Autor Téma: Kamaradka  (Přečteno 9728 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Kamaradka
« kdy: Února 16, 2016, 12:29:39 »
Ahoj jmenuji se Lukáš je mi 24 let
Je nádherný den venku příjemných 20°
A dnes nastal den kdy jedu ke své kamarádce Ivance.
Ivance je 26 let je svobodná a velmi pěkná a tak jsme se jednoho dne dohodly že budeme spolu přes víkend .
Ivanka mě čekala na vlakovém nádraží přivítaly jsme se a odešly do nové Restaurace de jsme pojedly a daly kafe .
Mě se chtělo na wc ,ale Ivanka mě zastavila že už jdeme a že bydlí jeden blok od restaurace tak jsem odpověděl že dobře že se vyčůrám u ní .
Zaplatily jsme a odešly k ní domů .
Měla moc pěkný být avšak co jsem spatřil bylo dost neobvykle neměla tam wc tak si říkám kde že se mám vyčůrat .
Po pár minutách kdy se to nedalo vydržet jsem se zeptal kde že má wc.Ivanka odpověděla že žádný nemá neboť používá plenky a chtěla abych je používal taky když budu u ní .
Měl jsem ji rád ,ale toto bylo na mě moc.
Přemlouvala mě ať to zkusím že je to příjemné a tak jsem po dlouhém přemlouvání řekl že tedy ano .
Tak mě odvedla k sobě do pokojíčku a tam mě přebalila .
Pocit byl nepopsatelný ,avšak to  bylo neuvěřitelně příjemný ale nehodlal jsem plenky použit a to ona věděla že to nebudu chtít použít a tak se připravila na vše .
Přišel čas večeře Ivanka odešla do kuchyně připravit něco k jídlu, a já koukal na zprávy .
Došla za mnou cca za 35 minut a nesla krupicovou kaší .A tak jsme pojedly a já ji požádal zda si mohu udělat kafe .Ivanka se na mne podívala a řekla že mi udělá něco lepšího a tak jsem souhlasně kyvl hlavou.
Ivanka tedy odešla do kuchyně a vrátila se za 10 minut koukal jsem na ní a ptám se copak se děje a Ivanka povídá:víš Lukášku mám tě ráda a chci abys něco pro mě udělal ale bojím se tvé reakce .
Bylo mi to lito a tak jsem ji řekl že ji mám víc než rád a udělám pro ni vše  Ivanka byla jako v tranzu a tak přišla ke mně a povídá:Dobře Lukášku mám tady za zady něco chci abys to použil .
Koukal jsem na ní jelikož jsem nevěděl co má za lubem.
A tak jsem řekl že tedy ano .
A tak vytáhla to co měla za zády a já jen koukal a ptám se jí co to má znamenat .
Ivana odpověděla že jí baví se o někoho starat jako o miminko avšak sama se tak obléká používá vše co k tomu patří.
A já se ji zeptal jakou roli v tom hraju já .Ivanka řekla že chce abych byl přes víkend její miminko .
Já byl celý v rozpaků nevěděl jsem co dělat a tak jsem řekl že tedy ano .
Tak Ivanka vytáhla dětskou lahvičku s čajem a přiložila mi Savičku k ústům a já poslušně sál dokud jsem vše nevypil .
Po té mě pochválila a odešla vrátila se hned a pak jsme koukaly na večerní film .
Já po cca hodině usnul a spál až do rána .
Ráno jsem se vzbudil dřív jak Ivanka a tak jsem se chtěl postavit a jít něco připravit ke snídaní ,ale nemohl jsem se pohnout koukám kolem sebe a všiml jsem si že ležím v postýlce a přivázaný popruhy jako jsou v nemocnici chci začít křičet ale něco mi brání v mluvení a tak jazykem zkoumám co to je a zjišťuji že mám v puse dudlík .
Ivanka se vzbudila po cca hodině a koukla na mě a povídá :Jak pak se moje miminko vyspinkalo ?
Nemohl jsem mluvit a tak jsem huhňal jako miminko co neumí mluvit a tak se usmála a řekla hned ti zkontroluji plenky .
Vylezla s postele a šla k mé postýlce kde sundala postranici aby mě mohla přebalit.
K mému údivu byla plenka počůrána pokládal jsem si otázku jak je to možně že bych se počural během spánku .Musela mi dát nějaký močopudný čaj jinak si to vysvětlit nedokážu .
Pokračování příště

Offline lahev

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 2
Re:Kamaradka
« Odpověď #1 kdy: Února 17, 2016, 12:57:27 »
 >:( Promin, ale to se neda cist!!  Pokud nemas zakladni znalost ceskeho pravopisu, tak radeji nepis! Az povidku pravopisne opravis, rad si ji prectu, to mi ver ;)
...plenka, to je věc!!...ale odvážit se...

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Kamaradka
« Odpověď #2 kdy: Února 19, 2016, 07:26:14 »
sice tam jsou problemy , ale aspon neco napsal . Jsou tu taci co jen kritizuji ale nic nenapisi