Autor Téma: Začátek  (Přečteno 6554 krát)

Offline manmo

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Začátek
« kdy: Února 11, 2016, 17:25:41 »
Zdravím, jak a kdy jste zjistili, že vás ABDL vzrušuje?

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Začátek
« Odpověď #1 kdy: Ledna 21, 2018, 18:00:48 »
Pardon že jsem tento příspěvek našel až teď ale o plenkách jsem uvažoval od mala a asi ve 12 jsem si řekl že bych to chtěl skusit tak jse googll v te době jsem o tom věděl prd tak jedi né co jsem našel byli drynites boy tak po týdnu jsem se odhodlal vzal si batoh doma řekl že si jedu koupit součástky do Hadexu a místo toho stavil v intermetě a za nehorazný 200kč jsem koupil je přijel jsem domů a jak rodiče usnuli tak jsem si jednu nasadil chvilku to trvalo ale pak jsem do ní pustil potřebu a zjistil jsem že se mi to strašně líbí

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Začátek
« Odpověď #2 kdy: Ledna 21, 2018, 19:56:48 »
Nato že se mi plenky líbí jsem přišel tak ve 14 letech. Když knám přijela teta s malým kubou tak jsem ji pozoroval ja ho přebaluje. Znějakého důvodu se mi to líbilo a já nevěděl proč. Tak jsem v noci vzal jednu plenku co měla pro kubu, a v posteli si ji nasadil a ten pocit nezapomenu ani po smrti. Tak jsem se rozhodl že si koupím svoje, musel jsem to udělat.

A takhle to začalo.

Ps: přemíšlím že z toho udělám povídku, ale trochu uprevenou.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Začátek
« Odpověď #3 kdy: Září 10, 2023, 16:31:37 »
Môj začiatok je opísaný (dosť podrobne) v príbehu Miško- malý chlapec (2 diely).
Bez cumlíka ani na krok.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Začátek
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 19, 2023, 15:55:36 »
Jako malej (možná už ve školkovým věku, nebo někdy mírně po) jsem si v noci dával polštář mezi nohy a netušil proč. Časem jsem zjistil, že tam patří pleny, ale nezdálo se mi, že by se dělaly pro dospělé. Pak už jsem časem zase začal občas nosit pleny, ale oblečky mi nic neříkaly. Teď už jsem chlapeček, co má postýlku, dudlíček, kočárek a kde jakou blbost a pořád nemám dost :-) .

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Začátek
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 19, 2023, 22:21:13 »
Jsem čistě DL a začátky mám na rozdíl od některých velmi dobře "zdokumentované". Až do nějakých 15 let jsem se v noci pravidelně počůrával a pro rodiče tenkrát byly plenky zcela mimo mísu (bylo to myšleno dobře, ale účinek to mělo spíš opačný). Skoro celé dětství jsem se tak probouzel v mokré posteli a logicky jsem z toho měl skoro deprese a takový ten chlad a nepříjemný pocit mokré peřiny uprostřed noci se mi zaryl hodně hluboko do paměti. Byl jsem docela malého vzrůstu a zlom tak nastal v okamžiku, kdy jsem se byl schopen nasoukat do plínek mladší sestry. Nevím už, jak mě to napadlo poprvé, ale pamatuji si ten skvělý pocit, když jsem se ráno nevzbudil v mokré posteli, ale pouze s mokrou plínkou mezi nohama. A tím to celé začalo. Dětské plínky začaly být logicky relativně brzo nedostupné, ale odstartovalo to různé experimentování a celé to vyústilo v dnešní podobu mé záliby. Do dnes mám nejradši, když se mi podaří v noci počůrat v polospánku tak, že si to ráno nepamatuju a probudím se v počůraných plínkách :-)

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Začátek
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 19, 2023, 22:27:38 »
Já jsem se taky ještě na prvním stupni základky občas v noci počůrával, ale plínku jsem nikdy nedostal. Asi bych byl i dost proti, přišlo by mi to hrozně ponižující. Teď to vidím jinak :D .

Offline dominik

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re:Začátek
« Odpověď #7 kdy: Února 10, 2024, 13:29:17 »
asi kolem  6let..  me to nejak zaclo lakat..   potaji jsem kradl plenky mladsi segre. nikdy na mne neprisly..   a  bylo mi nejak jedno ze mi byla mala ja mel rad ten pocit mezi nohama :D   curat jsem se kdysi ale do nich nikdy neodvazil.  pak segra  byla starsi a ja mel proste absenci a ten pocit mezi nohama si nahrazoval dekou... v praxi az do 20let  co jsem se odstehoval  od rodicu.. a pak jsem se nejak  po roce.. rozhodl koupit na netu.  a jedu v tom... :D