Autor Téma: Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE  (Přečteno 5782 krát)

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« kdy: Prosince 14, 2015, 17:53:04 »
Zdravím,

nabízím k prodeji

3x Id Slip Super Plus Large (igelitové) 28 ks v balení, cena za balík 350,- kč - všechny tři za 1000,- kč
3x Depend Slip Super Plus Large (igelitové) 15 ks v balení, cena za balík 300,- kč - všechny tři za 800,- kč

všechno dohromady za 1600,- kč (tj. 129 plen - 12,40,- za kus)

náklady na poštovné - do dvou balení 150kč - tři a více zdarma

Diskrétní balení je samozřejmostí. V případě obav, možnost vystavení na aukru nebo ebay.

Rovněž hledám zájemce o zboží z těchto stránek http://www.saveexpress.de/ pro snížení/sdílení přepravních nákadů. S některým zbožím jsem nadmíru spokojen.

V případě dotazů prosím PM

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Re:Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« Odpověď #1 kdy: Prosince 17, 2015, 19:50:24 »
Ještě mám v nabídce vložné pleny s vysokou savostí

Abri San Plus Air Plus (Premium) 11 - nabízím k prodeji 4 balení (nejlevnější cena na netu 185,- za balení bez poštovného)

Rozměr v cm: 36 x 70
Sací schopnost v ml: 3 400
Počet kusů v balení: 16

1 balení za 150,- plus poštovné cca 150,- podle množství, cena za 4 balení je 600 a poštovné zdarma

iD Form Maxi - nabízím k prodeji 2 balení (nejlevnější cena na netu 342,- za balení bez poštovného)


Rozměr v cm: 37 x 74
Sací schopnost v ml: 3 500
Počet kusů v balení: 21

1 balení za 250,- plus poštovné cca 150,- podle množství, cena za 2 balení je 500 a poštovné zdarma


Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« Odpověď #2 kdy: Prosince 18, 2015, 00:15:48 »
Milej zlatej,
jelikoz jsi novy uzivatel, tak jsi musel relativne nedavno souhlasit s pravidly. Jsi ovsem na velmi tenkem ledu ! Jakakoliv inzerce ohledne eshopu fakt nebude tolerovana, a ani podobnou anketu - bez predchozi konzultace s adminy - zde nebude nikdo zverejnovat. Ber to jako durazne napomenuti.

Pokud by Te nahodou zajimaly duvody, tak napriklad to, ze v minulosti doslo jistym zlodejem k okradeni ostatnich uzivatelu. Zaroven tento uzivatel zde na foru zverejnil svuj obchod, odkaz na nej a tim vyuzil toto forum pro sve vlastni obohaceni. Jiz nekolikatym rokem lze jako kdyz tiskne a vzdy prijde s tim ze za mesic to konecne vyresi, ale jsou to pouze a jen slova a k cinu nedoslo naprosto zadnemu.

Takze chces mit svuj eshopek ? Myslis, ze se v teto zemi uzivis ? Klidne si ho zaloz, investuj do toho cas, prachy, sezen si dodavatele a odberatele, ale mam pro Tebe jednu radu a jedno upozorneni. Rada je ta, ze to v realu nema smysl - Tech - aktualne 6 - par lidi Te neuzivi. Upozorneni je to, ze si klidne inzeruj kde chces, ovsem jakakoliv zminka o Tvem eshopu zde bude pouze pokud se osobne setkas s nekym s adminu - abychom predesli tomu, ze jsi primo onen pan - a zaroven si obhajis proc bychom Ti zde meli delat reklamu a jak hodlas dostat svym pripadnym zavazkum vuci svym dodavatelum a odberatelum.

P.S.> Pisu to verejne pouze proto, abych priapdne dalsi zajemce o inzerci zde upozornil jak se veci maji, kdyz uz neumite cist pravidla. Jakakoliv dalsi komunikace z Tve strany je vyhradne pres soukrome zpravy adminum.

Howk

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Re:Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« Odpověď #3 kdy: Prosince 18, 2015, 17:04:01 »
3x Id Slip Super Plus Large (igelitové) - již prodáno

Offline hanysl

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« Odpověď #4 kdy: Prosince 21, 2015, 18:34:26 »
Super komunikace, a parádní cena i plenky. Musím jen chválit. Není to žádný podvodník, dovezl mi je až domů.


Necituj reaguješ-li na předchozí příspěvek... !!!
« Poslední změna: Prosince 21, 2015, 21:54:32 od Bibinko »

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Re:Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« Odpověď #5 kdy: Prosince 23, 2015, 15:12:40 »
3x Depend Slip Super Plus Large (igelitové) 15 ks - Prodáno

Offline Inďásek

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 2
Re:Id Slip Super Large PE a Depend Slip Super Plus Large PE
« Odpověď #6 kdy: Prosince 23, 2015, 18:56:22 »
Ahoj.dependy mám doma.vše v pořádku.napřed jsme se domluvily na doručení poštou.Včera mi tomáš volal,že dnes pojede kolem mně a že by je dovezl.Dnes mi volal,ze jede a dovezl mi balíček až dom.už to mněl zabalený na poštu.krásně diskrétně,odesilatel jméno adresa.kdo by se bál,pošťáka tak nemusí, nelze identifikovat obsah baliku.za mně komunikace i doručení za 1+.příště zas.