Abdl > Hlavní nádraží

Začátek

<< < (2/2)

Santa54:
Jsem čistě DL a začátky mám na rozdíl od některých velmi dobře "zdokumentované". Až do nějakých 15 let jsem se v noci pravidelně počůrával a pro rodiče tenkrát byly plenky zcela mimo mísu (bylo to myšleno dobře, ale účinek to mělo spíš opačný). Skoro celé dětství jsem se tak probouzel v mokré posteli a logicky jsem z toho měl skoro deprese a takový ten chlad a nepříjemný pocit mokré peřiny uprostřed noci se mi zaryl hodně hluboko do paměti. Byl jsem docela malého vzrůstu a zlom tak nastal v okamžiku, kdy jsem se byl schopen nasoukat do plínek mladší sestry. Nevím už, jak mě to napadlo poprvé, ale pamatuji si ten skvělý pocit, když jsem se ráno nevzbudil v mokré posteli, ale pouze s mokrou plínkou mezi nohama. A tím to celé začalo. Dětské plínky začaly být logicky relativně brzo nedostupné, ale odstartovalo to různé experimentování a celé to vyústilo v dnešní podobu mé záliby. Do dnes mám nejradši, když se mi podaří v noci počůrat v polospánku tak, že si to ráno nepamatuju a probudím se v počůraných plínkách :-)

babyserba:
Já jsem se taky ještě na prvním stupni základky občas v noci počůrával, ale plínku jsem nikdy nedostal. Asi bych byl i dost proti, přišlo by mi to hrozně ponižující. Teď to vidím jinak :D .

dominik:
asi kolem  6let..  me to nejak zaclo lakat..   potaji jsem kradl plenky mladsi segre. nikdy na mne neprisly..   a  bylo mi nejak jedno ze mi byla mala ja mel rad ten pocit mezi nohama :D   curat jsem se kdysi ale do nich nikdy neodvazil.  pak segra  byla starsi a ja mel proste absenci a ten pocit mezi nohama si nahrazoval dekou... v praxi az do 20let  co jsem se odstehoval  od rodicu.. a pak jsem se nejak  po roce.. rozhodl koupit na netu.  a jedu v tom... :D

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi