Autor Téma: Koupím  (Přečteno 8183 krát)

Offline mrsorry111

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Koupím
« kdy: Ledna 17, 2016, 14:24:02 »
Ahoj, když by někdo měl gumové/PVC kalhotky za rozumnou cenu tak mi dejte vědět. Velikost nejlépe S/M. Jsem z Prahy. Napiště SZ. Díky

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Koupím
« Odpověď #1 kdy: Března 03, 2016, 10:21:17 »

           
         Dne 1.3, viz kopie, jsem Ti posla odpověď na osobní zprávu. Odezva z Tvé strany žádná.

(Bez předmětu)PVC kalhotky
« Adresát: mrsorry111  kdy: Březen 01, 2016, 12:14:00 » 
Odpověď

 
            Ahoj,

     mám na prodej - popisuji ( i jsou vyfocené ) je zde na stránkách - průhledné ( transparentní ) kalhotky fy FUUBUU 2201.
   Nyní mám velikosti " L a XL ". Nemusíš se toho bát, protože mám zkušenost Svou i Těch, co si je kupují, že jsou natolik v pase a nohavicích elastické, že sedí i velikost " L " na postavu požadující pouze " S "! Cena je velice výhodná a to pouze 250 Kč za kus. Můžeš si proto klidně vzít jeden kus a jistě budeš spokojen. Až se odprodají nějaké kusy ve velikostech, co mám, pak budu opět objednávat a budou velikosti od " S do XL ". Ale zatím nevím, kdy to bude. Proto ber zatím ty, co Ti nabízím. Je to výhodná koupě a levněji v Čechách neseženeš.
   Předání pouze osobní v Praze, kdykoliv.
   Také nabízím terapeutický - rozuměj pro dospělé, dudlík fy NUK, německá - velikosti " L ", za 130 Kč! Pro zajímavost se podívej na zahraniční stránky, na jeho cenu tam.

             Zatím se měj a ozvy se, mmisa.

Offline Mimi1975

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:Koupím
« Odpověď #2 kdy: Března 04, 2016, 16:35:27 »

Kalhotky jsou za za cca 130 Kč na  www.aliexpress.com , doprava zdarma a dudlík NUK L je běžně v nabídce na českých eshopech za 79 Kč ,ale jinak super nabídka ...

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Koupím
« Odpověď #3 kdy: Března 07, 2016, 11:22:59 »

             Zdravím Tě.

      Nabídka je pro Ty, co si to nemohou z nějakého důvodu objednat. Zboží je z ruky do ruky přímo v Praze.
   Ano, Nuk L je za 79-., ale zapomněl jsi připočítat poštovné, pak tě cena vychází více. Věci nabízím, ne vnucuji. Máš sám možnost, nabídnout jej na těchto stránkách, za těch 79 Kč. Projev dobrou vůli k ostatním.
   Věci kupuji pro svojí potřebu. Beru je ve větším množství s tím, že je mohu nabídnout druhým zájemcům. Sám vím z dřívějška, jak jsem různé věci, ač blízké, těžko získával. Ceny jsou v mezích přijatelnosti a jistě ne, k mému obohacení.
   Tyto stránky jsou pro prodej, koupě, nabídka. Pokud máš potřebu něco kritizovat a komentovat, Své názory umisťuj tam, kde je k tomu vyhrazené místo.

            Měj se, mmisa.

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Koupím
« Odpověď #4 kdy: Března 09, 2016, 13:41:12 »
           
     Pro informaci, přeposílám hodnocení jednoho z lidí, který koupil tato kalhotky a mou odpověď:     

            Ahoj mmiso.
    Zjišťuji, že to prvotní hodnocení kalhotek bylo hodně ujeté. On ten první
dojem není až tak vypovídající a leccos zkreslí.
    Postupně, jak kalhotky nosím, tak jim přicházím na chuť. Nebudu zastírat, že problém mi dělá ten materiál. Prostě fatra igelit to není. Ale to by tak asi bylo vše, co bych ke dnešku
vytknul. On ten materiál má taky nějaký klad. Po celonočním nošení jsem na
sobě měl nějaké otlaky, ale to bylo vše. Žádné červené zarudlé fleky v oblasti
gumiček. Kůže ten materiál velmi dobře snáší. Střih jsem už hodnotil, tomu se
opravdu nedá vytknout nic! Moc se mi líbí, že kalhotky mají takové snížené
nohavičky. Tím pádem jsou hodně přes zadek a to se mi líbí.
   Teď ještě, co ten materiál vydrží, jak bude odolný vůči tvrdnutí. Ale to ukáže čas. Zatím
spokojenost! Po tom prvotním, rozpačitém hodnocení, začínám mít kalhotky rád. A
možná dobře, že mám hned dvoje.
                   Zatím ahoj, gumidek.

    Zdravím Tě gumideku.

     Jsem rád, že jsi s nimi spokojen. Z toho, co se dnes dá koupit - jsou určitě i lepší, ale rozhodně za jinou cenu a já o nich zatím nevím - jsou podle mne velice dobré. Po čase, bohužel, každé ztvrdnou a odejdou. Dnes již nikde po světe nevyrábějí to, co v 60 letech.
   Tyto kalhotky nosím schválně, jedny a ty samé, nepřetržitě od 10 ledna. Jen s malými výpadky. Nosím je ve dne i v noci. Počůrávám se do bavlněných plínek nebo do jednorázových plen. Při výměně plenek se omyji a kalhotky vytřu vlhkou žínkou, lehce postříkanou Savem a opět vytřu vypláchnutou žínkou. Celkově jsem je zatím pral v pračce, s ostatním oblečením, pouze 2x.
   Pak opět beru na sebe. Schválně je neměním, abych zjistil jejich výdrž. K dnešnímu dni, začínají v rozkroku lehce tvrdnout oproti jiným částem kalhotek. Zatím nepraskají a netrhají se. K dnešnímu dni je nosím zhruba 59 dní, to je 1. 416 hodin. Pokud zohledním časové prodlevy, co jsem je neměl na těle třeba - 216 hodin, vychází mi, že zatím vydržely provoz 1. 200 hodin. Což se mi zdá dobré.    mmisa