Autor Téma: Diaper is the new gay  (Přečteno 7564 krát)

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Diaper is the new gay
« kdy: Dubna 29, 2016, 01:28:29 »
V 50-tých letech 20. století byla gay orientace jednak diskriminována a druhak v některých státech i trestána justičním systémem (tj. vězení, chemická kastrace). Nejmarkatnější případ je Alan Turing, který rozšifroval německé válečné šifry, ale nakonec z důvodu pronásledování spáchal sebevraždu (protože policie přišla na to, že byl gay).

Dnes nejsou plenky něco, za co vás justiční systém sice neodsoudí do vězení... Ono by to ani nešlo, snad ani v těch 50-tých letech. Nicméně dnes máte "gay pride parades", ale plenkový fetiš stále zůstává jako něco, za co si vysloužíte ostrakizmus. Tím samozřejmě nechci říct, že by by pride parades nebo BDSM byly špatné, přímo naopak - tento pokrok je správný, akorát z toho spektra plenky jsou natolik okrajové, že to nemá kdo obhajovat.

Pointa stejná jako u jiných fetišů/orientací - je to konsenzuální, nikomu tím neublížíte, ale stejně to musíte většinou držet v tajnosti. Hranice se posunula jinde.

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Diaper is the new gay
« Odpověď #1 kdy: Dubna 30, 2016, 02:02:03 »
Nemůžu si pomoct, ale srovnávat to, že někdo nad plenkami ohrnuje nos a pronásledování gayů v minulosti mi přijde absolutně mimo mísu a dávat tyto dvě věci do spojitosti zřejmě vyžaduje myšlenkové pochody, které nikdy nepochopím. Z mého pohledu není vůbec potřeba plenky tajit, dle mého odhadu to bude všem jedno. Pokud samozřejmě nechceš na veřejnosti chodit jen v plenkách . Ostatně ani heterosexuální vanilla sex taky na veřejnosti jen tak nepotkáš. Některé věci prostě patří domů, protože na to ostatní nejsou zvědaví.

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Diaper is the new gay
« Odpověď #2 kdy: Dubna 30, 2016, 10:54:51 »
Souhlasím s Fallen_Angel, je nesmysl srovnávat plenky a pronásledování gayů v minulosti

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Diaper is the new gay
« Odpověď #3 kdy: Května 14, 2016, 07:23:32 »
Souhlas, nedá se to srovnávat. ABDL si v klidu můžeš provozovat doma a plenky nechat v šuplíku když jdeš někam ven, a plenka ti za to nebude vyčítat, že je s tebou nuda. Případně pokud mermomocí je musíš nosit i ven, můžeš je mosit skrytě a diskrétně, a i když tě někdo uvidí, bude mu to +/- buřt. Nejspíš si bude myslet že tě trápí inkontinence.
Partnera stejného pohlaví doma v šuplíku nechat asi jen tak nemůžeš. My bychom si taky rádi vyrazili ven a užívali si ty samé věci co heterosexuální páry, aniž by na nás ostatní čuměli jak na mimozemšťany.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Diaper is the new gay
« Odpověď #4 kdy: Května 21, 2016, 23:24:03 »
Já to myslel tak, že když se prolákne plenková orientace, tak je to dnes horší, než když o tobě vědí, že jsi gay.