaké zvláštní plenky byly spíš jak klasické spodní prádlo byly natahovací ale zase je mněla růžové s princeznou. A nakonec jí dala ponožky. Pomohla jí se posadit a šoupla jí na stranu přebalovacího pultu. Celou dobu ji maminka povídala že je hodná sestřička a podobně. Poté maminka došla ke mně a vzal mně do náruče. A u toho povídá „Tak pojď miminko seš na řadě.“  Maminka mně odnesla na přebalovací pult a položila vedle sestřičky. Která seděla na jednom kraji a koukala na mně. Maminka se hned pustila do přebalování. Strašně jsem se styděl. Ale já taky pozoroval jak maminka přebaluje sestřičku tak to bylo fér. A stěžovat jsi by mi asi zrovna nepomohlo. Všiml jsem si že to kam maminka psala byl nějaký kalendář a byly tam usměvavý a mračící smajlíci. Ale víc jsem to neřešil zavřel jsem oči abych se tolik nestyděl. Maminka mi sundala pouta. Bylo super je moc dát od sebe ale radši jsem si je položil vedle těla. Sestřička mně chytla za ruku. Vůbec to nepomohlo ale bylo to od ní milé. Maminka se hned pustila do práce. A jako vždy u toho na mně mluvila a chválila mně a komentovala vše co udělala. Nakonec jsem byl úplně nahý. Já dostal zase tu samou plenku jako jsem mněl v noci byla strašně tlustá. Na to jsem dostal bodíčko a nakonec ponožky. A opět jsem dostal na ruce pouta. S těmi rukavičkami. Teď mněli akorát jinou barvu byly světle zelené stejně jako bodíčko  které mnělo na hrudi obrázek medvídka. Když jsem se podíval na sestřičku mněla to samé akorát to bylo normální tričko. Maminka mně také posadila a povídá „vy jste jak dvojčátka to si musím vyfotit.“ Hned odněkud vtáhla foťák a začala jsi nás fotit. Maminka sundala sestřičku na zem a mně vzala do náruče.

   Maminka mně odnesla vedle kde mně posadila do židličky a přisunula stoleček a zajistila.na stolečku jsem mněl připravený čaj a kakao. Samozřejmě že ve flaštičkách. A vedle toho stála jablečná přesnídávka. „Maminko můžu nakrmit brášku prosím.“ „Dobře můžeš ale pak jsi sedneš a pěkně spapáš svoje dobře.“ Sestřička jsi došla pro židli do místnosti kde jsem ještě nebyl a maminka mi mezi tím nasadila bryndák.  Sestřička mi hned dala napít čaje a pak mně začala krmit přesnídávkou. I když strašně nemotorně. Takže jsem mněl celou pusu a bryndák od přesnídávky. Občas mi dala napít čaje. Maminka jsi nás furt fotila. „No ty seš ale hodná sestřička takhle se starat o brášku a no vy ale vypadáte.“ Sestřička byla šťastná že jí maminka chválí  a že mně muže krmit jí dělalo očividně taky radost. Ale připadalo mi že mně tak ušpinila naschvál. Celou dobu se na mně smála. A občas mi řekla že mám otevřít pusinku nebo mně pochválila. Když mně dokrmila přesnídávkou povídá. „Ty ale vypadáš bráško.“ Kvůli komu asi. Ale nic jsem na to neříkal jen jsem na ní trochu vyplázl jazyk. „Miminko podívej se na mně.“ Řekla maminka aby mně mohla vyfotit. „A teď oba společně“  dodala a vyfotila nás ještě společně. „tak a teď běž papat ty princezno a já dám bráškovi kakao.“ Sestřička jsi sedle ke stolu a začala jíst svoje. Mněla jogurt a  zase v tom divném hrnečku čaj ale kakao mněla taky ve flaštičce. Mně maminka otřela bryndákem pusu. Vzala mně ze židličky a sedla jsi se mnou na gauč vedle sestřičky. Spíš než posadila jsem napůl ležel a napůl seděl ale bylo to pohlné. Pustila televizi kde běžel zrovna scooby doo. Dala mi do pusy dudlík od flaštičky s kakaem. A nechala mně pít kakao a koukat na televizi. Za chvilku se sestřička přitulila k mamince a začala pít svoje kakao. Koukali jsme všichni společně na televizi. Se sestřičkou jsme dopili na stejně už mi šlo vcelku dobře pít z flašky ale ještě ne perfektně. Sestřička jsi vzala dudlík sama a mně ho dala do pusy maminka. Takhle jsme byly asi dalších patnáct minut. Vůbec mi to nevadilo cítil jsem se skvěle. Když jsem se válel po mamince. Cítil jsem se tak pohodlně že jsem začínal usínat. Ale maminka mně zvedla položila vedle sestřičky. „já půjdu uklidit po snídani. Tak tu dohlédni na brášku. Koukejte na pohádku ať jsi ještě chvilku odpočinete po snídani a pak jsi půjdem společně hrát. Nebo dělat něco jiného.“ Maminko a co kdybychom bráškovi udělali prohlídku domu.“ „No uvidíme ještě.“ Maminka začala uklízet a mi jsme mezi tím koukali na televizi.

   Když mněla maminka hotovo přišla k nám a říká. „Tak co připravený na prohlídku“
N= Ano maminko.
M= A co ty Tomášku.
   Jen jsem na souhlas kývl hlavou.
M= Tak jdeme.   
   Maminka mně vzala do náruče tak abych vyděl vše co ona.
M= Tak začneme tím co znáš Miminko. Nikolko ty vlastně taky neznáš všechny místnosti.
N= Neznám maminko.
M= Tak dneska uvidíš úplně všechny.
Maminka nás vzala nejdřív do místnosti kdy spíme.
M= Tohle jsou vaše jesličky. Ale ty dobře znáte
   Poté nás vzala vedle.
M= Tohle je váš dětský obýváček.
   Dále nás vzala do naší dětské koupelny. A pak následovala místnost kterou ještě neznám odkud si sestřička přinesla židli.
M= Tohle je malá kuchyně.
   Mně moc malá nepřišla byla tam lednička, sporák, stůl s židlemi, dětská židlička ve které jsem jedl a plno dalšího. Poté jsme se vrátili do dětského obýváčku a šli k posledním dveřím.
M= Za těmito dveřmi je zbytek domu tam se smí jen s povolením maminky dobře miminko.
   Zase jsem na souhlas kývnul hlavou. Za dveřmi byla obrovská chodba. Kde byly další troje dveře. Hned jsme vyrazili k prvním.
M= Tady je moje ložnice. Občas se mi do postele ale dostane nějaké zlobidlo že.
   Podívala se na sestřičku a ta se jen usmívala. Poté jsme pokračovali dál. V dalších dveřích byla maminky pracovna. A v dalších dveřích byla skoro prázdná místnost. Prý to byla tatínkova pracovna.
To bylo vše z prvního patra a teď jsme šli dolu. Kde prý sestřička byla jen v jedné místnosti. Ještě jsme nesešli ani dolu a narazili jsme na dveře ale maminka říkala že jsi je necháme nakonec. Hned pod schody byl obrovský obývák s kuchyní a jídelnou v jednom celý pokoj byl velký jak celý hořejšek. Maminka nás tam provedla a všechno nám úkázala . Poté nás vzala k prvním dveřím za kterýma byla obrovská koupelna a záchod. Za dalšími dveřmi byla šatna. Byla o dost větší než jsem dřív mněl pokoj. Další byla místnost pro hosty a poslední dveře byly na chodbičku a pak ven na zahradu ale maminka říkala že je venku zima že zahradu nám ukáže až bude teplo. Všechno bylo tak velké a luxusní. Co maminka dělá že jsi to může dovolit. Vyrazili jsme k posledním dveřím které byly na schodech. Které maminka nechávala na posled.
N= Maminko můžu to bráškovi říct.
M= No dobře.
N= To je bazén bráško do něj občas s maminkou chodíme si zaplavat a zablbnou. Je tu i skluzavka.
   Vau fakt tam byl obrovský bazén se skluzavkou ale vedle byl ještě jeden malý no pro někoho by byl možná velký dost ale proti tomu druhému byl malý. Bylo tam málo vody mohl bych v něm i sedět. U jedné zdi byla skřínka a něco co vypadalo jak přebalovací pult. Vedle bylo pár lehátek. Bylo to dobře umístěno takže odtud z lehátka bylo krásně vidět do obou bazénů.
N= Maminko co kdybychom šli do bazénu. Dlouho jsme tu nebyli. Prosím. Prosím.
    U té vody se mi začalo chtít čůrat. Už jsem to bez problému pustil je zvláštní jak rychle jsem si zvykl.
M= Ale já pro Tomáška nemám plínku do bazénu.   
N= Tak mu můžeš dát mojí plínku do bazénu ta mu bude maminko moc prosím.
M= Ty chceš do bazénu miminko.
   Kýval jsem hlavou jako že ano i ne abych ukázal že je mi to jedno i když bych radši nešel.
M= Co to znamená miminko.
   Přes dudlík jsem zamumlal že je mi to jedno. Tomu se maminka zasmála.
M= A nebude ti vadit že ti dám sestřičky plínku do bazénu.
    Zakýval jsem že mi to nevadí. Ale to jsem nevěděl že je růžová s princeznou. I když mi to asi mnělo dojít. Maminka mně teda odnesla k přebalovacímu pultu. Kam mně položila a pak šla do skříně vedle.
M= Dobrý mám tu všechno. Nikolko začni se svlékat já mezi tím připravím Tomíka.
N= Dobře maminko.
   Maminka vyndala nějaké věci na jedno lehátko pak šla ke mně. Začala mně svlékat vše mi sundala dokonce i pouta a ty rukavice. Pak vytáhla ze šuplíku v přebalovacím stole růžovou plínku. Ale nějakou zvláštní taky natahovací. Oblékla mi jí. Hned jsem se na sebe podíval nechtěl jsem mít růžovou plínku s princeznou ale už jsem řekl že mi to vadit nebude. Tak bylo pozdě na to si stěžovat. Maminka nakonec odepla dudlík z řetízku a dala mi ho do pusy pak podala plínku sestřičce a ta jsi jí oblékla. Jinak byla úplně nahá. Maminka jsi sundala ponožky a kalhoty. A pal mně vzala a nesla mně k tomu malému bazénu a sestřička šla vedle nás. Posadila mně do toho bazénu. Vody byla příjemně teplá. Sestřička jsi vlezla vedle mě. A maminka tam přede mně vysypala nějaká hračky do vody. Vzhledem k tomu že na téhle straně bylo tak málo vody že mi nekončila ani nad plínkou tak nás tam maminka nechala se slovy . „ Já se jdu také převléct tak tu počkejte a Nikolko dej prosím pozor na brášku.“ Hned jsem se otočil kam maminka šla a vyděl jsem že na nás furt kouká od lehátka kde se začala převlíkat. Tak jsem se otočil zpátky k hračkám a začal si hrát s lodičkou. Ani jsem si nevšiml že maminka si nás fotila v bazénu už převlečená do plavek. Poté jsi sedle vedle nás na kraj bazénu a začala na mně cákat vodu. Hned jsme po sobě začali všichni cákat ale největší cíl byla nakonec maminka na kterou jsme se sestřičkou společně cákali. Nakonec maminka řekla že stačí. Tak jsme si tam se sestřičkou hráli s takovým zvláštním míčkem. Který cákal všude okolo sebe když letěl vzduchem. Maminka začala nafukovat rukávky. Nejdřív nafoukla růžové a zase s princeznou. pro sestřičku a pak žluté s mimoněm pro mě. Stejně pak nafoukla i kruh se stejným motivem. Maminka nejdřív nasadila rukávky a kruh sestřičce a mně dala jen rukávky. Zvedla mně a odnesla ke kraji velkého bazénu. Kam mně položila na kraj abych mněl nohy ve vodě ale seděl na kraji. Voda byla zase příjemně teplá. Sestřička skočila do bazénu.
M= V klidu ať se ti nic nestane.
N= Neboj maminko. Já plavu dobře.
M= Já vím ty seš taková kachna. Ale stejně mám strach.
    Maminka jsi vlezla do bazénu a stála pode mnou. Dala mi kruh. Natáhla ke mně ruce a říká „tak pojď miminko“. Chytla mně a dala mně do bazénu. Hned jsem se jí chytnul rukama kolem krku a nohama se chytl za její bok. A začal trochu plakt. Mněl jsem strach že se utopím. Možná jsem mněl říct dřív že neumím plavat. Maminka mně hned chytla tak jako když mně chová občas aby mně držela nad vodou.
M= Ty neumíš plavat miminko.
T= jo (zahuhlal jsem přes dudlík)
   Maminka mně položila zase na okraj. A kouká na mně .
M= Promiň miminko to jsem nevěděla ale mohla jsem se tě zeptat. Nebo mi to máš říct.
   Nevím proč ale vlezl do mě vztek. Vytáhl jsem si dudlík. Z pusy.
T= Vždyť mně stejně ignorujete když něco říkám a mluvit stejně nesmím. (Řekl jsem to poněkud rázně)
M=Mluvit smíš když se tě na něco ptám tak nemusíš jen kývat. Některé věci jsem ignorovala abych tě nemusela zbytečně kárat nebo dokonce trestat za takové ošklivé věci co jsi říkal. Ale tenhle ton se mi taky nelíbí. Ten jsem slyšela naposled dobře. (poslední dvě věty řekla zase rázně ona)
   Zase mi vběhli slzy do očí a já začal brečet. Ale vysoukal jsem ze sebe  ještě.
T= Dobře.
   Maminka se na mně usmála a vylezla ke mně nahoru kde mně vzala. A sedla jsi na kraj lehátka a mně si položila na sebe a mírně mně houpala. Dokud jsem se neuklidnil.
M= Chceš naučit plavat.
T= Asi jo.
M= Dobře tak já tě naučím plavat. Budeme chodit teď každý den ať se to pořádně naučíš. Ty to ale zvládneš rychle protože jsi kluk šikovná viď.
   Jen jsem se na maminku usmál.
M= Tak pojď dem na to.
   Maminka mně vzala do náruče a šla k bazénu. Hladila mně u toho po zádech. Položil jsem si hlavu na její rameno. Rukou jsem si vyndal dudlík. A pošeptal mamince do ucha „Děkuju maminko.“


      Pokračování příště

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Znovu miminkem 6
« Odpověď #1 kdy: Ledna 24, 2018, 17:27:24 »
Velmi hezké, těším se na další pokračování.

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 6
« Odpověď #2 kdy: Ledna 24, 2018, 19:35:43 »
Super pokračování a pak že já to utnu v tom nejlepším, tohle mě nenechá spát.
Rozhodně se těším na pokračování.

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Znovu miminkem 6
« Odpověď #3 kdy: Ledna 24, 2018, 19:44:27 »
Já mam už napsaný kousek pokračování ale naschvál jsem to utnul v tomhle momentu. :D

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 6
« Odpověď #4 kdy: Ledna 24, 2018, 19:49:15 »
A tak by to mělo být. Napínat diváky tady spíše čtenáře, ale rozhodně jsem chtěl skusit seriál tak jak má být. Což znamená že každý díl bude napínavej a ke konci se vše vrátí do normálu aby bylo gde pokračovat.
Co vy na to.