Autor Téma: Plienky a priateľka (žena)  (Přečteno 20462 krát)

Offline 12345j

  • Příliš sexy na normální nick
  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 1
Plienky a priateľka (žena)
« kdy: Března 24, 2016, 23:49:35 »
Ahoj , zaujimalo by ma aké mate skúsenosti so ženami a plienkami ... Či ste im to a ako povedali ? Ako to zobrali ? Pripadne či mate takú spriaznenú dušu atď ... Ak ste našli nejakú čo sa jej to páči , čo konkrétne má rada ...?  Budem rád ak sa rozpíšete a podelíte sa s nami o vaše skúsenosti :)
Ja bohužiaľ žiadne takéto skúsenosti ešte nemám :(

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #1 kdy: Března 25, 2016, 06:58:18 »
Tak to zase těžko říct, ale tak možná by bylo nejlepší si stanovit co vlastně chceš / očekáváš a z toho vycházet - příklad:

a) chci partnerku, co mi to bude alespoň tolerovat - tak to si myslím, že by neměl být problém u naprosté většiny normální žen
b) chci partnerku, co to se mnou bude provozovat - ok, to asi bude už trochu oříšek, tak se pojďme pobavit o tom, jak ji najít

ale to cos napsal ty je dost pasivní přístup typu "je mi to úplně jedno jak a co, ale hlavně ať už konečně něco" - což nedopadne dobře ani náhodou a ani co se týče plenek si rozhodně nemusíte sednout na sto procent  ;)

Offline 12345j

  • Příliš sexy na normální nick
  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 1
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #2 kdy: Března 25, 2016, 14:23:32 »
Ja priateľku mám , len neviem či s tým mám vyjsť najavo alebo si nechať tajomstvo aby to náš vzťah (ktorý je bezchybný) nepokazilo ... Preto sa pýtam na vaše skúsenosti ...Nemal by som potrebu tie plienky nosiť , skôr by ma potešilo keby si ich občas vzala ona ...

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #3 kdy: Března 25, 2016, 21:23:38 »
No, budto to reknes a risknes ze o ni prijdes, nebo nereknes a pak ji budes zbytek zivota lhat. pripadne za 1/4 stoleti sem napises dotaz, kdy bych to tak mel partnerce rict - ten uz tu jednou byl (po 22 letech)). Ja jsem pro to rict, a budto to vezme, nebo nevezme a pak zalezi na tobe, co vlastne chces.

Offline DL PRAHA

  • Jsem modrej
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #4 kdy: Března 26, 2016, 21:58:09 »
Nebat se a zkusit, moje pritelkyne to vzala naprosto v pohode, naopak nas vztah to jeste vylepsilo, posunulo na dalsi level, takze bez do toho, pokud to pochopi pak jento ta prava

Offline 12345j

  • Příliš sexy na normální nick
  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 1
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #5 kdy: Března 27, 2016, 11:30:16 »
Môžeš sa trošku rozpísať ? Ako si jej to povedal ?priamo ? obkľukov ? Jedná sa o abdl alebo dl ? Iba ti ich toleruje alebo ich aj používa ... ?

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #6 kdy: Března 27, 2016, 11:39:17 »
Ja to rikal pomalu a pak se mi pani usmivala, ze oc jde, ze to ze me leze jak z chlupaty deky. :-) Asi bych to nerikal natvrdo rovnou treba vse, ale naznacit a pak uvidis jaka bude reakce. Nekdo koho nazyvam dospelou zenskou, to extra resit nebude. Max ji to nebude brat.  Mimochodem, tyto veci se velmi dobre probiraji na srazech, protoze tam mame partnerky ja i DL PRAHA sebou :D

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #7 kdy: Dubna 08, 2016, 08:08:47 »
Ahoj, děkuji za zajímavé téma na diskusi a je škoda, že se do ní zatím nezapojilo více lidí. Tak i já zkusím přidat svůj názor. O sobě a svém přístupu k abdl jsem už napsal něco málo tady na fóru ve vláknu "Jak se vyrovnat s abdl". A trochu se budu ztotožňovat s předchozími názory a trochu se s nimi rozcházet. Záleží co skutečně hledáš.

Pokud jsi zjistil, že je tvou životní prioritou abdl, že se bez plínečky neobejdeš ani jeden den a nosíš je ven a do práce, pak budeš asi vážně musit zkusit nějaké speciální seznamky nebo srazy a zkusit najít ženu se stejnou zálibou, tak jak tady radí ostatní.

Ale pokud je to jen něco jako tvůj koníček nebo forma sexuální úchylky, tak bych hledal ženu podle ostatní priorit. Ono co tak pozoruji své okolí tak je obecně asi celkem dost těžké najít si toho idální partnera pro život. Každý máme své preference a každý hledáme podle něčeho jiného. A nevím jestli existuje žena, která by splňovala všechno co chceme. Už tak je asi těžké najít milou, hodnou, sympatickou, hezkou, společenskou, otevřenou, láskyplnou, ..... která má ráda sport, hudbu, cestovani,....atd, atd. Každý má ten výčet určitě jiný a časem zjistí co je pro něj to hlavní prioritní, a kde se spokojí s kompromisem. A přesně tady já u sebe řadím abdl. Do škatulky kompromis. Ano bylo by úžasné najít ženu, která bude mít ráda abdl a bude si hrát na maminku a přebalovat ti počůrané plínečky. Bude hezké najít ženu, která si s tebou sice nebude hrát, ale bude to chápat a nebude ji vadit, když budeš vedle ni usínat v plenkách s dudlíkem v puse a ráno ti pak vypere počůranou plínku. Ale je i fajn najít ženu, která bude vědět, že tahle skříň je plná tvých hraček a dopřeje ti prostor být doma sám a udělat si dobře. Takže pokud jsi ochotný kompromisu u abdl a spokojíš se třeba s tou poslední možností, tak pokud najdeš tu pravou ženu, se kterou se budete mít rádi, tak ta poslední možnost nemusel být problém.

Souhlasím však s ostatními, že bys to před ní neměl dlouho tajit. Já to tajil několik let a jen to komplikuje život.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #8 kdy: Dubna 24, 2016, 01:17:17 »
Ja jsem to rekl eventuelne vsem dloudobobejsim pritelkynim. Neexistuje zadny dobry duvod proc to tajit navzdy. Nezbavis se toho a akorat bude vic rust napeti "proc jsem to nerekl driv?"

Vysledek? Tri pritelkyne to se mnou zkusili, jedna si davala plinky dlouhodobe. Zbytek to odignoroval. Statisticky mas sanci cca 1:10 - to je pomer ABDL zen:muzu v populaci, to se pocita z statisticky mizive ABDL populace.  (Ted nevygooglim tu studii, muzu to pak pridat, ale asi to neni nic neocekavane.)

Otazka jak to sdelit - to je ta delikatni vec. Vlastne je to v popisu - opatrne, ale navod na to neni.

Mnoho stesti. Ale fakt si to nenech jako tajemstvi :)

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #9 kdy: Dubna 26, 2016, 11:48:07 »
Jak to tu tak čtu, tak mi připadá, že jsem fakt snad jediná holka na planetě, která má abdl ráda a a chtěla by nějakého tatínka  :) :-[, nebo zná tu někdo taky takovou ženu/dívku? :)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #10 kdy: Dubna 27, 2016, 13:14:48 »
Tak jediná určitě nejsi.Ale tady jsi snad opravdu jediná,která to tady přiznává (až vyzývavě) a to může být podezřelé. ;)
« Poslední změna: Dubna 27, 2016, 17:12:30 od Bibinko »

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #11 kdy: Dubna 27, 2016, 14:57:15 »
Tak říká se líná huba, holé neštěstí, proč bych to tu nepřiznala, kdy vím, že jsou tady všichni podobněho zaměření?, ale chápu, že je celkem těžké uvěřit a možná tu bývají i tací, kteří se vydávájí za dívku, ale to fakt není můj případ :).
« Poslední změna: Dubna 27, 2016, 17:13:00 od Bibinko »

Offline pudrovany

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: -1
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #12 kdy: Dubna 27, 2016, 14:59:58 »
Já Ti věřím.. :)

P

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #13 kdy: Dubna 27, 2016, 17:22:41 »
Taky si přijdu, že jsem tu snad skoro jediná, co je holka a zajímá ji abdl :D

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plienky a priateľka (žena)
« Odpověď #14 kdy: Dubna 27, 2016, 18:58:29 »
Rekl bych, ze jane prave odpovedela. Nejste jedine, to zdaleka ne, jen zde nekomunikuji (ani jsi nevedela, cim jsi odpovedela ze :-) (druhym prispevkem na tomto foru)).

Ono je to asi u zen jinak. Maji jine vnimani pocitu a intimnich veci, takze to neroztrubuji do sveta. Zaroven k tomu pripocteme to, ze kdykoliv se zde nejaka objevi, vrhne se na ni hromada lidi jak na uzeny a druha hromada tvrdosijne trva na tom, ze to zeny nejsou.