Autor Téma: Aquapark  (Přečteno 14121 krát)

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Aquapark
« kdy: Ledna 05, 2017, 10:04:08 »
Včera jsem se odhodlal a šel jsem do aquaparku mimo své bydliště abych tam nepotkal nekoho kdo me zná pač to o mé zálibě nikdo neví, byl jsem tedy dost nervozní. Hned ráno jsem na sebe navlekl vložnou plenu a jednu id slip, v poledne kdyz uz jsem byl maximalne soustředen že do toho jdu na 100% tak jsem ji ješte naplnil a přibalil si do batohu nove pleny. Po přijezdu na misto jsem vešel do vnitř a koupil si vstup. Nadešla chvile kdy jsem se mel převliknout do plavek, nikdo nikde nebyl tak jsem se sačal slíkat a v momente kdyz uz jsem byl v tričku a plíně tak nekdo přišel 😃 Bylo mi teda dost trapně ale pan si toho všiml rychle a šel o řadu skřínek vedle, tak jsem se převlik a šel na bazen atd... po skončení jsem se osprchoval a šel ke skříňce, bohužel v mé řadě se tam převlikali dva páni takže jsem si otevřel skřinku a začal se teda oblékat první šlo tričko a pak šli na řadu plíny no co vam budu povidat bylo mi před nima trapne ale do toho jsem přeci šel aby si toho nekdo všiml. Pánove nic neřekli ale všiml jsem si že teda koukali jak blázni. A kdyz uz jsem byl hotov tak jsem šel domu. Zajimavý zážitek to vam povím.

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re:Aquapark
« Odpověď #1 kdy: Ledna 05, 2017, 11:13:47 »
To jsi teda odvaz. Nikomu z nich asi nedošlo, že tam exhibuješ. Osobně si myslím, že člověk, který plenky musí nosit, si je spíš oblékne na toaletě v soukromí. Pánové si navíc mohli uvědomit, že tímpádem v bazénu také čůráš do vody, když máš problém s udržením moči, a oni se v tom pak koupou.

Offline Snek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Aquapark
« Odpověď #2 kdy: Ledna 05, 2017, 11:15:45 »
Zažil jsem něco podobného. Sice mimo téma plínek, ale bylo to taky zajímavé. Byl jsem loni s manželkou taky v aquaparku mimo bydliště. Na sobě dámské kozačky na podpatku. Pokladní koukala jak blázen. Do sprch jsem šel s nalakovanejma nehtama na nohách a uzamčen v pásu cudnosti. Ty pohledy přítomných mužů bych Vám přál. Jinak v plenkách chodím taky často ven. Super to je do hospody. Kamarádi jdou třeba třikrát na záchod a strašně se diví, že já stále nic. Jó kdyby tušili.

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re:Aquapark
« Odpověď #3 kdy: Ledna 05, 2017, 14:12:54 »
Jakákoliv takováto provokace je zajímavá. Zejména pro doprovod, který sleduje reakce lidí. Kamarádka mi nalakovala nehty stříbrným lakem a pak se jí moc líbily překvapené reakce průvodčí i dalších. Nebo si zkus jet v dlouhé sukni, která vypadá jako unisex, MHD či vlakem. Pás cudnosti pod plavkama vidět nebyl?
Plenky v hospodě jsou skvělá věc, ale ne když je léto. A taky musejí být zajištěné proti protečení. Obávám se, že na tři návštěvy už musíš mít mezi nohama pořádný balík :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Aquapark
« Odpověď #4 kdy: Ledna 05, 2017, 15:54:24 »
Já většinou po tenisovém zápase se do plínky převlékám na šatně, kde jsem sám a mám rád ten adrenalin, jestli někdo přijde a uvidí mě v plenkách. Jednou se mi stalo, že opravdu někdo přišel, ale neměl jsem na sobě ještě ty plínky, byl jsem polonahý, tak jsem počkal až se převleče a odejde a nasadil si potom tu plenku.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Aquapark
« Odpověď #5 kdy: Ledna 05, 2017, 15:57:16 »
Jinak v létě se chodím koupat na pískovnu nahý s dětskýma rukávkama nebo s dětským kruhem a pak se převleču do plínky a obleču se a jdu. Teda chodím tam kde je hodně málo lidí.

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Aquapark
« Odpověď #6 kdy: Ledna 05, 2017, 16:47:11 »
Krásný a vzrušující zážitek ;-) Já jsem to chtěl také zkusit, ale jelikož byla plná šatna, neodvážil jsem se. I když plena byla připravena už v batohu.. Nicméně 2x jsem se koupal zamčen v pásu cudnosti a při převlíkání v šatně si toho všiml chlap vedle. Dělal jsem jakoby nic, ale bylo na něm vidět, že se mu to docela líbí. Možná si představoval, že bych patřil jen jemu :-))

Offline Snek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Aquapark
« Odpověď #7 kdy: Ledna 05, 2017, 18:02:06 »
Plenku mívám v hospodě v zimě. Je zalepovací a savost má 4100ml. Navíc ještě vložná plena a igelitové kalhotky s řetízkem a zámečkem. To je opatření mé Paní, aby mě prý nenapadlo jít přeci jen na záchod. Jinak PC  je v plavkách dost vidět. Mám je navíc dámské. To je, dle sdělení mé Paní, čistě můj problém.

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re:Aquapark
« Odpověď #8 kdy: Ledna 05, 2017, 19:01:56 »
Důmyslné řešení :) Existují i dámské (spodní díl bikin), kde to není jednoduché poznat. Jestli máš jednodílné, tak to ukecat nejde :D

Offline Snek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Aquapark
« Odpověď #9 kdy: Ledna 05, 2017, 19:18:39 »
Mám dvoudílné, ale jsou vysloveně dámské. Nosím jen ten spodní díl.

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re:Aquapark
« Odpověď #10 kdy: Ledna 05, 2017, 20:04:00 »
To nikdo nepozná, leda by měly barvu nebo vzor typický pro ženy.

Offline Snek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Aquapark
« Odpověď #11 kdy: Ledna 05, 2017, 20:18:22 »
Právě že pozná. Jsou hodně barevné s flitry.

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re:Aquapark
« Odpověď #12 kdy: Ledna 05, 2017, 22:21:49 »
Tak to se asi lidem protáčejí panenky  :)

Offline Snek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Aquapark
« Odpověď #13 kdy: Ledna 05, 2017, 22:32:51 »
Celkem jo. Jsme už ale v životní fázi, že nám je s partnerkou jedno co si kdo myslí a spíš nás baví ty reakce lidí kolem.

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Aquapark
« Odpověď #14 kdy: Ledna 06, 2017, 13:41:52 »
Klidne bych zkusil i jine mista než jen aquapark ale vubec nevim která