Autor Téma: Daddy's Little Girl 3  (Přečteno 4476 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl 3
« kdy: Srpna 04, 2017, 11:04:37 »
Ahoj :) Jak jsem slíbila, pokračování je tady, dneska to bude takové smutné, ale zároveň roztomilé :) :D Pokud byste někdo měl nápad, co by se mohlo stát v příštích dílech, určitě vaše nápady ocením :)
(Tyler v příběhu je herec Tyler Hoechlin, ale samozřejmě si tam můžete představovat, koho chcete :) :D )

Po pár dnech volna už Tyler musí do práce. Probudí nás jeho budík, Tyler vstane a zmizí v koupelně, zatímco já zůstanu ležet a protahuji se.
Po chvíli se Tyler znovu objeví ve dveřích ložnice a uculuje se na mě. Znovu se protáhnu a usměji se.
"Dobré ráno, lásko," usměje se a přejde ke mně, aby mi mohl dát pusu. Pusu mu oplatím.
"Dobré," zívnu.
"Potřebuješ přebalit?" zeptá se a já přikývnu. Usměje se a sundá  ze mě peřinu, kterou odrhne na druhou půlku postele. Na postel položí přebalovací podložku a všechno ostatní, co bude potřebovat. Potom mě na podložku položí a usměje se na mě. Vyhrne mi jeho tričko, co nosím na spaní a přejede po mojí plínce rukou.  Skousnu si ret a pozoruji jeho počínání. Tyler ještě párkrát přejede po plínce rukou a pak ji zmáčkne, aby vyzkoušel, jak moc mokrá je. Zakňučím a zavrtím se.
"Shht, musím přece zjistit, jak moc mokrá jsi," zamumlá a začne mi rozepínat lepítka. Mokrou plínku vezme, smotá a odloží ji. Otře mě,  dá mi pod zadek novou, zapudruje mě a plínku zalepí. Pak poodstoupí a znovu sáhne pro balík s plenkami.
"Dám ti raději dvě, abys tu neudělala nepořádek, zatímco budu pryč, hm?" zase přejde ke mně a nandá mi i druhou.
"Co bude chtít moje princezna na sebe?" zeptá se a přejde ke skříni.
"Tvoje tričko," uculím se. Tyler se usměje a přikývne. Ze skříně vyndá svoje tričko a moje černé legíny, pak se vrátí ke mně a převleče mě. Uculím se a dám mu pusu. Pak mi pomůže vstát a pošle mě do kuchyně, zatímco on se ještě převleče do práce.
Jdu pomalu do kuchyně a mezitím si jeho tričko na boku zausluju, abych ho neměla až skoro ke kolenům. Usměji se a sednu si na židli.
Za chvíli se v kuchyni objeví Tyler, přijde ke mně a dá mi pusu na čelo.
"Na co máš chuť k snídani?" zeptá se s úsměvem. Pokrčím rameny.
"Zní ovesná kaše a pak mlíčko dobře?" znovu se zeptá a já přikývnu.
Tyler mi udělá snídani a pak se posadí na židli a mě si posadí na klín. Do rukou vezme misku, kde kaši ještě plasotvou lžičkou nabere a potom mi lžičkou zamíří k puse. Poslušně otevřu a Tyler mi vloží lžičku dovnitř.
Takhle postupně sním všechnu kaši, pak Tyler vezme do ruky lahev s mlékem a dudlík lahve mi přiloží k puse. Hned začnu sát a užívám si chuť vanilky. Když mě dokrmí, umyje nádobí a pak si vezme tašku se svým notebookem.
"Zlatíčko, zvládneš to tu? Měl bych se vrátit kolem dvanácté, nebo jedné odpoledne, kdyby něco, ihned mi zavolej, ano?"
Kývnu a dám mu pusu na tvář. Pak Tyler odejde. Odeberu se do obýváku, kde si sednu na gauč a pustím si televizi. Znuděně přepínám programy, ale nenajdu nic, co by mě bavilo.
Pak si uvědomím, že Tyler má ve své pracovně ještě jeden notebook. Vstanu a zamířím do jeho pracovny. Vím, že bych tam chodit neměla, ale co budu do té doby dělat? Vezmu si Tylerův notebook a zamířím s ním do ložnice, kde ho položím na postel, lehnu si a zapnu ho. Přihlásím se a zapnu si svůj oblíbený seriál. Mám za sebou pár dílů, když dostanu žízeň. Stopnu seriál a vstanu, moje kroky vedou do kuchyně, kde si do skleničky napustím vodu. Pak se vrátím zpátky do ložnice, kde pokračuji v dívání se na seriál.
Skleničku položím mezi sebe a notebook a jak se dívám, zapomenu na ní, poohnu se a sklenička se převrátí tak, že se všechna voda vylije do notebooku. Vyskočím do sedu a rychle dám skleničku pryč, snažíc se nějak tu vodu z notebooku dostat. Meiztim se notebook vypne a já začnu zmatkovat. Pomalu začínám vymýšlet, jak to Tylerovi vysvětlím, ale najednou uslyším od dveří odkašlání. Ztuhnu a pomalu se otočím. Ve dveřích stojí Tyler, ruce má překřížené na hrudi a mračí se.
"T-Ty," zafňukám a natáhnu k němu ruce. Tyler přejde k posteli a ukáže na notebook.
"Co to je?"
Neodpovím a jen sklopím hlavu.
"Zopakuj mi pravidla," poručí a já se na něj podívám.
"N-nenadávat, k-když se něco děje, nedusit to v sobě a říct t-ti to, n-nosit a používat svojí plínku, vyjímkou je v-velká potřeba, n-nebrat si tvoje drahé věci bez d-dovolení, n-nechodit do tvojí pracovny bez tvého s-souhlasu," vykoktám a mám slzy v očích. Tyler přikývne.
"Porušila jsi dvě pravidla, co s tím?" ušklíbne se.
"N-naplácáš mi?" zeptám se, očekávajíc tu nejhorší odpověd. Tyler kývne.
"Počkej tu," zamumlá a zmizí v koupelně. Zmateně se za ním dívám. Po chvíli se objeví a když si všimnu, že v ruce drží můj kartáč na vlasy, ztuhnu. Ty se ušklíbne a přejde k posteli, posadí se na její okraj a poklepe si na klín. Zakňučím a lehnu si přes jeho klín. Stáhne mi legíny a rozepne obě plenky.
"Byla jsi zlobivá holka, víš to?" zamumlá a plácne mě po zadku rukou. Skousnu si ret.
"Kolik si myslíš, že si jich zasloužíš, hm?" ušklíbne se a masíruje mi jedno půlku rukou.
"D-deset," špitnu.
"Deset? To je málo, ne? Myslím, že třicet je optimální." usměje se. "Počítej," řekne a začne mě plácat rukou.
Když napočítám deset, přestane a vezme do ruky kartáč. Celou dobu se kroutím a pláču.
"T-třicet!" fňuknu a Tyler přestane, sundá mě ze svého klína a postaví mě, pak vstane on a s legínama a plínkama dole mě postaví do rohu, čelem ke zdi.
"Teď tu stůj a přemýšlej o tom, cos udělala," zamumlá a zmizí z ložnice. Stojím v koutě a pláču. Můj zadek neskutečně bolí a pálí.
Nevím, jak dlouho tam jsem, ale pak se v ložnici objeví Tyler, otočí se mě čelem k sobě, nandá mi znovu plenky a legíny.
"T-ty, promiň," zakňučím a stále mi tečou slzy.
"Běz si hrát, nebo cokoliv," zamumlá a zase odejde. Sklopím hlavu a vezmu si omalovánky. Chvilku si vybarvuju, ale pořád přemýšlím nad tím, proč mě teď Tyler ignoruje. Zřejmě je na mě až moc naštvaný. Pak se mu půjdu omlvuit znovu.
Když obrázek dokreslím, odplazím se z ložnice do obýváku, kde sedí Tyler a snaží se na tabletu řešit e-maily. Sednu si před Tylera.
"T-ty?" zašeptám. Tyler zvedne hlavu, podívá see na mě, nic neřekne a svůj zrak zase zaměří na tablet.
"T-ty, prosím, promiň, j-je mi to líto," fňuknu a po tvářích mi stékají slzy. Tyler mlčí a ani se na mě nepodívá. Přilezu blíž a obejmu jeho nohu.
"P-prosím, odpusť mi to," opřu si hlavu o jeho koleno a rozpláču se. Tyler odloží tablet a já čekám, že si mě vezme na klín a obejme, místo toho vstane a rozejde se pryč. To mě rozpláče ještě víc.
"D-Daddy, t-ty..mě už nemáš rád!" vykřiknu a pláču ještě víc. Stulím se na zemi do klubíčka. Najednou ucítím jeho ruce okolo mě. Posadí se zpátky na gauč a mě si položí na klín.
"Lásko, sshh, mám tě rád, já tě miluju, ano?" šeptá mi do ucha a utírá mi slzy. Podívám se na něj a utřu si zbytek slz sama.
"J-já tebe taky," zašeptám a sklopím hlavu, "j-já fakt nechtěla, j-je mi to líto, prosím, promiň," obejmu ho okolo krku. Tyler mě stiskne a dá mi pusu do vlasů.
"Však já už se nezlobím," usměje se.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 3
« Odpověď #1 kdy: Srpna 04, 2017, 13:12:35 »
Opravdu skvělé, již se těším na další pokračování.
Psala jsi, že přijímáš další nápady.
Jeden bych měl. V některém z dalších pokračování by se mohla použít neutralizace stolice, kdy by jí Tyler dal nové prášky, ktré to umožňují. On i hlavní hrdinka by se cítili příjemně a zaskočilo by je, že stolice nepáchne a toto by je fascinovalo.

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 3
« Odpověď #2 kdy: Srpna 04, 2017, 14:18:45 »
Děkuji, vážím si toho, že se ti příběh líbí :)
 A vážím, že jsi přispěl i s nápadem, ale..omlouvám se, ale o tomhle se mi moc psát nechce, proto i celkově ve svých příbězích kakání i do plenek nepíšu, protože mě to moc neláká :( Spíš jen ten piss..

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Daddy's Little Girl 3
« Odpověď #3 kdy: Srpna 04, 2017, 17:51:08 »
Opravdu máš talent, pokud si to jako nováček muzu dovolit říct. Tvoje příběhy jsou super, ale opravdu bych tam i já tu část s kakáním uvítala. třeba jen že to nestihla.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 3
« Odpověď #4 kdy: Srpna 04, 2017, 18:25:13 »
Díky, vážím si toho :)
Jak jsem řekla - nic s kakáním tam psát nechci, dá se říct, že se mi to hnusí. Doufám, že to chápete :)