Autor Téma: Byla jsem zlobivá  (Přečteno 14597 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Byla jsem zlobivá
« kdy: Června 19, 2017, 16:18:41 »
Ahojík všem,
tento příběh je zcela smyšlený a jakákoli souvislost s lidmi je čistě náhodná.
Příběh začíná v období mých 15 narozenin. Zemřel mi tatínek a byla jsem z toho dost mimo ,ale časem jsem to překousla . Tato doba byla pro nás doma velice nepříjemná, maminka mi našla nového otce a sobě nového manžela. Dost jsem kvuli tomu zlobila a byla pořád jen naštvaná. 
Osoby:  Martin - otčím                   vedlejší postavy. --------
             Maminka - mamka
             Králka -  já

Byla jsem zlobivá

Jednou když jsem přišla domů tak jsem na mamce viděla něco co od smrti tatínka ne. Překvapilo mě že byla tak šťastná, ale s mrknutím oka jsem to přešla. Večer když jsme si sedli k televizi tak jsme se k mamce přitulila a chvíli se s ní mazlila, na to že mi bylo 15 jsem byla dost malá a navíc mamku jsem měla stejně ráda jako když mi bylo 5 let.  Hodinu jsme takhle seděli když tu najednou mi šeptá do ouška " Mám pro tebe překvapení" , já bláhová si myslela že jsou to kolečkové brusle které jsme chtěla.

Udeřil do mě blesk když jsem slyšela že má nového přítele , no a vypadá to s ním vážně. To jsem už nemohla zvládnout " Je to dva a pul měsíce co je táta pryč a ty už máš milence? " zaječela jsem na ni, to jsem asi dělat neměla. Mamka se naštvala "Uklidni se mladá dámo nebo dostaneš na zadek ať je ti 15 nebo 3" a když se takhle naštve tak jsou její výhružky dost často splněny, a to do puntíku. Nedala jsem si pokoj a pořád jsem na ni dotírala ať mi řekne kdo to je ale ona nepovolila, jsem dost vznětlivá a tak jsem se neudržela " Kdo to Ku**a je?" no a bylo jak se tak říká vymalováno. Maminka vstala " Tak a dost holčičko, tohle si dovolovat nebudeš" rychle jsem utíkala k sobě do pokoje ale bohužel tam nemám klíč a jsem slabá. Dveře se otevřely a v nich mamka i s vařečkou.
" NÉÉÉÉ NÉÉÉÉ  já už budu hodná" ale jak mamka chtěla tak udělala a ohnula mě přes koleno. Bouchala mě do zadku tak moc až jsem řvala a brečela jako malé mimino, dokonce jsem si trošku ucvrnkla.

Nechala mě v pokoji vybrečet a sama šla k sobě, po nějaké době se vrátila a oznámila mi další věc " Martin přijde příští týden na večeři a ty se budeš chovat slušně a ne jako malá holka, jinak tě čeká horší trest" , to mě však totálně odstavilo a začala jsem brečet nanovo. Poté co jsem se uklidnila jsem šla spát ale usínalo se mi opravdu špatně a dlouho jsem ani nemohla přestat myslet na to co myslela mamka tím horším trestem, "snad domácí vězení, nebo mi snad zabaví mobil", říkala jsem si skoro do noci.

O týden později, v  den večeře s Martinem.

Kolem páté hodiny večer zazvonil zvonek, byla jsem v pokoji a mamka na mě volala ať jdu otevřít. Samozřejmě to byl ten její vysněný Martínek jak mu doma říkala, " Nazdárek holčičko ,máš doma maminku?" začal Martin, což mě udivilo že na mě šel tímto hlasem a tonem. Nejspíše si myslel že je mi tak 11 podle toho jak vypadám, "Je mi 15 a už nemám ráda tenhle dětský hlas ale díky za snahu. Mamka je v kuchyni" povídám trošku drze. Jdu zpět do pokoje a jen slyším ty jejich slova kterými si spolu vždy zdraví. Martina asi nebudu mít nikdy ráda.
Oblékám se že půjdu ven. Chtěla jsem jít s kamarádkou ven ale jakmile jsem odemkla dveře vyšla z kuchyně mamka a dívala se na mě s pohledem co si to jako dovoluji,"Někam jdeš zlatíčko? říká ironicky. Jdu ven Lucka mě pozvala na přespání. Mamka se zamračila a už jsem věděla že mám problém, " Dnes nikam je tu Martin, řekla jsem ti že budeš doma a chovat se jako poslušná patnáctiletá holka, a ne jako malej fracek". To jsem teda asi měla pochopit ale ne, já po ní místo toho začala křičet a brečet že to není fér a tak dále, v tu chvíli mi přilétla taková facka až se mi protočily panenky. Dostala jsem nepředstavitelný záchvat breku, jako malé dítě když mu nechcete koupit hračku kterou chce. Martin přišel k nám a koukal proč sedím na zemi, brečím, kopu kolem sebe, a řvu že to bolí. 

Mamka na to s klidem odpověděla že se občas chovám jako mimino, obzvláště když nedostanu co chci. Martin to asi pochopil a nabídl se že mě uklidní," Dělej co chceš ,já ji dnes už nechci vidět, zkazila nám celý večer". zarazilo mě že se sám nabídl že mě uklidní když o mě nic nevěděl, ale to jsme ještě netušila že je to učitel a umí si poradit s problémovými dětmi a to jsem podle něj byla. Překvapivě mě zvedl ze země a odnesl do koupelny, kde mě nejprve začal utěšovat a potom když jsme přestala plakat tak mi utřel slzičky, byl docela sympatický. Když jsem se uklidnila tak mi řekl že bych se měla jít mamince omluvit že pro mě dělá jen to nejlepší. Šla jsem tedy za ní a omluvila se, zbytek večera proběhl v pořádku a Martin byl v pořádku, rozumněla jsem si s ním, to jsem ovšem netušila co se na mě chystá.

Následujících pár dní bylo v pořádku, až na to že se k nám Martin nastěhoval, což nebyl problém protože jsme měli velký byt. Uběhl týden a mamka s Martinem si mě zavolali do obýváku kde mi řekli že přišel čas na můj trest kvůli tomu jak jsem se chovala v den večeře. To že ten trest bude jsem čekala ale vůbec ne že ho vytvořil Martin a mamka s ním bude plně souhlasit.
"Takže tvůj trest bude to že když  se občas chováš jak malá holka budeme s tebou tak zacházet.
Pravidla jsou jednoduchá, jelikož nastávají letní prázdniny tak trest bude probíhat celé  2 měsíce, a to tímto způsobem.
1. Budeš pořád nosit plenky a dělat do nich potřebu, jak malou tak velkou. Jasně že tě buď já nebo Martin budeme přebalovat.
2. Budeš oblečená v tom co ti dáme.
3. Budeš jíst co ti dáme.
4. Budeš se chovat slušně, jako hodná malá holka.
a konečně za 5. Martinovi budeš říkat tati, nebo tatínku.

Když jsem slyšela ty pravidla tak jsme byla jako v tranzu, nedovedla jsem ani utéct pryč. Jediné co jsme mohla dělat bylo sledovat jak mamka přinesla body, punčošky, dudlík, lahvičku a plenky, ale ne ty dětské nebo ty bílé pro dospělé ale v mojí velikosti a se spoustou obrázků pro děti.

Nemohla jsem nic dělat Martin mě držel za ruce a nohy mamka lehce spacifikovala když jsem se snažila kopat.  Nejdříve šly dolů kalhoty, pak ponožky a nakonec kalhotky, tričko a podprsenka. Styděla jsem se před mamkou ale hlavně před Martinem.
Dovedete si představit 15ti letou holku celou nahou před matkou a jejím přítelem když má mít za chvíli na sobě plínku? Následovalo už jen zabalení do plinky, obléknutí body a jako součást trestu jsem si musela dát dudlík do pusy a sama si obléknout punčošky, asi to pro ně musel být zajímavej pohled když jsem na ně během toho vyšpulila ten naducanej zadeček. " Jako by ti byly dva" říká máma  a já jen brečím a utíkám do pokoje. Dostala jsme šok jen jsme do něj vešla, všude samé kačenky, ohrádka, dětská postýlka a hlavně dominanta pokoje, velký přebalovací pult se zásobou plenek. Naštěstí moje knížky a věci kromě oblečení tam zůstaly. Hodinu jsem střídavě brečela, byla na mobilu a četla knížku když v tom se mi chtělo dost akutně na malou. Vyběhla jsem z pokoje a honem jsem letěla do obýváku a prosila mamku ať mi to sundá že potřebuji moc moc moc na záchod. Maminka a Martin se na mě jen usmály a mamka povídá " No a od čeho máš asi ty plenky, tak honem do ní udělej loužičku jako hodná holka, hmmmm , nebo snad bude bobek Králko co? "  v tu chvíli jsem se opravdu rozbrečela jako malé miminko a začala jsem se kroutit a svírat nohy. Martin ke mě přišel a vzal mě k mámě na klín, začala mě hladit po bříšku a už to bylo venku. Počůrala jsem se u ní v  klíně jako nějaké batole. " To se nám Králka krásně vyčurala," podotkla mamka a řekla ať si du hrát do pokojíčku. Vstala jsem a zkusila se zeptat jestli mi nedá novou plínku ale chyba lávky. " Říkala jsem ti že kdy a kdo tě přebalí rozhoduji já nebo Martin. Tak se uklidni a běž, beztak ta plenka ještě tak 4 další zvládne.

Pokračování příště: pokud bude zájem  a doufám že bude,  jinak berte prosím na vědomí že je to moje první povídka

jinak budu ráda za názory, ale prosím jen konstruktivní kritiku, berte v úvahu že je mi jen 16, jsem ale dost stará na to rozhodovat sama za sebe, sice bydlím s rodiči ale inak se starám sama o sebe a tudíž doufám že mě z tohot fora nevyhodíte kvuli věku  :-* :'( ;D




Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #1 kdy: Června 19, 2017, 16:57:57 »
Krásné. Už ať je pokračování :-*

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #2 kdy: Června 19, 2017, 18:04:06 »
Myslím, že úrovní tento příběh převyšuje jiné, zkušenější autory. Rozhodně jsem pro uveřejnění pokračování.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #3 kdy: Června 19, 2017, 18:28:57 »
¨jéé děkuji za pochvalu ;) a chci se zeptat, co znamenají ty barvne ctverečky u jmen?  :P diky za rady, pomoc a odpovědi
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Toust

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #4 kdy: Června 19, 2017, 18:44:37 »
To je online status zelená znamená online a šedá (nevím přesně jaká je to barva to jsi nepamatuji) je offline :)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #5 kdy: Června 19, 2017, 18:48:50 »
jo jo jo ale co znamenají ty čtverečky barevné, jako že nekdo má 3zelene, nekdo 4 zlute atd.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #6 kdy: Června 19, 2017, 19:12:44 »
Velmi zdařilá povídka, již se těším na pokračování.
Pokud mohu hovořit sám za sebe, nic bych tomuto příběhu nevytknul, má to úroveň a nepostrádá napětí.
Již se těším na další pokračování.
Opravdu to má úroveň, jak tady někdo přede mnou psal.
Je to důkaz toho, že abdl komunita dokáže vytvořit velmi kultivovaná díla.
A co se týče věku, patřím k těm starším, ale jsem toho názoru, že i v 16 letech mohou být lidé vyzrálí a mnohdy i třeba petadvacátníka strčí svými názory do kapsy.
Srdečně zdraví Luba.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #7 kdy: Června 19, 2017, 19:20:23 »
luba mockrát děkuji, jsem ráda že je nekdo jako já a že me odtud nevyháníte, jak je to s temi barevnymi okinky? proc ma nekod zelene nekdo zlute atd?
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #8 kdy: Června 19, 2017, 21:36:22 »
Co se týče těch okýnek, tak je to tak, jak tady již někdo psal.
Já to neřeším, jsem nevidomý.
Jinak, držím palce.

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #9 kdy: Června 19, 2017, 22:37:33 »
Je to super. Príjemné čítanie. Pokračuj, teším sa. :D

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #10 kdy: Června 19, 2017, 22:52:27 »
Krásný už se moc těším na pokračování :-)

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #11 kdy: Června 20, 2017, 07:09:50 »
Moc pěkné :) jen tak dál :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #12 kdy: Června 20, 2017, 16:45:10 »
 :oVelmi velmi moc krásný příběh ani jsem pomalu nedýchal když jsem ho četl . Obsahuje vše co příběh má mýt napětí, akci a spoustu očekávání no toby byl hřích nemít pokračování už teď se nemohu dočkat a nudou jsi asi vyrvu všechny vlasi. :'( :'( Za mě obrovitánská Jednička s ještě větší hvězdičkou. Jo a ty barevný čtverečky jsou nějaké rozlišovací znaménka.

Offline alf

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #13 kdy: Června 20, 2017, 19:56:40 »
Hezký příběh pokračuj dál. ;D

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá
« Odpověď #14 kdy: Června 20, 2017, 20:09:48 »
Je to opravdu moc pěkný příběh , ale Bohužel  dotyčná osoba, která jej napsala, už  nemůže pokračovat s přidáním dalších pokračování, a to z důvodu, že se nikam nedostane
 Přidat téma apod. pravděpodobně​,  zablokování.  :'(
Ví o tom někdo něco? Co u jejího nicku je BPM?