Autor Téma: Jak se malý chlapeček přestal pokakávat a počůrávat  (Přečteno 8643 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Jak se  malý chlapeček přestal pokakávat a počůrávat

Jmenuji Petr, je mi 30 let a rád jsem malým chlapečkem, který se ještě počůrává a pokakává. Stará se o mě moje přítelkyně Hanka. Máme se rádi a o ona se o mě ráda stará jako o malého chlapce. Koupe mě, přebaluje, chodíme na procházky a vodí mě na dětské hřiště kam si chodím  hrát. Dokonce mi ušila i krásné bodyčko a dupačky.
Jednou jsem se vzbudil tak moc pokakaný a počůraný, že nepomohla ani vložná plena. Hanka byla naštvaná, že musí celou postel uklidit a vše vyprat. Nejdříve mě samozřejmě přebalila a nakrmila. Poté mě dala do ohrádky, kde jsem si hrál se svými hračkami a ona šla tu spoušť uklidit. Poté začala vařit oběd, jakmile byl hotov, tak mě nakrmila, přebalila. Poté mě uložila na odpolední spánek, dala mi vypít mlíčko z kojenecké lahve a přečetla  mi mou oblíbenou pohádku. Až jsem usnul, tak odešla dělat si svoje věci. Spal jsem asi tak dvě hodiny a vzbudil jsem se mokrý. Hanička za mnou přišla, přebalila mě a řekla mě že mě musí něco sdělit. Říkala, že si vše důkladně promyslela, a že už jsem velký chlapeček a stále se pokakávám a počůrávám jako malé miminko, že s tím musíme něco udělat. Ona tak objednala nočník a kalhotky které jsou určeny pro děti které se učí, aby se nepokakávali a nepočůravali, tzv. učící kalhotky. Říkala, že si s tím nemám lámat hlavu, že se ještě pokakávám, ale že mě to odnaučí a bude na mě hodná a trpělivá.
Začal první den. Samozřejmě jsem se z budil s velkou nadílkou v plenkách. Tak mě moje Hanička přebalila do normální plenky a že řekla mě, že mě bude hlídat a když se mě bude chtít kakat, tak mě posadí na nočník. Po snídaní jsem si hrál v ohrádce. Hanička něco dělala v kuchyni a jedním očkem po mě koukala. Byl jsem tak zaujat hrou, že se mi chtělo kakat, ona to poznala a rychle mě sundala plínu a já vykonal potřebu do nočníku. Utřela mi zadeček dala mi nazpět plenku a já pokračoval ve hře. Mezitím mě pochválila, že jsem šikovný. Takhle to probíhalo několik dní kdy jsem se někdy pokakal a někdy jsem udělal potřebu do nočníku. Pak nastala další fáze, kdy mě učila, abych jí řekl, že potřebují na nočník. Musím říkat, ee nebo kakat. Tato fáze byla delší ne vždy to vyšlo, někdy jsem se pokakal do pleny, někdy jsem si řekl a někdo to vycítila Hanička a pohotově mně sundala plenku a dala na nočník. Až po nějaké době jsem se naučil říkat, že potřebuji kakat a říct si o nočník. Hanička mě chválila jak jsem hodný chlapeček a dávala mně i různé odměny.
Uplynul dlouhý čas, kdy jsem se přestal pokakávat do plenky a chodil jsem na nočník. Horší to bylo s čůráním, mnohokrát se mi stalo, že jsem se počůral do plenky a to jak v noci tak přes den. Někdy se sice, že jsem se vyčůral do nočníku, ale to jen výjimečně. Tak nastala další fáze učení. Ta byla mnohem horší. Ale nakonec i to jsem s Haničkou zvládl a ona říkala, že jsem šikovný chlapeček.
Co se mi nadále stávalo, bylo, že jsem míval noční nehody, kdy jsem se v noci počůral do plenky. I to mě Hanička chtěla odnaučit dělat, ale vůbec se nedařilo. Zkoušela to po dobrém, kdy mě chválila. Zkoušela to i po zlém, kdy jsem dostal vyhubováno a někdy i výprask, ale nic s toho nepomohlo. A protože byla Hanička ráda, že už nepotřebuji pleny přes, tak řekla že je spokojená, že mě odnaučila se pokakávat a počůrávat přes den a už jsem nepotřeboval tolik plen. Tak jsem trpěl jen nočním pomočováním. Tak vždycky když mě uložila do postýlky, tak mě zabalila do pleny a ráno mě vždycky přebalila a dala mě jen slipy. Někdy se stalo, že jsem se ráno vzbudil se suchou plenou, tak mě Hanička pochválila, ale to se stávalo výjimečně. Přes den jsem tedy plenky nepotřeboval. Hanička mi řekla, že jsem už velký chlapeček, když nepotřebuji pleny na kakání a čůrání přes den. Stále jsem se měli rádi a hanička se o mě stále ráda starala. Já i ona jsme byli spokojení.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Jak se malý chlapeček přestal pokakávat a počůrávat
« Odpověď #1 kdy: Srpna 16, 2023, 08:58:15 »
 
Toto vyzerá skutočne- pekný príbeh.
Bez cumlíka ani na krok.