Autor Téma: Opravdové přebalení  (Přečteno 7328 krát)

Offline tomasslama

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 1
Opravdové přebalení
« kdy: Října 30, 2016, 15:05:17 »
Jedná se o reálný příběh..

Již řadu měsíců jsem si psal s jedním borcem na této stránce o naší zálibě. Že by bylo fajn se někdy sejít a zaplenkařit. Jednoho rána jsem se vzbudil s počůranou plínou. Jednalo se o kalhotky Drynites a v nich dvě látkové pleny. Asi si dokážete představit jak nutné už bylo přebalení. Jenže v tom on napsal, že jede kolem a může se stavit mi vyměnit plenku za pořádnou ne nějaké kalhotky. Dokážete si představit tu euforii a strach jak to dopadne. No tak jsem v té Drynites musel vydržet než přijede a dostanu čistou plenku. Čas se táhl pomalu, já už cítil jak by plenka chtěla protéct. V tom napsal, že je tu.

Došel jsem otevřít ačkoliv v plné plence to nebylo tak jednoduché. Hned jak jsem ho viděl bylo mu jasné, že to přebalení je už nutné. V ruce nesl tašku v které měl určitě plenky. Došli jsme domů a já si lehl na postel. Strašně jsem se styděl, ale už k tomu prostě dojít muselo.

Vytáhl z tašky plenku. Byla to plenka ID Slip ta zelená, rozložil mi ji pod zadek a zeptal se jestli jsem připravený. Řekl jsem, že ano. Roztrhl obě boční strany Drynites kalhotek a přední stranu sroluval dolů. Teď už bylo vidět vše. Kalhotky dal bokem narovnal id Slip. Předek bravůrně protáhl mezi nohami a začal lepit plenku. Opravdu mu to šlo, protože jsem plenku opravdu cítil mezi nohami. Sedl jsem si on ještě plenku upravil a natáhl jsem si tepláky. Nechal mi pár plenek doma pro příště a pomalu vyrazil.

Šel jsem s ním před dům, rozloučil se a šel se projít po vesnici. Cítil jsem opravdu to tvrdé jádro Id slip jak mi nechce dovolit normální chůzi :)

To je vše a snad někdy příště...
Omluvte gramatické chyby