Abdl > Hlavní nádraží

Začátek

(1/2) > >>

manmo:
Zdravím, jak a kdy jste zjistili, že vás ABDL vzrušuje?

umpalump:
Pardon že jsem tento příspěvek našel až teď ale o plenkách jsem uvažoval od mala a asi ve 12 jsem si řekl že bych to chtěl skusit tak jse googll v te době jsem o tom věděl prd tak jedi né co jsem našel byli drynites boy tak po týdnu jsem se odhodlal vzal si batoh doma řekl že si jedu koupit součástky do Hadexu a místo toho stavil v intermetě a za nehorazný 200kč jsem koupil je přijel jsem domů a jak rodiče usnuli tak jsem si jednu nasadil chvilku to trvalo ale pak jsem do ní pustil potřebu a zjistil jsem že se mi to strašně líbí

David.Ch:
Nato že se mi plenky líbí jsem přišel tak ve 14 letech. Když knám přijela teta s malým kubou tak jsem ji pozoroval ja ho přebaluje. Znějakého důvodu se mi to líbilo a já nevěděl proč. Tak jsem v noci vzal jednu plenku co měla pro kubu, a v posteli si ji nasadil a ten pocit nezapomenu ani po smrti. Tak jsem se rozhodl že si koupím svoje, musel jsem to udělat.

A takhle to začalo.

Ps: přemíšlím že z toho udělám povídku, ale trochu uprevenou.

Miško:
Môj začiatok je opísaný (dosť podrobne) v príbehu Miško- malý chlapec (2 diely).

babyserba:
Jako malej (možná už ve školkovým věku, nebo někdy mírně po) jsem si v noci dával polštář mezi nohy a netušil proč. Časem jsem zjistil, že tam patří pleny, ale nezdálo se mi, že by se dělaly pro dospělé. Pak už jsem časem zase začal občas nosit pleny, ale oblečky mi nic neříkaly. Teď už jsem chlapeček, co má postýlku, dudlíček, kočárek a kde jakou blbost a pořád nemám dost :-) .

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi