Autor Téma: skola v prirode  (Přečteno 4953 krát)

Offline sokooll

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
skola v prirode
« kdy: Dubna 12, 2017, 14:41:32 »
ahoj jmenuje se tim a aktualně chodim do 5 třídy
tento příběh je zcela smyšlený.
pokud někomu z vás bude vadit gramatika tak si příběh klidně převezměte opravte a pote buplikujte opravený
jak už jsem řekl jmenuju se tim a mam problemi s pomočováním ale jenom když jsem na cizím místě tak se prostě prvni dvě tři noci pomočuji pak už je to většinou v pořádku z tohoto duvodu jsem se až do tohoto roku všem akcim s přespavaním uspěšně vyhýbal ale letos mamka rozhodla že prostě na školu v přírodě pojedu a basta ja se branil ale to mk nepomohlo. řekla mně že když se teda tolik bojim odhaleni tak že to vyřeší za mně když ja si neumim poradit. Ani si nedovedete představit mé překvapení když vešla do meho pokoje s balikem plen drynites se slovy že vypadaji jako slipy ja si prý večer zajdu normalně do koupelny a nikdo nic nepozna muj protest ze šusti a podobne nebrala vubec na vědomi a tak se taky stalo při baleni my dala černou igelitku ať to pry dam do ni že to v ni nikdo neuvidi a taj jsme vyjeli uz pri ceste vlakem jsem trnul hruzou celi den jsem nic nepil a pak přišel večer řekl jsem si že když jsem celi den nic nepil tak to snad vydržím ach ouha jak jsem se mílil rano se probudim a pod sebou mokry flek naštěsti se mi to povedlo zamaskovat zpusobem takovym ze jsem se chtěl napít na posteli ale polil jsem sebe i postel cha jak genialni druhy den jsem si uz plenu vzal mi spolubydlici museli neco tusit bud jim to mamka rekla nebo jim bylo divne jak jsem se polil kazdopadne chvili pote co jsem si lehnul do postele (po navsteve koupelny) ke mně přišli odhrnuli peřinu no samozřejmně že hned poznali že to nejsou slipy ale něco divneho tak je nadzvednuli jejich překvapeni z toho že mam na sobě plinu si snad dovedete sami představit no ale co po pulhodini posmesku sli spat a ja snad do pulnoci trnul hruzou co mne udelaji druhy den jsem se posmesku nabazil az az ale to co prislo vecer to jsem rozhodne necekal hned pote co odesli ucitelky ktere kontrolovali jestli jsme si vicistili zuby atd. atd. ke mne prisli prej kde mam ty pliny nic nepomohlo me mlceni do 5 minut nasli cernou tasku v mem kufru plnou plen necez nejstarsi z naseho pokoje se rozhodl ze kdyz uz nosim pliny jako mimino tak ze mne udelaji kompletni mimino donutili mne si vzit tu zatracenou plenu ale.ne jednu ale rovnou tři pote mne zabalili do peřiny jako housenku cuž abych se z toho nedostal tak zadělali paskem druhy den rano mi oznamili (stale jeste jsem byl zabaleny) ze jestli ceknu tak o tech plinach reknou vsem no a tak mne donutili vzit si plinu i pres den prej az budu potrebovat na zachod tak mne nepusti at torovnou pustim a pak ze mne nekdo z nich da novou plenu no hamba nesmirna po obliknuti mi přišlo že tu bouli mezi nohama musi videt snad kazdy kdo neni uplně slepi
opet opakuji ze pribeh je scela smyšlený
autorem jesst sokooll ;)

Offline sokooll

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:skola v prirode
« Odpověď #1 kdy: Dubna 12, 2017, 22:43:07 »
jestli k tomu mate nějaky nazor tak ho prosim napište abych věděl jestli ma vubec cenu pokračovat
sokooll ;)


Uzivatel naznacil, ze je mu pod 18 let a na dotaz kolik je mu let, odpovedel drze, ze tolik, kolik mu je - takze ma 7denni banan at se trosku naji. - raulik
« Poslední změna: Dubna 12, 2017, 23:32:58 od raulik »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:skola v prirode
« Odpověď #2 kdy: Dubna 12, 2017, 23:48:32 »
Ja by som si navyše predsa len dovolil "buplikovat" tu jednu pripomienku, keď je taká možnosť:

Na hrubky (i/y) som si už v textoch zvykol a nejako ich zvládam ignorovať. Niečo iné mi v tom texte ale chýba.
Aha, už viem: bodky, čiarky, veľké písmená a všetky podobné zbytočnosti.

A ešte že teda buď mäkčene a dĺžne (háčky a čárky) všade, alebo nikde.
Lebo toto je také nerozhodné. Alebo nie? :)