Autor Téma: Takový normální den  (Přečteno 9619 krát)

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Takový normální den
« kdy: Ledna 01, 2016, 17:46:03 »
Je ráno vzbudím se a ty ležíš vedle mě. Ještě spíš. Odkryju tě a zjišťuji jestli nemáš počůranou plínku. Zjistím, že je pěkně počůraná. Jdu udělat snídani a pak tě pomalu probudím a posílám tě se nasnídat a chci až dojíš, aby jsi došel za mnou, že tě budu muset přebalit do čisté plínky. Mezitím co snídáš já nachystám několik čistých plínek, přebalovací podložku, ubrousky vlhčené, krém, bílé kalhotky, podprsenku, pěkné růžové šatičky, které ti dosahují do půlky zadečku. Také si bokem nachystám pouta a provaz. Čekám až dojdeš. Když za mnou přijdeš v dupačkách a počůrané plínce položím si tě na postel a začnu ti vyslíkat dupačky. Pak pod tebe položím přebalovací podložku a začnu ti rozepínat tvoji počůranou plínku. Sundám ti ji a začnu tě vlhčenými ubrousky pořádně otírat, pak vezmu krém a pořádně tě namažu. Potom poskládám na sebe několik plínek a položím je pod tebe, aby jsi měl pořádný balík. Mám problém ti je protáhnout mezi nohami, ale nakonec se mi to povede a zalepím ti je na břiše. Po té ti pomůžu si sednout a začnu tě oblíkat. Na plínky ti dám kalhotky, nasadím ti podprsenku a pak ti nasadím ty růžové šatičky. Políbím tě a řeknu ať se ještě položíš na postel. Když si lehneš vezmu pouta a přidělám ti ruce i nohy k posteli. Po té lano převážu přes tvoje tělo, aby ses moc nemohl hýbat. Řeknu ti, že tu teď budeš pěkně ležet dokud já se nevrátím z nákupů. Upozorním tě, že čaj, který jsi měl k snídani byl močopudný a měl jsi v něm i močopudné kapky, takže budeš mít co dělat s čůráním. Nevnímám tvoje námitky a odcházím. Vrátím se za 3 hodiny. Když příjdu nejdřív si tě nevšímám a dělám si svoje věci i když mě prosíš, abych tě už odvázala, že máš pěkně počůranou plínku a chce se ti zase čůrat. Po půl hodině jdu k tobě a začnu ti kontrolovat plínky a ptám se tě jak ses tady měl. Odvážu lano a sundám pouta z noh, ale na rukách ti je ještě nechám. Položím pod tebe přebalovací podložku a začnu ti rozbalovat plínky. Pak vezmu tvůj penis a začnu ho hladit a hrát si s ním rukou dokud pořádně nestojí. Pak ti ho honím dokud se neuděláš. Sperma vystříkne i na šaty. Naštvu se za to na tebe a řeknu, že budeš potrestán za poničení šatů. Znovu tě zabalím do plínek i když jsou počůrané. Odpoutám ti ruce a pošlu tě očistit ty šaty a pak si přijít pro trest. Když očistíš šaty dojdeš za mnou. Poručím ti, aby sis šaty sundal a sundal i kalhotky, který máš přes plínky. Jakmile si to sundáš chci, aby jsi šel přede mě. Já ti rozbalím plínky a pak si tě přehnu přes kolena a dám ti pořádný výprask na zadek dokud by ho nemáš pěkně rudý. Pak vezmu anální kolik a strčím ti ho do zadku. Vezmu počůraný plínky a znovu ti je nasadím. Pak ze skříně vezmu obleček pro služku a oblíknu ti ho a na plínky ti dám kalhotky na zámeček. Pošlu tě uklidit celý byt a udělat veškerý domácí práce. Nemůžeš použít plínky a musíš vydržet bez čůrání. Občas bych tě přišla zkontrolovat. Po úklidu mi napustíš vanu a mezitím co se koupu by klečel vedle vany a díval se na mě a umyl mi záda. Také by jsi pořád nemohl čůrat do plínky. Po koupeli by jsme šli do pokoje a tam by jsi mě musel uspokojit pěkně pusinkou. Pokud by jsi mě uspokojil dobře byla bych hodná a přebalila tě do čisté plínky.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Takový normální den
« Odpověď #1 kdy: Ledna 01, 2016, 20:31:16 »
pání pěkny příběh a bylo by mi cti to okusit na vlastní tělo :3

Offline Griffon

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: -1
Re:Takový normální den
« Odpověď #2 kdy: Ledna 03, 2016, 00:50:29 »
Tak tohle je dost dobrý a dokázal bych si to velmi rychle představit juuuuu :-)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Takový normální den
« Odpověď #3 kdy: Ledna 03, 2016, 01:22:55 »
Moc pěkné , to bych chtěl jednou zažít.

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Takový normální den
« Odpověď #4 kdy: Ledna 07, 2016, 13:32:23 »
aj ja aj ja ... :-*
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...